indirmek zorunda olmadığınız eğlenceli oyunlar

indirmek zorunda olmadığınız eğlenceli oyunlar

Arkadaşlarla oynamak için en iyi multiplayer Android oyunları

Çok oyunculu android oyunlar, özellikle bu günlerde çok popüler olduğundan, özellikle PC'nizi oynatmanız gerekmiyor.

Onları android telefonunuzda indirin ve oyuna başlayın.

Bu çevrimiçi çok oyunculu android oyunları, arkadaşlarınızla birlikte oynamak veya diğer oyunculara meydan okumak için mükemmeldir.

Arkadaşlarınızla oynamak için android için en iyi multiplayer oyunlarına sahip olmak ister misiniz? Sizi sadece seveceğiniz en iyi çok oyunculu uygulamalarla temsil ediyoruz.

Kontrol etmek için çok oyunculu Android oyunları

Bu android oyun, bir strateji planlamak, kasabanızı geliştirmek, saldırganlara karşı korumak ve diğer oyuncuların kasabalarına karşı çıkmak için sizden talep ediyor.

Klanlar çatışması, 2013'ten beri en iyi multiplayer android oyunlarından biridir. Mütevazi bir kampanyanın yanı sıra, saldırılarınızın büyük kısmı gerçek kişilere karşı olacaktır ve size karşı yapılan tüm saldırılar aynı şekilde olacaktır.

Aynı şekilde farklı klanlarla oynamak için klanlara katılabilir ve klanınız ile farklı klanları aldığınız grup savaşlarına katılabilirsiniz. Bu oyunda çok fazla madde var, uzun süre oynayabileceğiniz bir saptırma ve diğer çevrimiçi oyunculara android veya iOS platformlarında meydan okuma fırsatına sahip olacaksınız.

Dünyanın herhangi bir kişiyle eğlenceli çok oyunculu oyun oynayabilir veya arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.

Bu oyun android ve ayrıca en heyecan verici olanı için en popüler multiplayer oyunlarından biridir. Bu oyunu çevrimiçi oynayabilir ve arkadaşlarınızla veya diğer çevrimiçi oyuncularla yarışarak size yarışabilirsiniz. Bu oyun aynı anda sekiz katılımcı tarafından oynanabilir. Garantili eğlence, değil mi?

Bu oyun yüksek sadakat, son derece bağımlılık yapıcı oyun ve şaşırtıcı bir başka tür yarış pratiği yapmak için çok oyunculu bire bir rekabet ile çarpıcı grafik birleştirir ve en popüler yarış oyunlarından biridir.

En zorlu rakiplerinizi yenmek için BMW M3 veya Audi R8'inizi azot enjeksiyonu veya turbo ile yeniden tasarlayabilirsiniz. Dahası, kendinizi hazır hissettiğinizde, şehri yöneten gruplara meydan okuyabilirsiniz.

Şimdiye kadar, bu oyun on milyondan fazla indirme var. Diğer çevrimiçi oyuncularla yarıştığınız çok oyunculu bir oyun.

Bunun çevrimiçi bir oyun olduğunu belirttiğimiz gibi, birçok oyuncu bulabilecek ve onlarla rekabet edebileceksiniz.

Bu çok oyunculu oyun, bir android platformunda oynayabileceğiniz benzersiz bir oyundur.

Maksimum puan kazanmak istiyorsanız, çok iyi sürmeniz gereken bir oyun. Puan kaybetmek istemiyorsanız, herhangi bir kaza geçirmekten kaçının. Otomatik sürüş ve yarıştan kaçınmak isteyebilirsiniz çünkü araba kazası ile karşılaşabilirsiniz.

Bu yarış oyununun en heyecanlı kısmı, online oynarken rakiplerinizi yenmektir. Eğlenceli bir çok oyunculu oyun ve bundan kesinlikle keyif alacaksınız!

