android oyunları oyna online no download

android oyunları oyna online no download

Google Play Oyunlar 5.5.72’yi İndirme (186114803.186114803-000300)

Google Play Oyunlar'ı Uptodown APP ile güncel tutun

Google Play Oyunlar'ı indiren kullanıcılar ayrıca indirildi

Giriş veya kayıt olun

Giriş veya kayıt olun

Google Play Oyunlar'ı Uptodown APP ile güncel tutun

Android Oyunları Eğlence - Android oyunlar torrent

Zanaat Gemisi: Dinozorlar Survival Island Serisi 3.0.1.1 Mod Apk İndir

Zanaat Ark indirin: Dinozorlar Survival Island Serisi 3.0.1.1 Mod Apk Güncel Sürüm - ..

Sky Force Reloaded Apk Mod veri torrent

Şimdi indir Sky Force Reloaded Apk Sky force klasiğinin son yeni versiyonu. Boyut -..

Vikingler: Klanlar Savaşı v2.6.0.634 Apk

Vikingler indirin: son güncellemeyle Klanlar Apk Oyunu Savaşı. Android gerektirir - 4.0 ve ..

Karayip Korsanları: ToW Apk Verileri

Ücretsiz Karayip Korsanları: Android telefonlar ve tabletler için ToW Apk Verileri ..

Survival Prison Kaçış v2 Apk Mod

Survival Prison Kaçış v2 Mod Apk ücretsiz Android telefonlar ve sekmeler için indirin. Şimdiki versiyonu..

Doodle Ordusu 2: Mini Militia Apk Mod

Free Download Doodle Army 2: sekmeler ve Mini .. Mini Militia Apk Mod android oyun ..

Mevcut Sürüm - v1.5.5, v 1.5.2 Gereken Android sürümü - 4.1 ve üzeri SIZE - 106 ..

Android Oyunlar Eğlence - Android oyunlar torrent © 2018

Programcılar için 11 En İyi Linux Distros

Android Oyunları PC'nizde Nasıl Oynanır?

Android akıllı telefon ve tablet oyunları zorlayıcı ve bağımlılık olacak şekilde tasarlanmıştır; Satış rakamları bunu destekliyor. Ancak, batarya tükendikten sonra oyun oynamaya devam edebilmeniz veya PC veya dizüstü bilgisayarınızın önüne oturmanız çok daha iyi olacaktır.

Cevap, elbette, Android oyununu PC'nizde oynamaya devam etmektir. Ama bu nasıl mümkün olabilir?

Emulatörler ve sanal makinelerden tarayıcı eklentilerine kadar bunu gerçekleştirebilecek çeşitli araçlar mevcuttur. Ama en iyi seçenek hangisi?

Android Oyunları PC'de Çalışacak 3 Emülatör

Android yazılımını bir PC'de çalıştırmak için bir popüler yol, bir emülatör veya sanal makine çalıştırmasıdır. Bu durumda dikkate değer üç seçenek vardır:

 1. GenyMotion - Oracle VirtualBox ile çalışan bir sanallaştırma projesi. Ücretsiz kayıt gerekli.
 2. Nox App Player - Windows masaüstünüzde Android öykünür. Muhtemelen bu seçeneklerin en basitidir. Ayrıca Pokemon Go'yu PC'lerinde oynamak isteyenlerin favorisi.
 3. AMIDuOS - Windows 7/8 / 10'da oyunları (ve uygulamaları) çalıştırmak için tasarlanmış Android Lollipop emülatörü. Maliyetler yaklaşık 14 $ (sitede fiyat 13 €) ancak 30 günlük ücretsiz deneme süresiyle.

Ama bunlardan hangisi en iyisi? Masaüstü bilgisayarlarda veya dizüstü bilgisayarlarda (veya hatta Windows tabletinde) herhangi bir Android oyununu en az yaygarayla oynatmak için bir yöntem arıyorsanız, en iyi seçenek Nox App Player'dır. Ama senden hoşlandığımız için, üçüne de ayrıntılı olarak bakacağız.

Android oyunlarını masaüstünüzde oynatmaya çalışıyorsanız, eğlenmeniz gereken belirli bir başlık olması iyi bir şanstır. Elbette, hangi oyunun olduğunu bilmiyoruz, ancak başlıkların açık çoğunluğunun sorunsuzca oynayacağını göreceksiniz.

Bu üç sistemle bir oyun kurmanın ne kadar kolay olduğuna dair bir fikir vermek için, her birine Angry Birds Go yüklemeyi denedim. Ancak, oyunun mevcut uygulama mağazasından yüklenmesi ve mobil Android cihazlarda olduğu gibi oynatılması basit bir durum mu?

Bununla birlikte, oyunu nasıl kontrol ettiğinizi doğru bir şekilde yapılandırmanız için biraz zamana ihtiyacınızın olabileceğini unutmayın. Klavye ve fare bir seçenek olsa da, bir oyun denetleyicisi muhtemelen en iyi bahistir.

1. GenyMotion ile Sanal Android

GenyMotion için iki indirme mevcuttur. Bunların birincisi, sanal makine zaten Sanal Makine Nedir? Sanal Makine Nedir? Sanal makineler mevcut işletim sisteminizde diğer işletim sistemlerini çalıştırmanıza izin verir, ancak bu neden önemlidir? Artıları ve eksileri nelerdir? Daha fazla bilgi edinin. Eğer Oracle VirtualBox'ınız varsa VirtualBox Nasıl Kullanılır: Kullanım Kılavuzu VirtualBox Nasıl Kullanılır: Kullanım Kılavuzu VirtualBox ile birden fazla işletim sistemini kolayca kurabilir ve test edebilirsiniz. Windows 10 ve Ubuntu Linux'u sanal bir makine olarak nasıl kuracağınızı göstereceğiz. Daha fazla bilgi PC'nize zaten yüklenmiş, ancak daha küçük indirmeyi seçin. Devam etmek için kayıt olmanız gerekir, ancak bu ev kullanımı için ücretsizdir.

Burada Windows sürümüne bakıyoruz, ancak GenyMotion'un Mac OS X ve Linux yüklemeleri sunduğunu unutmayın.

İndirildikten sonra, başlamak için GenyMotion yükleyicisini çalıştırın. Kurulum sırasında giriş ayrıntılarınızı girmeniz istenecektir. Click Evet Yeni bir sanal cihaz eklemeniz istendiğinde ve tercih edilen sanal Android cihazını listeden seçerek Sonraki devam etmek Bitiş süreç tamamlandığında.

İndirilen sanal cihazınızı çalıştırmak için Başlat'ı tıklayın. GenyMotion, pencerenin kenarları boyunca ekran döndürme ve hacim de dahil olmak üzere bir grup kontrol özelliğine sahiptir. Orada herhangi bir oyun bulamayacaksınız, bu yüzden Google Play'i yüklemek için bir gapps paketi (Google uygulamaları) yüklemeniz gerekecek. Bunu denedik ve maalesef sonuçlar hayal kırıklığı yarattı, ancak bu kılavuzu kullanarak daha iyi şansınız olabilir:

Üçüncü taraf bir uygulama mağazasıyla başlıklar kuramayacağınız değil. Google Apps Alternatifleri Android Yayını Olmadan Android Uygulamaları İndirmek İçin Google Play Alternatifleri Fussuz Android Uygulamaları İndirmek İçin Alternatifleri Oynatın Birçok kişi Google Play Store'un Android kullanıcılarının sahip olduğu tek seçenek olduğunu düşünüyor uygulamaları indirmek için, ancak aslında orada oldukça kaliteli birkaç alternatif var. Daha fazla bilgi için, bu girişim denendiğinde tarayıcı çöküyor.

Daha az zaman gerektiren bir seçenek olan Nox, ekran kaydı gibi bazı ek özellikler içerir. Yüklemek için web sitesine gidin ve indirin, ardından talimatları izleyerek EXE dosyasını çalıştırın. Tamamlandığında, Nox App Player hazır olacaktır.

Bu emülatör çok kullanıcı dostudur. Örneğin, uygulama penceresinin etrafında bir dokunmatik ekran, taşınabilir cihazla etkileşimi simüle etmek için kullanabileceğiniz bir düğme koleksiyonu vardır. Ayrıca, Google Play'den yüklenebilen Android FPS oyunlarındaki performansınızı artırabilen klavye eşlemesi de vardır.

Ayrıca, oyun APK'ları dahil olmak üzere dosyaları bilgisayarınızdan sürüklemek de mümkündür.

PC'nizden bir oyun yüklemek için, önce uygulamada root'u etkinleştirmeniz gerekir. Sağ üst köşedeki Ayarlar çarkına bakın, bunu tıklayın, ardından Kök için açılır menüden Açık'ı seçin. Devam etmek için Nox App Player'ı yeniden başlatmanız gerekir. Yeniden başlatıldıktan sonra, uygulamalar bir PC dosyasını PC masaüstünüzden Nox App Player penceresine sürükleyerek yüklenebilir. Sağ menü çubuğunda da göz atılabilir bir seçenek var.

AMIDuOS basit bir kurulumdur ve bir kez çalıştırdığınızda, Amazon App Store'dan Google Play'den Amazon Uygulama Mağazası'na hangi oyunları yükleyebileceğinizi göreceksiniz: Hangisi Daha İyi? Google Play ve Amazon Uygulama Mağazası: Hangisi Daha İyi? Google Play Store, uygulamaları indirirken tek seçeneğiniz değil - Amazon Appstore'u denemeli miydiniz? Devamını oku (stok uygulamaları dahil). Google Play'den oyun yüklemek için, AMIDuOS web sitesinde bulabileceğiniz bir gapps (Google Apps) paketine ihtiyacınız olacaktır.

Yüklediğiniz AMIDuOS sürümüyle eşleşen güncellemeyi seçin ve AMIDuOS'a uygulamak için görüntülenen talimatları izleyin.

Bu yapıldıktan sonra, uygulamaları yüklemeye başlayabilirsiniz.

Android Emülatörlerin Kararlılığı ve Sorunları

Bu araçların üçü denemeye değer olsa da, pratikte sonuçlar karıştırılır. Örneğin, Nox App Player sadece dizüstü bilgisayarımda temel Intel GPU ile çalışacaktır. Benzer şekilde, AMIDuOS, Amazon App Store'dan Angry Birds Go yüklemeyi reddediyor.

Ve sonra Google Apps-ücretsiz ortamı ve neredeyse işe yaramaz bir tarayıcı ile GenyMotion var. Burada çalışan oyunları elde etmek için çok çaba ve biraz şans gerekiyor.

Kısacası, bu araçlar işe yararken ve istediğiniz sonuçları verebilseler de, tutarlılık eksikliği söz konusudur. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda bu harika yeni mobil oyunu çalıştırmak istiyorsanız, bu sizin için büyük bir sorun olabilir.

Peki, ne yapmalısın?

PC'nizde Geleneksel Android Uygulama Emülasyonu

Daha önce Android uygulamaları ve oyunları çalıştırmak için diğer araçlara baktık. Bu seçenekler, yukarıda listelenenlerden daha iyi size uygun olabilir.

 • Bluestacks - Bu muhtemelen en iyi bilinen Android emulatorBlueStacks Android Bilgisayardan Deneyim Lets YouBlueStacks Android Bilgisayardan Deneyim Lets Eğer geri Ocak ayında, BlueStacks Öykünme yazılımı benzer alternatifler sağlayan bir makalede MUO okuyucular tanıtıldı. O zamandan beri, BlueStacks'ın gelişimi bence bir şekilde ilerledi. Daha fazla oku .
 • Android x86 Projesi - Masaüstü bilgisayarlarda çalışacak şekilde tasarlanmış tam bir Android işletim sistemi (bazı nedenlerle PC'nizde çalışan eski Android sürümleri ile ilgilendiyseniz).
 • Remix OS - Masaüstü bilgisayarları hedefleyen bir başka Android dağıtımı. (Remix OS özellikle son teknoloji Android oyunlarını çalıştırırken iyi.)

Android uygulamalarını PC'nizde çalıştırmanın yöntemlerine bakışımız Android'e Nasıl Öykünüyor ve Android Uygulamaları'nı Bilgisayarınızda Çalıştırın Android'e Nasıl Taklit Edilir ve Android Uygulamaları PC'nizde Çalıştırın Android uygulamaları masaüstünüzde veya dizüstü bilgisayarınızda çalışırken oldukça kolaydır! İşte size en iyi yöntemlerden geçiyoruz. Devamını oku daha fazla seçenek sunacak. Bu arada, bir Android cihazınız varsa ve PC'nizde oyun oynamak istiyorsanız, kablosuz yansıtma özellikli bir PC senkronizasyon aracı olan AirMore'a bakın.