Bu çok oyunculu oyun Diablo denen başka bir oyuna çok benzer bir arka plana sahip. Burada, PVP modunda diğer çevrimiçi oyuncularla savaşabilirsiniz.

Ayrıca, kendi online takımınızı yapabilir ve ölüm maçlarını oynayabilirsiniz. Bu çok oyunculu oyunda bazı boşluklar olsa bile, arkadaşlarınızla oynarken zevk alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Zindan Hunter 4 uzun bir hikaye, harika grafik ve gelişmiş oyun tamircisi var. Çevrimiçi oyun modunun, arkadaşlarınızla oynamanıza izin verecek bir işbirliği özelliği vardır.

Bu çok oyunculu oyunda PVP modu ve kooperatif çoklu oyun ve ayrıca şaşırtıcı bir oyun mekaniği var. Bu oyundaki oyun mekaniği oldukça gelişmiş ve aynı zamanda ortalama seviyede ise grafik.

Bu oyunu oynarken, rakiplerinize çevrimiçi olarak savaşabilir ve arkadaşlarınızla takım halinde oynayabilirsiniz. Ayrıca diğer bireylere karşı gidebilir ve ölümle mücadele eden bir dövüş oynayabilirsiniz.

Bu oyun ile iyi olan, android cep telefonunuzda bir mobil uygulama olarak indirmek için ücretsiz olmasıdır.

Buz Devri Köyü belki de arkadaşlarıyla oynamak için en iyi oyunlardan biri olduğundan, Buz Çağı Köyü, bir sim kilidini açmanız ve Buz Çağı'nın tam karakterleri için yaşam alanı yaratmanız gereken çok oyunculu bir oyundur.

Bu oyun çocuklar için mükemmel çünkü oynamak çok kolay ve eğlenceli. Bu android oyunu Facebook'unuzda oynayabilir ve bir tur atabilir ve arkadaşlarınızın oluşturduğu köyleri ziyaret edebilirsiniz.

Bu oyuna Facebook üzerinden bağlanıyorsanız, köyünüzü yükseltmek için kullanabileceğiniz ekstra puanlar kazanacaksınız. Bu oyun orta düzeylerde kararlı bir oyun ve genç oyuncular için mükemmeldir.

Eğlenceli çevrimiçi çok oyunculu oyunlar listesinde, kolayca Ingress'i bulabilirsiniz. Bu oyun bazı stratejiler kullanmanızı gerektirir. Bu oyunu diğer Ingress fanatikleriyle oynatabilir ve bazı önemli noktaları bulabilir veya oyuncular tarafından ele geçirilmeyen veya savunulmamış arka plan çalmalarını oynayabilirsiniz.

Burada, çok oyunculu formda oynamak için en iyi olan çöpçü avlarına karışacaksınız. Bu çok oyunculu oyun, 2014'ten beri en iyi android oyun listesinin en üstünde yer alıyor ve o zamandan beri geliştiriciler yeni özellikler içeriyor.

Android çok oyunculu oyunların listesinden bir başka oyun Minecraft-Pocket Edition. Neredeyse herkes bu oyunu oynamayı seviyor ve neyin daha iyi olduğunu, bu oyunda size eşlik edecek bazı arkadaşlarını davet edebilirsiniz.

Bu oyun, 2014 yılında piyasaya sürüldüğünden ve bazı uygulama içi satın alımlara sahip olduğundan popülerliğini kazanmıştır.

Şüphesiz, en iyi çevrimiçi çok oyunculu oyunlardan biri Modern Combat 5. Altı oynanabilir ve ayarlanabilir karakter, bir haçlı seferi modu, açılacak çok miktarda malzeme ve spekülasyon yapabileceğiniz gibi, bir ton içeriğe dikkat çekiyor. çevrimiçi çok oyunculu.

Bu oyunda oynayabileceğiniz bir kaç yönlendirme modu vardır ve bu oyun ayrıca oyun içi sohbetleri destekler ve rakiplerinizle veya arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz. Grafik de oldukça geleneksel.