Ayrıca, ARChon Özel Çalışma Zamanı'na Nasıl Baktık? Mac / Linux / Windows'ta Chrome'da Android Uygulamalarını Çalıştırma Mac / Linux / Windows'ta Chrome'da Android Uygulamalarını Çalıştırma Chrome tarayıcıda Android uygulamalarını çalıştırmak artık mümkün. sadece biraz iş alır. Chrome tarayıcısı için Daha Fazla Okuyun, ancak bu - ve daha güncel bir güncelleme - Android oyunları bir masaüstü bilgisayarda destekliyor görünmüyor.

Android Oyunlarını PC'de Oynamak: Bu Kolay Değil

Hiç şüpheniz olmadığından, Android oyunlarını PC'nizde yayınlamak kolay değildir. Mümkün olsa da, sizin ve PC'nizin en iyi uygulaması olan çalışma zamanını harcamanız gerekecek. Bunu yaptıktan sonra, PC'nizde çalıştırmak istediğiniz oyunları denemek için daha fazla zaman harcamanız gerekecek ve seçtiğiniz öykünücünüzün veya sanal makinenizin oyunu çalıştırma görevini üstlenmesini umuyorsunuz. O zaman bile, uygun bir kontrolörün olmamasıyla ilgili sorun yaşayabilirsiniz.

Aradığınız büyük ekran Android deneyimindeyse, Android cihazınızı bir TV'ye veya bir Android oyun konsoluna yatırım yapmayı tercih edebilirsiniz.

Bu yöntemlerden herhangi birini denediniz mi? Android oyunlarınızı telefonunuzda veya tabletinizde tutmayı tercih ediyor musunuz? Denetleyici sorunları? Bizi yorumlarda belirtin.

Arkadaşlarla oynamak için en iyi multiplayer Android oyunları

Çok oyunculu android oyunlar, özellikle bu günlerde çok popüler olduğundan, özellikle PC'nizi oynatmanız gerekmiyor.

Onları android telefonunuzda indirin ve oyuna başlayın.

Bu çevrimiçi çok oyunculu android oyunları, arkadaşlarınızla birlikte oynamak veya diğer oyunculara meydan okumak için mükemmeldir.

Arkadaşlarınızla oynamak için android için en iyi multiplayer oyunlarına sahip olmak ister misiniz? Sizi sadece seveceğiniz en iyi çok oyunculu uygulamalarla temsil ediyoruz.

Kontrol etmek için çok oyunculu Android oyunları

Bu android oyun, bir strateji planlamak, kasabanızı geliştirmek, saldırganlara karşı korumak ve diğer oyuncuların kasabalarına karşı çıkmak için sizden talep ediyor.

Klanlar çatışması, 2013'ten beri en iyi multiplayer android oyunlarından biridir. Mütevazi bir kampanyanın yanı sıra, saldırılarınızın büyük kısmı gerçek kişilere karşı olacaktır ve size karşı yapılan tüm saldırılar aynı şekilde olacaktır.

Aynı şekilde farklı klanlarla oynamak için klanlara katılabilir ve klanınız ile farklı klanları aldığınız grup savaşlarına katılabilirsiniz. Bu oyunda çok fazla madde var, uzun süre oynayabileceğiniz bir saptırma ve diğer çevrimiçi oyunculara android veya iOS platformlarında meydan okuma fırsatına sahip olacaksınız.

Dünyanın herhangi bir kişiyle eğlenceli çok oyunculu oyun oynayabilir veya arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.

Bu oyun android ve ayrıca en heyecan verici olanı için en popüler multiplayer oyunlarından biridir. Bu oyunu çevrimiçi oynayabilir ve arkadaşlarınızla veya diğer çevrimiçi oyuncularla yarışarak size yarışabilirsiniz. Bu oyun aynı anda sekiz katılımcı tarafından oynanabilir. Garantili eğlence, değil mi?

Bu oyun yüksek sadakat, son derece bağımlılık yapıcı oyun ve şaşırtıcı bir başka tür yarış pratiği yapmak için çok oyunculu bire bir rekabet ile çarpıcı grafik birleştirir ve en popüler yarış oyunlarından biridir.

En zorlu rakiplerinizi yenmek için BMW M3 veya Audi R8'inizi azot enjeksiyonu veya turbo ile yeniden tasarlayabilirsiniz. Dahası, kendinizi hazır hissettiğinizde, şehri yöneten gruplara meydan okuyabilirsiniz.

Şimdiye kadar, bu oyun on milyondan fazla indirme var. Diğer çevrimiçi oyuncularla yarıştığınız çok oyunculu bir oyun.

Bunun çevrimiçi bir oyun olduğunu belirttiğimiz gibi, birçok oyuncu bulabilecek ve onlarla rekabet edebileceksiniz.

Bu çok oyunculu oyun, bir android platformunda oynayabileceğiniz benzersiz bir oyundur.

Maksimum puan kazanmak istiyorsanız, çok iyi sürmeniz gereken bir oyun. Puan kaybetmek istemiyorsanız, herhangi bir kaza geçirmekten kaçının. Otomatik sürüş ve yarıştan kaçınmak isteyebilirsiniz çünkü araba kazası ile karşılaşabilirsiniz.

Bu yarış oyununun en heyecanlı kısmı, online oynarken rakiplerinizi yenmektir. Eğlenceli bir çok oyunculu oyun ve bundan kesinlikle keyif alacaksınız!

Bu çok oyunculu oyun Diablo denen başka bir oyuna çok benzer bir arka plana sahip. Burada, PVP modunda diğer çevrimiçi oyuncularla savaşabilirsiniz.

Ayrıca, kendi online takımınızı yapabilir ve ölüm maçlarını oynayabilirsiniz. Bu çok oyunculu oyunda bazı boşluklar olsa bile, arkadaşlarınızla oynarken zevk alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Zindan Hunter 4 uzun bir hikaye, harika grafik ve gelişmiş oyun tamircisi var. Çevrimiçi oyun modunun, arkadaşlarınızla oynamanıza izin verecek bir işbirliği özelliği vardır.

Bu çok oyunculu oyunda PVP modu ve kooperatif çoklu oyun ve ayrıca şaşırtıcı bir oyun mekaniği var. Bu oyundaki oyun mekaniği oldukça gelişmiş ve aynı zamanda ortalama seviyede ise grafik.