NBA Jam, büyük olasılıkla şu anda çevrimiçi çok oyunculu yeteneklerle erişilebilen en iyi spor oyunu. Standartlar aşağı yönde olan ikiye iki b-topuna sahip lekesiz bir saptırma sunuyor. Rakiplerinizi zorlayabilir, atabilir ve atabilir ve bu oyun sizi bırakarak iyi bir oyun için sizi ödüllendirecektir. yanıyor Diğer grup puanlama olmadan benzer bir oyuncu tarafından üç ardışık sepet yapmak için.

Yerel çoklu oyuncu, Android TV destekçisi, çevrimiçi çok oyunculu, kontrolör desteği ve uygulama içi satın alma işlemleri mevcut değil.

Bu oyunu tek başına ya da çok oyunculu oynayabilirsiniz. Bu senin kendi seçimin. Bu oyunda birçok oyun görevi var; Kazanmak için birçok karakter, beş ırk ve 1200 görevler görüyorsunuz. Bu oyun gerçekten eğlencelidir, bu sayede oynamak için çok zaman harcayabilirsiniz.

Osmos HD birkaç yıldır var; Bununla birlikte, yapılan herhangi bir noktada en sessiz ve istekli çok oyunculu saptırmalar arasında bir duruş sergilemektedir. Burada, bir mote olarak oynarsınız ve göreviniz gözle görülür şekilde daha büyük olan bitmek için littler motiflerini yükseltmektir. Osmos HD'yi daha da zahmetli hale getirmek için ekstra mekanikler eklendi.

Google Play Oyunlar avantajlarına, çevresel bir müziğe, temel kontrollere ve hız kontrollerine eşlik eder, böylece hareketlerinizi daha hassas bir şekilde planlayabilirsiniz. Bu oyunu diğer çevrimiçi oyuncularla oynayabilir ve oynarken eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Ayrıca en iyi çok oyunculu oyunların listesinde bulunan bir oyun Pool Break Pro'dur. Bu bazı iyi özellikleri ile ayırt edici bir multiplayer online oyun.

Burada, bir rakiple anket oynar ve mümkün olduğunca fazla puan kazanmaya çalışırsınız. Ayrıca, bu oyuna Facebook hesabınızla bağlanabilir ve Facebook arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Bu oyunla günlük olarak facebook arkadaşlarınızla yarım saat oynayarak dinlenebilirsiniz.

Bu çevrimiçi çok oyunculu oyun harika grafiklere sahiptir ve çevrimiçi modda boks yaptığınız bir oyundur. Sadece haftalık turnuvalarla savaşmalı ve oyun karakterlerini özelleştirmelisiniz. İstediğiniz kadar çok rakip bulabilir ve bu oyunda onlara karşı savaşırsınız.

Gerçek oyun deneyimini yaşayabildiğinden bu oyun gerçek boksörler için gerçekten ilginç olacak.

Riptide GP2, herhangi bir noktada yapılan en iyi yarış çeşitlemelerinden biridir ve ana çevrimiçi çok oyunculu eğlencelerden biridir. Burada, waverunners'ı bir dizi vesileyle yarıyorsunuz. Yardımı gerçekleştirmek için tuzaklar yapabilirsin, ve haçlı seferi yeterince uzun.

Çok oyunculu, gerçek zamanlı yarışlarda üç kişiye kadar yarışmanızı sağlar. Aynı şekilde meydan okuyabilirsiniz hayalet Google Play Oyunlar arkadaşlarınızın tek başına. Grafikler oldukça harika ve kontroller de çok kötü değil. Bu en iyi yarış çok oyunculu oyunudur ve deniz suları arasında size farklı bir yarış deneyimi yaşatacaktır.