Bu oyunu oynarken, rakiplerinize çevrimiçi olarak savaşabilir ve arkadaşlarınızla takım halinde oynayabilirsiniz. Ayrıca diğer bireylere karşı gidebilir ve ölümle mücadele eden bir dövüş oynayabilirsiniz.

Bu oyun ile iyi olan, android cep telefonunuzda bir mobil uygulama olarak indirmek için ücretsiz olmasıdır.

Buz Devri Köyü belki de arkadaşlarıyla oynamak için en iyi oyunlardan biri olduğundan, Buz Çağı Köyü, bir sim kilidini açmanız ve Buz Çağı'nın tam karakterleri için yaşam alanı yaratmanız gereken çok oyunculu bir oyundur.

Bu oyun çocuklar için mükemmel çünkü oynamak çok kolay ve eğlenceli. Bu android oyunu Facebook'unuzda oynayabilir ve bir tur atabilir ve arkadaşlarınızın oluşturduğu köyleri ziyaret edebilirsiniz.

Bu oyuna Facebook üzerinden bağlanıyorsanız, köyünüzü yükseltmek için kullanabileceğiniz ekstra puanlar kazanacaksınız. Bu oyun orta düzeylerde kararlı bir oyun ve genç oyuncular için mükemmeldir.

Eğlenceli çevrimiçi çok oyunculu oyunlar listesinde, kolayca Ingress'i bulabilirsiniz. Bu oyun bazı stratejiler kullanmanızı gerektirir. Bu oyunu diğer Ingress fanatikleriyle oynatabilir ve bazı önemli noktaları bulabilir veya oyuncular tarafından ele geçirilmeyen veya savunulmamış arka plan çalmalarını oynayabilirsiniz.

Burada, çok oyunculu formda oynamak için en iyi olan çöpçü avlarına karışacaksınız. Bu çok oyunculu oyun, 2014'ten beri en iyi android oyun listesinin en üstünde yer alıyor ve o zamandan beri geliştiriciler yeni özellikler içeriyor.

Android çok oyunculu oyunların listesinden bir başka oyun Minecraft-Pocket Edition. Neredeyse herkes bu oyunu oynamayı seviyor ve neyin daha iyi olduğunu, bu oyunda size eşlik edecek bazı arkadaşlarını davet edebilirsiniz.

Bu oyun, 2014 yılında piyasaya sürüldüğünden ve bazı uygulama içi satın alımlara sahip olduğundan popülerliğini kazanmıştır.

Şüphesiz, en iyi çevrimiçi çok oyunculu oyunlardan biri Modern Combat 5. Altı oynanabilir ve ayarlanabilir karakter, bir haçlı seferi modu, açılacak çok miktarda malzeme ve spekülasyon yapabileceğiniz gibi, bir ton içeriğe dikkat çekiyor. çevrimiçi çok oyunculu.

Bu oyunda oynayabileceğiniz bir kaç yönlendirme modu vardır ve bu oyun ayrıca oyun içi sohbetleri destekler ve rakiplerinizle veya arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz. Grafik de oldukça geleneksel.

NBA Jam, büyük olasılıkla şu anda çevrimiçi çok oyunculu yeteneklerle erişilebilen en iyi spor oyunu. Standartlar aşağı yönde olan ikiye iki b-topuna sahip lekesiz bir saptırma sunuyor. Rakiplerinizi zorlayabilir, atabilir ve atabilir ve bu oyun sizi bırakarak iyi bir oyun için sizi ödüllendirecektir. yanıyor Diğer grup puanlama olmadan benzer bir oyuncu tarafından üç ardışık sepet yapmak için.

Yerel çoklu oyuncu, Android TV destekçisi, çevrimiçi çok oyunculu, kontrolör desteği ve uygulama içi satın alma işlemleri mevcut değil.

Bu oyunu tek başına ya da çok oyunculu oynayabilirsiniz. Bu senin kendi seçimin. Bu oyunda birçok oyun görevi var; Kazanmak için birçok karakter, beş ırk ve 1200 görevler görüyorsunuz. Bu oyun gerçekten eğlencelidir, bu sayede oynamak için çok zaman harcayabilirsiniz.

Osmos HD birkaç yıldır var; Bununla birlikte, yapılan herhangi bir noktada en sessiz ve istekli çok oyunculu saptırmalar arasında bir duruş sergilemektedir. Burada, bir mote olarak oynarsınız ve göreviniz gözle görülür şekilde daha büyük olan bitmek için littler motiflerini yükseltmektir. Osmos HD'yi daha da zahmetli hale getirmek için ekstra mekanikler eklendi.

Google Play Oyunlar avantajlarına, çevresel bir müziğe, temel kontrollere ve hız kontrollerine eşlik eder, böylece hareketlerinizi daha hassas bir şekilde planlayabilirsiniz. Bu oyunu diğer çevrimiçi oyuncularla oynayabilir ve oynarken eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Ayrıca en iyi çok oyunculu oyunların listesinde bulunan bir oyun Pool Break Pro'dur. Bu bazı iyi özellikleri ile ayırt edici bir multiplayer online oyun.

Burada, bir rakiple anket oynar ve mümkün olduğunca fazla puan kazanmaya çalışırsınız. Ayrıca, bu oyuna Facebook hesabınızla bağlanabilir ve Facebook arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Bu oyunla günlük olarak facebook arkadaşlarınızla yarım saat oynayarak dinlenebilirsiniz.

Bu çevrimiçi çok oyunculu oyun harika grafiklere sahiptir ve çevrimiçi modda boks yaptığınız bir oyundur. Sadece haftalık turnuvalarla savaşmalı ve oyun karakterlerini özelleştirmelisiniz. İstediğiniz kadar çok rakip bulabilir ve bu oyunda onlara karşı savaşırsınız.

Gerçek oyun deneyimini yaşayabildiğinden bu oyun gerçek boksörler için gerçekten ilginç olacak.

Riptide GP2, herhangi bir noktada yapılan en iyi yarış çeşitlemelerinden biridir ve ana çevrimiçi çok oyunculu eğlencelerden biridir. Burada, waverunners'ı bir dizi vesileyle yarıyorsunuz. Yardımı gerçekleştirmek için tuzaklar yapabilirsin, ve haçlı seferi yeterince uzun.

Çok oyunculu, gerçek zamanlı yarışlarda üç kişiye kadar yarışmanızı sağlar. Aynı şekilde meydan okuyabilirsiniz hayalet Google Play Oyunlar arkadaşlarınızın tek başına. Grafikler oldukça harika ve kontroller de çok kötü değil. Bu en iyi yarış çok oyunculu oyunudur ve deniz suları arasında size farklı bir yarış deneyimi yaşatacaktır.

Battle Ship 2'ye benzer bir oyun mu arıyorsunuz? Sonra Deniz Savaşı, arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz klasik oyunlardan biridir. Bu savaş oyunu uygulaması için ilginç olan şey, bu oyuna bağımlı olan çevrimiçi rakiplerle oynamanız. Bu muhteşem Deniz Savaşı yarışmasının bir parçası olmak için arkadaşlarını davet etmen harika bir şey!

Oyun, bu tür uygulamalar için mükemmel, çok oyunculu işlevsellikler ve grafikler ile çarpıyor. Deniz Savaşının bir başka özelliği de arkadaşlarınıza bağlanabilmeniz ve onları Bluetooth üzerinden bir savaşta “arayabilmeniz”.

Bu savaş oyunu uygulaması için başka bir artı, oyun akışı özel botlarla yapılan tek oyuncu modu. Bu olağanüstü özellikler ile Deniz Savaşları en iyi multiplayer mobil oyun listesinin en üstünde yer alıyor.

Dead Trigger ve Dead Trigger 2 geliştiricileri oluşturmak için başarılı Shadowgun: Ölü Bölge harika bir atış oyunu. Bu çok oyunculu mobil oyun için 12 arkadaşınızdan rakipleriniz olmasını isteyebilirsiniz. Shadowgun Dead Zone’un ölüm eşleştirmelerini deneyin ve başlangıçtan itibaren akışa bağımlı olacaksınız.

Oyun akışı, savaşta olmanın ya da silahlarla savaşmanın gerçek deneyimini hissettirecek. Eğer büyük ve ücretsiz bir ilk çekim oyunu (FPS) için hazırsanız, Shadowgun: Dead Zone'u şimdi indirin.

Ice Age Village'ı deneyen herkes bu çok oyunculu mobil oyuna bayılacak. Sim City Buildit, olgunlaşmış modu nedeniyle yetişkinlere bile bağımlılık kazanan bir oyundur. Harika grafiklere ve inanılmaz oyun akışına sahiptir.

Sizi oyuna bağımlı kılan şey, binaları ve bölümleri inşa ederek ve yaratarak ve salgın hastalıklardan ve diğer felaketlerden koruyarak şehrinizi güçlü tutmanın akışıdır. Ve evet, tek oyuncu Sim City rağmen arkadaşlarınız veya çevrimiçi oyuncular ile çok oyunculu bir maç için iyi bir seçimdir.

Oynadığınız insanlardan kaynak satın alabilir veya alışveriş yapabilirsiniz! Stratejik oyunları ve aynı zamanda rekabetçi akışı seviyorsanız, Sim City bir sonraki bağımlılığınız olacaktır.

Sen şenlikli bir insansın? Harika! Uzay ekibi, oyuncularının büyük talebi ile çok oyunculu mod ile oldukça benzersiz bir oyun. Rolünüz, diğer oyuncuya ne yapacağını bildirmek için büyük bir yetenek oluşturmaktır.

Aynı zamanda, karakterinizin kişiliğini, diğer oyuncuların size verdiği komutları takip etmeye devam etmelisiniz. Bu eşsiz parti oyunu ile can sıkıntısı yendi.

Kelime oyunu için hazır mısın? Daha sonra “Friends with Friends” oyununu çok denemenizi tavsiye ederiz. Bu scrabble oyunu bin kullanıcı tarafından oynanır ve biz bunu sevdiğinizden emin olabilirsiniz çünkü ardışık dönüşlerde bir oyun akışı vardır! Oyunun amacı, tüm oyun boyunca rakibinizle yapılan turlar arasında beklemek.

Bu android oyun, vahşi ve tehlikeli ölümlü savaşları içeren en iyi oyunlardan biridir. Bu çok görevli oyun ile rakipleriniz üzerinde heyecan verici ve gerçek bir zafer yaşayabilirsiniz. Android tabletinizde veya telefonunuzda oynayabileceğiniz en büyük konsol dövüş oyunlarından biri olarak, bu çok oyunculu oyun size bir ömür boyu eğlenmenizi sağlayacaktır.

Burada yapmanız gereken tek şey, favori karakterinizi oyun listesinden seçip rakiplerinizle mücadele etmektir.

Bu çevrimiçi çok oyunculu android oyun bir MOBA ve burada online kavga kaosunda üçte üçe kare bulabilirsin. Burada yapman gereken şey, Ölüm Yuvasını çizgi boyunca hareket ettirmek ve aynı şeyi sizin için yapmaya çalışırken, düşmanlarınızın kulelerini yok etmek için kullanıyor.

Eğer bir kazanan gibi olmak istiyorsan, rakiplerin tüm kulelerini yok etmelisin. Maçlar sadece beş dakika sürdüğü için, bu android oyunu istediğiniz gibi günde bir defa oynayabilirsiniz. Başka karakterlerin kilidini açabilir veya gerçek parayla satın alabilirsiniz.

Patlayan yavru kedi yeni online çoklu görev oyunudur ve diğer beş kişi ile birlikte kartlar çizmek küçük bir kart oyunu. Birisi Exploding Kitten kartını seçene kadar kart çekmelisin. Bu kartı seçerseniz, oyunu kaybetmemek için elinizi oynamalısınız.

Bu herkes tarafından oynanabilen bir oyundur ve boş zamanınızı geçirmeniz ve eğlenmeniz için çok iyi bir yoldur. Ek olarak, daha fazla kart kazanmak için uygulama içi genişleme paketlerini satın alabilirsiniz.

Hearthstone: Warcraft Kahramanları

Bu çok oyunculu oyun, canavarlar oluşturduğunuz ve diğer oyuncularla savaştığınız çevrimiçi bir oyundur. Gerçek zamanlı PvP maçlarında oyuncularla bire bir yapabilirsiniz; ya da taktiklerinizi ve güvertelerinizi AI kontrollü rakiplere karşı pratik yapabilirsiniz.