Battle Ship 2'ye benzer bir oyun mu arıyorsunuz? Sonra Deniz Savaşı, arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz klasik oyunlardan biridir. Bu savaş oyunu uygulaması için ilginç olan şey, bu oyuna bağımlı olan çevrimiçi rakiplerle oynamanız. Bu muhteşem Deniz Savaşı yarışmasının bir parçası olmak için arkadaşlarını davet etmen harika bir şey!

Oyun, bu tür uygulamalar için mükemmel, çok oyunculu işlevsellikler ve grafikler ile çarpıyor. Deniz Savaşının bir başka özelliği de arkadaşlarınıza bağlanabilmeniz ve onları Bluetooth üzerinden bir savaşta “arayabilmeniz”.

Bu savaş oyunu uygulaması için başka bir artı, oyun akışı özel botlarla yapılan tek oyuncu modu. Bu olağanüstü özellikler ile Deniz Savaşları en iyi multiplayer mobil oyun listesinin en üstünde yer alıyor.

Dead Trigger ve Dead Trigger 2 geliştiricileri oluşturmak için başarılı Shadowgun: Ölü Bölge harika bir atış oyunu. Bu çok oyunculu mobil oyun için 12 arkadaşınızdan rakipleriniz olmasını isteyebilirsiniz. Shadowgun Dead Zone’un ölüm eşleştirmelerini deneyin ve başlangıçtan itibaren akışa bağımlı olacaksınız.

Oyun akışı, savaşta olmanın ya da silahlarla savaşmanın gerçek deneyimini hissettirecek. Eğer büyük ve ücretsiz bir ilk çekim oyunu (FPS) için hazırsanız, Shadowgun: Dead Zone'u şimdi indirin.

Ice Age Village'ı deneyen herkes bu çok oyunculu mobil oyuna bayılacak. Sim City Buildit, olgunlaşmış modu nedeniyle yetişkinlere bile bağımlılık kazanan bir oyundur. Harika grafiklere ve inanılmaz oyun akışına sahiptir.

Sizi oyuna bağımlı kılan şey, binaları ve bölümleri inşa ederek ve yaratarak ve salgın hastalıklardan ve diğer felaketlerden koruyarak şehrinizi güçlü tutmanın akışıdır. Ve evet, tek oyuncu Sim City rağmen arkadaşlarınız veya çevrimiçi oyuncular ile çok oyunculu bir maç için iyi bir seçimdir.

Oynadığınız insanlardan kaynak satın alabilir veya alışveriş yapabilirsiniz! Stratejik oyunları ve aynı zamanda rekabetçi akışı seviyorsanız, Sim City bir sonraki bağımlılığınız olacaktır.

Sen şenlikli bir insansın? Harika! Uzay ekibi, oyuncularının büyük talebi ile çok oyunculu mod ile oldukça benzersiz bir oyun. Rolünüz, diğer oyuncuya ne yapacağını bildirmek için büyük bir yetenek oluşturmaktır.

Aynı zamanda, karakterinizin kişiliğini, diğer oyuncuların size verdiği komutları takip etmeye devam etmelisiniz. Bu eşsiz parti oyunu ile can sıkıntısı yendi.

Kelime oyunu için hazır mısın? Daha sonra “Friends with Friends” oyununu çok denemenizi tavsiye ederiz. Bu scrabble oyunu bin kullanıcı tarafından oynanır ve biz bunu sevdiğinizden emin olabilirsiniz çünkü ardışık dönüşlerde bir oyun akışı vardır! Oyunun amacı, tüm oyun boyunca rakibinizle yapılan turlar arasında beklemek.

Bu android oyun, vahşi ve tehlikeli ölümlü savaşları içeren en iyi oyunlardan biridir. Bu çok görevli oyun ile rakipleriniz üzerinde heyecan verici ve gerçek bir zafer yaşayabilirsiniz. Android tabletinizde veya telefonunuzda oynayabileceğiniz en büyük konsol dövüş oyunlarından biri olarak, bu çok oyunculu oyun size bir ömür boyu eğlenmenizi sağlayacaktır.

Burada yapmanız gereken tek şey, favori karakterinizi oyun listesinden seçip rakiplerinizle mücadele etmektir.

Bu çevrimiçi çok oyunculu android oyun bir MOBA ve burada online kavga kaosunda üçte üçe kare bulabilirsin. Burada yapman gereken şey, Ölüm Yuvasını çizgi boyunca hareket ettirmek ve aynı şeyi sizin için yapmaya çalışırken, düşmanlarınızın kulelerini yok etmek için kullanıyor.

Eğer bir kazanan gibi olmak istiyorsan, rakiplerin tüm kulelerini yok etmelisin. Maçlar sadece beş dakika sürdüğü için, bu android oyunu istediğiniz gibi günde bir defa oynayabilirsiniz. Başka karakterlerin kilidini açabilir veya gerçek parayla satın alabilirsiniz.

Patlayan yavru kedi yeni online çoklu görev oyunudur ve diğer beş kişi ile birlikte kartlar çizmek küçük bir kart oyunu. Birisi Exploding Kitten kartını seçene kadar kart çekmelisin. Bu kartı seçerseniz, oyunu kaybetmemek için elinizi oynamalısınız.

Bu herkes tarafından oynanabilen bir oyundur ve boş zamanınızı geçirmeniz ve eğlenmeniz için çok iyi bir yoldur. Ek olarak, daha fazla kart kazanmak için uygulama içi genişleme paketlerini satın alabilirsiniz.

Hearthstone: Warcraft Kahramanları

Bu çok oyunculu oyun, canavarlar oluşturduğunuz ve diğer oyuncularla savaştığınız çevrimiçi bir oyundur. Gerçek zamanlı PvP maçlarında oyuncularla bire bir yapabilirsiniz; ya da taktiklerinizi ve güvertelerinizi AI kontrollü rakiplere karşı pratik yapabilirsiniz.

Muhafaza etmek ve yapmak için çok sayıda destenin yanı sıra bir sürü kart toplanacak. Bu oyunla ilgili ilginç olan şey, onu aynı hesapta cep telefonunuzda ve bilgisayarınızda oynatabilmeniz, ki bu çok iyi.

Sipariş hakkında konuşalım & Kaos: Redemption - büyük bir oyun süresi ile MMORPG oyunu. Bu çok oyunculu oyunda, kendi özelleştirilmiş karakterinizin yaratıcısı sizsiniz. Aynı zamanda bir sınıfa ve bir yarışa da verebilirsiniz - tüm bunları oynamaya başlamadan önce.

Hikaye satırındaki görevler ve görevler, can sıkıntınızı yenebilecek binlerce bağımlılık yaratan şey. Oyun oynamak, oyunda bulduğunuz bir takım dişli ile çalışır ve her birinde de yükseltme yapar. Oyun içi sohbet, arkadaşlarınız ve diğer rakiplerinizle iletişim kurmak için ve ayrıca seviyeler boyunca sahip olabileceğiniz işlemlerde büyük bir artıdır.

PvP oynama veya diğer oyuncularla ittifaklar kurma şansı var. İlginç, değil mi? Tek dezavantaj, oyun sırasında görünen uygulama içi satın almalardır. Ancak, her şey siparişin bir nedeni & Kaos en sevdiğiniz MMORPG oyunu olabilir!

Özel karakterli oyunlar en çok oynanan oyunlardır. Real Boxing 2 Rocky, bir dövüşçü yaratmanıza ve dövüşmeye başlamak istediğiniz gibi görünmesini sağlar. Oyun ortamı, çok oyunculu modda dövüş karşılaşmalarını gerçek bir deneyime götürür. Güzel grafikler ve ses efektleri var.

Oyun ortamı, çok oyunculu modda dövüş karşılaşmalarını gerçek bir deneyime götürür. Güzel grafikler ve ses efektleri var. Seviyelendirme ile Rocky Balboa karakterini açabilir ve rakiplerinizi yenebilirsin.