Muhafaza etmek ve yapmak için çok sayıda destenin yanı sıra bir sürü kart toplanacak. Bu oyunla ilgili ilginç olan şey, onu aynı hesapta cep telefonunuzda ve bilgisayarınızda oynatabilmeniz, ki bu çok iyi.

Sipariş hakkında konuşalım & Kaos: Redemption - büyük bir oyun süresi ile MMORPG oyunu. Bu çok oyunculu oyunda, kendi özelleştirilmiş karakterinizin yaratıcısı sizsiniz. Aynı zamanda bir sınıfa ve bir yarışa da verebilirsiniz - tüm bunları oynamaya başlamadan önce.

Hikaye satırındaki görevler ve görevler, can sıkıntınızı yenebilecek binlerce bağımlılık yaratan şey. Oyun oynamak, oyunda bulduğunuz bir takım dişli ile çalışır ve her birinde de yükseltme yapar. Oyun içi sohbet, arkadaşlarınız ve diğer rakiplerinizle iletişim kurmak için ve ayrıca seviyeler boyunca sahip olabileceğiniz işlemlerde büyük bir artıdır.

PvP oynama veya diğer oyuncularla ittifaklar kurma şansı var. İlginç, değil mi? Tek dezavantaj, oyun sırasında görünen uygulama içi satın almalardır. Ancak, her şey siparişin bir nedeni & Kaos en sevdiğiniz MMORPG oyunu olabilir!

Özel karakterli oyunlar en çok oynanan oyunlardır. Real Boxing 2 Rocky, bir dövüşçü yaratmanıza ve dövüşmeye başlamak istediğiniz gibi görünmesini sağlar. Oyun ortamı, çok oyunculu modda dövüş karşılaşmalarını gerçek bir deneyime götürür. Güzel grafikler ve ses efektleri var.

Oyun ortamı, çok oyunculu modda dövüş karşılaşmalarını gerçek bir deneyime götürür. Güzel grafikler ve ses efektleri var. Seviyelendirme ile Rocky Balboa karakterini açabilir ve rakiplerinizi yenebilirsin.

Çevrimiçi modu, gerçek zamanlı PvP zorluklarını düzenlemenizi sağlar. Uygulama içi satın almalar gerçekten can sıkıcı olabilir, ancak oyunun harika bir oyun süresi vardır. Bu oyunu çok oyunculu dövüş oyunları hayranlarına tavsiye ediyoruz.

Zynga'yı - en iyi çok oyunculu oyun geliştiricileri - hakkında duymuşsunuzdur. İyi "Arkadaşlar Oyunu ile" tüm asenkron çok oyunculu oyun oynamak içindir. İçinde bulunduğunuz oyunun türünü Scrabble, Çizim veya hızlı oyunlar gibi seçebilirsiniz.

Satranç dahil olmak üzere mantık oyunları da bu büyük Zynga oyunlarının bir parçasıdır. Onlar kısa, ama facebook arkadaşlarınızla bile arkadaşlarınızla, arkadaşlarınızla çalınabilir, bu da kimseye eğlenmek için en iyi fırsatın çok oyunculu seçeneği haline getirir. Anlaşılması ve oynanması kolaydır, böylece ailenizdeki küçük olanlar bile rakipleriniz olabilir.

En eğlenceli çevrimiçi çok oyunculu oyunlardan biri, Worms'ın serisinin en son versiyonu olan Worms 4 olmalıdır. Bu oyun gerçek zamanlı bir PVP'dir ve kazanmanız için rakiplerinize karşı bir takım maçlarda en iyisini yapmanız gerekir. Worms 4, birçok tek oyunculu misyona sahiptir ve bunları cep telefonunuzda çaldığınızda daha kısa olacak şekilde tasarlanmıştır.

Oyun çeşitli yerler, kilidini açmak için silahlar, periyodik zorluklar ve ilginç şeyler tutmak için özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Solucanlar 4 bir sürü şey ile çok ilginç bir oyun ve hepimiz online bir android oyundan istediğimiz her şey.

Bu online android çok oyunculu oyun, bir hücreye orbs yerleştirmekle ilgilidir. Hücre kritik bir kütleye ulaştığında, orblar çevredeki hücrelerde patlar ve hücreyi talep eden biraz daha küre yerleştirilir.

Oyuncular sadece orblarını aynı renkteki ya da boş bir hücreye sahip olan bir hücreye yerleştirebilirler. Oyuncu tüm küreleri kaybettiği anda oyun dışıdır.

Hala daha çok oyunculu android oyunlar ister misiniz?

Bu android oyun zorlu ve hooking Wi-FI oyunudur ve bu çok oyunculu oyunların listesinde belki de en güzel ve eğlenceli bir oyundur. Ya yalnız ya da bazı arkadaşlarla birlikte oynayabilirsin, ama herhangi bir şekilde çok eğleneceksin.

Bu çok oyunculu android oyun, hedefe ulaşmak için topları durdurmakla ilgilidir ve bu oyunu, telefonunuzun ekranında veya iki parmağınızla, bir arkadaşınızla ve arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

Badland hokey ile ilgili ve oynamak çok kolay, ama usta biraz zor. Bu inanılmaz oyunu arkadaşlarınızla oynamak isteyeceksiniz ve Mario Bros oyununa çok benzediğinden çok eğleneceksiniz. Oynamaya pişman olmayacaksın!

Ustaca eğlenceli ve öğrenmesi kolay bir oyun arıyorsanız, Cep Tankları çok oyunculu oyununu seçerek bir hata yapmazsınız. Bu çok bağımlılık yapıcı bir oyun ve ailenizle veya arkadaşlarınızla tekrar tekrar oynamak için mükemmel.

Rakibinizi bir mermi barajına asın ya da bir höyük içine gömün. Silah takmaya başlamadan önce Silah Atölyesi tarafından durdurulmalı ve aynı zamanda silahlarda bazı yetenekler kazanmak ve kazanmak için en iyi yolu bulmak için Hedef Uygulama Modunu denemelisiniz.

Terraria, dünyanın her yerindeki Yeraltı Dünyası'nın en derin seviyelerinden, gökyüzündeki yüzen adalara kadar farklılaştığı çok maceralı çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Bu yerel Wi-Fi çok oyunculu oyun herhangi bir mobil cihazda 4 oyuncuya kadar oynanabilir.