Çevrimiçi modu, gerçek zamanlı PvP zorluklarını düzenlemenizi sağlar. Uygulama içi satın almalar gerçekten can sıkıcı olabilir, ancak oyunun harika bir oyun süresi vardır. Bu oyunu çok oyunculu dövüş oyunları hayranlarına tavsiye ediyoruz.

Zynga'yı - en iyi çok oyunculu oyun geliştiricileri - hakkında duymuşsunuzdur. İyi "Arkadaşlar Oyunu ile" tüm asenkron çok oyunculu oyun oynamak içindir. İçinde bulunduğunuz oyunun türünü Scrabble, Çizim veya hızlı oyunlar gibi seçebilirsiniz.

Satranç dahil olmak üzere mantık oyunları da bu büyük Zynga oyunlarının bir parçasıdır. Onlar kısa, ama facebook arkadaşlarınızla bile arkadaşlarınızla, arkadaşlarınızla çalınabilir, bu da kimseye eğlenmek için en iyi fırsatın çok oyunculu seçeneği haline getirir. Anlaşılması ve oynanması kolaydır, böylece ailenizdeki küçük olanlar bile rakipleriniz olabilir.

En eğlenceli çevrimiçi çok oyunculu oyunlardan biri, Worms'ın serisinin en son versiyonu olan Worms 4 olmalıdır. Bu oyun gerçek zamanlı bir PVP'dir ve kazanmanız için rakiplerinize karşı bir takım maçlarda en iyisini yapmanız gerekir. Worms 4, birçok tek oyunculu misyona sahiptir ve bunları cep telefonunuzda çaldığınızda daha kısa olacak şekilde tasarlanmıştır.

Oyun çeşitli yerler, kilidini açmak için silahlar, periyodik zorluklar ve ilginç şeyler tutmak için özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Solucanlar 4 bir sürü şey ile çok ilginç bir oyun ve hepimiz online bir android oyundan istediğimiz her şey.

Bu online android çok oyunculu oyun, bir hücreye orbs yerleştirmekle ilgilidir. Hücre kritik bir kütleye ulaştığında, orblar çevredeki hücrelerde patlar ve hücreyi talep eden biraz daha küre yerleştirilir.

Oyuncular sadece orblarını aynı renkteki ya da boş bir hücreye sahip olan bir hücreye yerleştirebilirler. Oyuncu tüm küreleri kaybettiği anda oyun dışıdır.

Hala daha çok oyunculu android oyunlar ister misiniz?

Bu android oyun zorlu ve hooking Wi-FI oyunudur ve bu çok oyunculu oyunların listesinde belki de en güzel ve eğlenceli bir oyundur. Ya yalnız ya da bazı arkadaşlarla birlikte oynayabilirsin, ama herhangi bir şekilde çok eğleneceksin.

Bu çok oyunculu android oyun, hedefe ulaşmak için topları durdurmakla ilgilidir ve bu oyunu, telefonunuzun ekranında veya iki parmağınızla, bir arkadaşınızla ve arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

Badland hokey ile ilgili ve oynamak çok kolay, ama usta biraz zor. Bu inanılmaz oyunu arkadaşlarınızla oynamak isteyeceksiniz ve Mario Bros oyununa çok benzediğinden çok eğleneceksiniz. Oynamaya pişman olmayacaksın!

Ustaca eğlenceli ve öğrenmesi kolay bir oyun arıyorsanız, Cep Tankları çok oyunculu oyununu seçerek bir hata yapmazsınız. Bu çok bağımlılık yapıcı bir oyun ve ailenizle veya arkadaşlarınızla tekrar tekrar oynamak için mükemmel.

Rakibinizi bir mermi barajına asın ya da bir höyük içine gömün. Silah takmaya başlamadan önce Silah Atölyesi tarafından durdurulmalı ve aynı zamanda silahlarda bazı yetenekler kazanmak ve kazanmak için en iyi yolu bulmak için Hedef Uygulama Modunu denemelisiniz.

Terraria, dünyanın her yerindeki Yeraltı Dünyası'nın en derin seviyelerinden, gökyüzündeki yüzen adalara kadar farklılaştığı çok maceralı çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Bu yerel Wi-Fi çok oyunculu oyun herhangi bir mobil cihazda 4 oyuncuya kadar oynanabilir.

Tepenin Kralı, Capture the Flag, Bombacı Hokeyi ve açıkça Epic Slow Motion Elimination gibi ufak tefek eğlencelere katılacağınız gibi, zafere yaklaşma, yumruk atma ve bombalama yaklaşımınızı bombalayın.

BomSquad’ın konsolları, Wiimotes, PC gamepadleri, XBox 360 denetleyicileri ve PS3 denetleyicileri desteği ile 8 oyuncuya kadar aktiviteye katılabilirsiniz. Android ve iOS gadget'larını, Google Play, Amazon App Store ve iOS App Store'da ücretsiz olarak erişilebilen BombSquad Remote aracılığıyla uzaktaki gamepadler olarak da kullanabilirsiniz.

Eğer daha huzurlu bir çok oyunculu oyun ve savaş ve dövüş ile değil, 8 top havuzu, ihtiyaçlarınız için mükemmel bir online android oyunudur. Bu oyun sizi eğlendirecek ve ayrıca meşgul olmaya devam edecektir. Bu oyun bilardo oynamaktan hoşlanır ve android telefonunda pratik yapmak isteyen herkes için mükemmel bir uyumdur.

Scrabble çok eğlenceli bir oyun ve kelime dağarcığınızı geliştirmek için iyi bir fırsat sunuyor. Bu çok oyunculu android oyun, diğer oyuncularla birlikte de PC'ye karşı da oynanabilir. Size aynı anda elli oyun oynama şansı verir ve aynı zamanda Facebook arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

Yani, bu çok oyunculu oyunu beyninizi bir değişiklik için eğitmek için indirmek isterseniz, tüm mobil platformlarda bulabilir ve çok eğlenebilirsiniz.

Bu oyun Gun Bros en yeni ücretsiz sürümüdür. TOOL düşman ve 3D grafik dalgaları içeren bu oyun her yeni seviyeye ilginizi koruyacaktır. Gun Bros gerçek bir eğlence ve uzun süreli uzay zorbaları ordusuna karşı savaşa yüksek bir konsantrasyon talep ediyor.

Silahları uzay zorbalarını veya TOOL'u indirecek şekilde kullanmalısınız. Güçlü behemoth silah ve silahları seviyorsanız, bu çok oyunculu oyun ihtiyaçlarınıza uygun.

Bu oyundan daha fazla bir MMO RPG ücretsiz android oyun hayranıysanız, sizin için mükemmel bir eşleme. Pocket Legends, en büyük mobil MMO oyunlarından biridir ve bir fantezi tabanlı bir oyundur. Altera dünyasını uzaylılar, Crocs ve zombilerden kurtarmak için hawk, elf veya ayı gibi seçebileceğiniz birçok karakter var.

Ayrıca, buradan almak için binlerce ürün, vites ve silah bulabilirsiniz. Oynarken, daha yüksek seviyelerde kullanabileceğiniz bazı yeni yetenekleri ve başarıları açabileceksiniz. Bu oyunu oynarsanız ve özellikle arkadaşlarınızla birleşirseniz gerçekten çok eğleneceksiniz.

Bu çok oyunculu android oyun Scrabble gibi bir beyin oyunu. Bu oyun bir çok özel beceri ve konsantrasyon talep ediyor. Eğer satrançta bazı yetenekleriniz varsa, bunları artık dünyaya gösterebilirsiniz. Satranç çok sayıda takipçiye sahip, bu yüzden herhangi bir şekilde sert rakipleri beklemelisiniz.