Tepenin Kralı, Capture the Flag, Bombacı Hokeyi ve açıkça Epic Slow Motion Elimination gibi ufak tefek eğlencelere katılacağınız gibi, zafere yaklaşma, yumruk atma ve bombalama yaklaşımınızı bombalayın.

BomSquad’ın konsolları, Wiimotes, PC gamepadleri, XBox 360 denetleyicileri ve PS3 denetleyicileri desteği ile 8 oyuncuya kadar aktiviteye katılabilirsiniz. Android ve iOS gadget'larını, Google Play, Amazon App Store ve iOS App Store'da ücretsiz olarak erişilebilen BombSquad Remote aracılığıyla uzaktaki gamepadler olarak da kullanabilirsiniz.

Eğer daha huzurlu bir çok oyunculu oyun ve savaş ve dövüş ile değil, 8 top havuzu, ihtiyaçlarınız için mükemmel bir online android oyunudur. Bu oyun sizi eğlendirecek ve ayrıca meşgul olmaya devam edecektir. Bu oyun bilardo oynamaktan hoşlanır ve android telefonunda pratik yapmak isteyen herkes için mükemmel bir uyumdur.

Scrabble çok eğlenceli bir oyun ve kelime dağarcığınızı geliştirmek için iyi bir fırsat sunuyor. Bu çok oyunculu android oyun, diğer oyuncularla birlikte de PC'ye karşı da oynanabilir. Size aynı anda elli oyun oynama şansı verir ve aynı zamanda Facebook arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

Yani, bu çok oyunculu oyunu beyninizi bir değişiklik için eğitmek için indirmek isterseniz, tüm mobil platformlarda bulabilir ve çok eğlenebilirsiniz.

Bu oyun Gun Bros en yeni ücretsiz sürümüdür. TOOL düşman ve 3D grafik dalgaları içeren bu oyun her yeni seviyeye ilginizi koruyacaktır. Gun Bros gerçek bir eğlence ve uzun süreli uzay zorbaları ordusuna karşı savaşa yüksek bir konsantrasyon talep ediyor.

Silahları uzay zorbalarını veya TOOL'u indirecek şekilde kullanmalısınız. Güçlü behemoth silah ve silahları seviyorsanız, bu çok oyunculu oyun ihtiyaçlarınıza uygun.

Bu oyundan daha fazla bir MMO RPG ücretsiz android oyun hayranıysanız, sizin için mükemmel bir eşleme. Pocket Legends, en büyük mobil MMO oyunlarından biridir ve bir fantezi tabanlı bir oyundur. Altera dünyasını uzaylılar, Crocs ve zombilerden kurtarmak için hawk, elf veya ayı gibi seçebileceğiniz birçok karakter var.

Ayrıca, buradan almak için binlerce ürün, vites ve silah bulabilirsiniz. Oynarken, daha yüksek seviyelerde kullanabileceğiniz bazı yeni yetenekleri ve başarıları açabileceksiniz. Bu oyunu oynarsanız ve özellikle arkadaşlarınızla birleşirseniz gerçekten çok eğleneceksiniz.

Bu çok oyunculu android oyun Scrabble gibi bir beyin oyunu. Bu oyun bir çok özel beceri ve konsantrasyon talep ediyor. Eğer satrançta bazı yetenekleriniz varsa, bunları artık dünyaya gösterebilirsiniz. Satranç çok sayıda takipçiye sahip, bu yüzden herhangi bir şekilde sert rakipler beklemelisiniz.

Bu oyun ile, iOs, Android ve çevrimiçi kullanıcılara karşı oynayabilirsiniz. Bu oyunu çok eğlenceli yapan şey tarih, oyun sohbeti ve zaman duyarlılığıdır. Dünyaya ana satranç yeteneklerinizi göstermek istiyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız. Ayrıca Flyoride.com'u da deneyebilirsiniz.

Bu bir fantezi tabanlı çok oyunculu oyun, bu yüzden sabah uyanmak ve ölümsüz bir vampir olmak isteyen herkes için iyi bir uyumdur. Bu fırsata sahip olmak istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir oyun. Bir vampir olarak, dünyayı şeytanlara, kurtadamlara ve warlocklara karşı savunmak için savaşacaksınız.

Bu 3D MMO RPG oyunu android platformda mevcut ve hayatınızı büyük bir şekilde değiştirebilir. Dünyayı kötü doğaüstü düşmanlardan kurtarmak için başka Vampirlerle birlikte oynayabilir ve oynayabilirsiniz. Burada çok sayıda beceri ve diğer savaş hileleri bulabilir ve onları kötü düşmanlarına karşı hayatta kalmak ya da tamamen ortadan kaldırmak için kullanabilirsiniz.

Aynı anda 24 oyuncuya kadar oyun oynayabilir. Projectinf arasından seçim yapabileceğiniz farklı karakterler vardır ve mükemmel bir ses efekti ve oyun oynamaya sahip bir MMO RPG türü oyunudur.

Belki bu oyun bu listenin diğerleri kadar eğlenceli olmayacaktır, ama denemeye değer. Bu oyun android cihazlar için yapılan ilk çok oyunculu çekim oyunudur ve kesinlikle android platformdaki en iyi oyunlardan biridir. Projectinf şu ana kadar birkaç kez güncellendi.

Bazı eğlence ve popüler oyun arıyorsanız, ve tüm bunlar ücretsiz, Tic Tac Toe multiplayer android oyunu denemelisiniz. Bu oyunu tekli veya arkadaşlarınızla birden fazla cihazda oynayabilirsiniz. Tic Tac Toe Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısı ile çalınabilir.

Bu ücretsiz android çok oyunculu oyunda güzel UI tasarımı, ses ve grafik seçerek daha fazla fonksiyon var.

Bu ücretsiz android oyunu, bir sonraki aşamaya geçmek için tamamlamanız gereken görevleri içerir. Çok öldürmek ya da öldürmek için. Görevi kazanmak istiyorsanız rakibinizi öldürmeniz gereken bu çok oyunculu oyunun basit kuralı budur.

Görevi kazandıktan sonra, diğer görevlerde size yardımcı olacak daha fazla silah seçmelisiniz. 19 silahın, 8 farklı atın, cephane ve giysinin ve maceranıza yardımcı olacak diğer eşyaların kilidini açmanız gerekecek.

Ücretsiz bir 3D yarış pistinin keyfini çıkarmak istiyorsanız, Plaj Buggy Yarışı sizin için mükemmel bir oyundur. Eğer eşsiz bir araca sahip olmak istiyorsanız, yarışı kazanmak zorundasınız. Zaferinizi kazanmanıza yardımcı olacak birçok Powerup var. Burada lav spreyi yanardağları, dinozor infested ormanları, gizemli bataklıkları ve güzel plajları bulabilirsiniz.

Bu oyun, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ve gerçekten keyif alabileceğiniz gerçek bir futbolun uyarlamasıdır. Bu ücretsiz çok oyunculu oyunlarda futbol (futbol) yanında araba yarışı oyunları oynayabilirsiniz. Bu android için en şaşırtıcı multiplayer oyunlarından biridir.

3D grafik gerçekçi motor sürüşü ile çok eğlenceli bir oyun istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir oyundur. Bu ücretsiz android oyunda iki farklı kamera açıları var, böylece trafik ve izleri görebilirsiniz.

Burada inanılmaz grafikler, kolay motor kontrol ayarları ve gerçek motor sesleri bulabilirsiniz. Sadece bu çok oyunculu oyunu android cihazınıza indirin ve arkadaşlarınızla biraz eğlenin.

Bu android cihazınız için başka bir serin ücretsiz multiplayer oyunudur. Bir turbo spor arabasını sürmeniz, olabildiğince hızlı sürüklemeniz, çarpmanız ve arkadaşlarınızla oynarken sahneleri yakmanız gerekecektir. Yarışları kazanın ve arkadaşlarınızı en hızlı sürücü olduğunuzu kanıtlayın!

Android cihazınızda bu çok oyunculu oyunlardan birini indirmek için tereddüt etmeyin! Android ve iOS cihazları sayesinde en iyi bilinen çok oyunculu oyunlardan bazılarını oynarken çok eğlenebilirsiniz.

Bu oyunları her ülkede indirebileceğiniz gibi, hem yerel hem de uluslararası oyuncularla oynayabilir ve bir ömür boyu eğlenebilirsiniz. Ayrıca bu listeden oyunların bazılarını Facebook hesabınızda da oynayabilirsiniz.

Çarpışmanın avantajlarından yararlanın ve sosyal çevrenizi arttırmak için diğer oyuncularla etkileşime geçin.

Bu makaleyi çok oyunculu Android oyunlarıyla beğenirseniz, bunlara da göz atmalısınız:

 • Birçok bitki ve hayvanlar

 • Birçok bitki ve hayvanlar
 • Büyük silah çeşitleri
 • Çeşitli mankenler ve hedefler
 • Tek dokunuşla kontrol sistemi
 • Kayıtlar, başarılar ve yükseltmeler

 • Büyük silah çeşitleri
 • Çeşitli mankenler ve hedefler
 • Tek dokunuşla kontrol sistemi
 • Kayıtlar, başarılar ve yükseltmeler
 • Basit kontrol sistemi

 • Basit kontrol sistemi

 • Farklı oyun modları
 • Diğer oyunculara karşı savaşın

 • Farklı oyun modları
 • Diğer oyunculara karşı savaşın
 • Yüksek kaliteli grafikler ve ses
 • Diğer oyunculara karşı savaşın

 • Yüksek kaliteli grafikler ve ses
 • Diğer oyunculara karşı savaşın
 • Diğer oyunculara karşı savaşlar

 • Diğer oyunculara karşı savaşlar
 • Sevimli hayvanlar çok
 • Harika bonuslar ve power-ups

 • Sevimli hayvanlar çok
 • Harika bonuslar ve power-ups
 • Basit kontrol sistemi

 • Basit kontrol sistemi
 • Bir tought kontrol sistemi

 • Bir tought kontrol sistemi

 • Kötü zombiler kalabalıklar
 • Çeşitli yapılar ve yükseltmeler
 • Diğer oyunculara karşı savaşın

 • Kötü zombiler kalabalıklar
 • Çeşitli yapılar ve yükseltmeler
 • Diğer oyunculara karşı savaşın

  Ücretsiz android oyunlar? Şimdi en iyilerini indirin!

  En iyi Android cihazlar her geçen gün daha popüler hale geliyor, artık Android pazarında binlerce tablet oyunu bulabilirsiniz - Google Play. Ama maalesef çoğu demolar ve birkaç seviye geçtikten sonra tam sürümünü satın almanız gerekiyor. Elbette, en iyi Android oyunlarına sahip başka birçok site de bulabilirsiniz, ancak içeriğinin bir kısmı virüsleri yayabilir ve gadget'larınız için tehlikeli olabilir. Mob.org'da siteye eklemeden önce tüm dosyaları test ediyoruz, böylece endişelenmenize gerek yok - cihazlarınız zarar görmeyecek!

  Andriod koleksiyonumuz sürekli güncellenmektedir. Bu arada mobil uygulama reklamlarınızla ilgileniyorsanız play.mob.org da size yardımcı olabilir. Her zaman Android için sadece en çok bağımlılık yapan oyunları eklemeyi deneriz. Artık sıkılmayacaksınız: çaresiz yarışlara, sert kaynaşmış eylemlere veya krallığı yönetmeye katılın. Modern mobil cihazların güçlü özellikleri nedeniyle, geliştiriciler elinizde gerçek sanal dünyalar yaratabilir!

  İşte bir ipucu: Android tablet için ücretsiz oyunlar indirirseniz, en iyi performans için hd uygulamaları seçin. Yeni teknolojilerin gücünü takdir edebilecek ve kendilerini oyuna sokabileceksiniz. Şu anda herhangi bir Android oyunu alın! En iyi Android oyunlarını ve en iyi 10'u görmek için Oyunları yalnızca Popülarite seçin.

  Dikkat! Mob.org'daki tüm içerikler internette serbestçe dağıtılmıştır ve sadece bilgilendirme amaçlı sunulmuştur. Sitemizdeki Android için herhangi bir oyunu indirerek, alışmayı ve kaldırmayı kabul edersiniz.

  Ayrıca portalımız diğer dillerde mevcuttur:

  Bizi Facebook'ta takip edin - en iyi Android oyun koleksiyonuna sahibiz!

  Ve popüler mobil oyun yorumları ile haftalık güncellenen Youtube kanalımız en iyi oyunu oynamaya yardımcı olacak!

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  49 − = 41

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map