Bu oyun ile, iOs, Android ve çevrimiçi kullanıcılara karşı oynayabilirsiniz. Bu oyunu çok eğlenceli yapan şey tarih, oyun sohbeti ve zaman duyarlılığıdır. Dünyaya ana satranç yeteneklerinizi göstermek istiyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız. Ayrıca Flyoride.com'u da deneyebilirsiniz.

Bu bir fantezi tabanlı çok oyunculu oyun, bu yüzden sabah uyanmak ve ölümsüz bir vampir olmak isteyen herkes için iyi bir uyumdur. Bu fırsata sahip olmak istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir oyun. Bir vampir olarak, dünyayı şeytanlara, kurtadamlara ve warlocklara karşı savunmak için savaşacaksınız.

Bu 3D MMO RPG oyunu android platformda mevcut ve hayatınızı büyük bir şekilde değiştirebilir. Dünyayı kötü doğaüstü düşmanlardan kurtarmak için başka Vampirlerle birlikte oynayabilir ve oynayabilirsiniz. Burada çok sayıda beceri ve diğer savaş hileleri bulabilir ve onları kötü düşmanlarına karşı hayatta kalmak ya da tamamen ortadan kaldırmak için kullanabilirsiniz.

Aynı anda 24 oyuncuya kadar oyun oynayabilir. Projectinf arasından seçim yapabileceğiniz farklı karakterler var ve mükemmel bir ses efekti ve oyun oynamaya sahip bir MMO RPG türü oyun.

Belki bu oyun bu listenin diğerleri kadar eğlenceli olmayacaktır, ama denemeye değer. Bu oyun android cihazlar için yapılan ilk çok oyunculu çekim oyunudur ve kesinlikle android platformdaki en iyi oyunlardan biridir. Projectinf şu ana kadar birkaç kez güncellendi.

Bazı eğlence ve popüler oyun arıyorsanız, ve tüm bunlar ücretsiz, Tic Tac Toe multiplayer android oyunu denemelisiniz. Bu oyunu tekli veya arkadaşlarınızla birden fazla cihazda oynayabilirsiniz. Tic Tac Toe Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısı ile çalınabilir.

Bu ücretsiz android çok oyunculu oyunda güzel UI tasarımı, ses ve grafik seçerek daha fazla işlev var.

Bu ücretsiz android oyunu, bir sonraki aşamaya geçmek için tamamlamanız gereken görevleri içerir. Çok öldürmek ya da öldürmek için. Görevi kazanmak istiyorsanız rakibinizi öldürmeniz gereken bu çok oyunculu oyunun basit kuralı budur.

Görevi kazandıktan sonra, diğer görevlerde size yardımcı olacak daha fazla silah seçmelisiniz. 19 silahın, 8 farklı atın, cephane ve giysinin ve maceranıza yardımcı olacak diğer eşyaların kilidini açmanız gerekecek.

Ücretsiz bir 3D yarış pistinin keyfini çıkarmak istiyorsanız, Plaj Buggy Yarışı sizin için mükemmel bir oyundur. Eğer eşsiz bir araca sahip olmak istiyorsanız, yarışı kazanmak zorundasınız. Zaferinizi kazanmanıza yardımcı olacak birçok Powerup var. Burada lav spreyi yanardağları, dinozor infested ormanları, gizemli bataklıkları ve güzel plajları bulabilirsiniz.

Bu oyun, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ve gerçekten keyif alabileceğiniz gerçek bir futbolun uyarlamasıdır. Bu ücretsiz çok oyunculu oyunlarda futbol (futbol) yanında araba yarışı oyunları oynayabilirsiniz. Bu android için en şaşırtıcı multiplayer oyunlarından biridir.

3D grafik gerçekçi motor sürüşü ile çok eğlenceli bir oyun istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir oyundur. Bu ücretsiz android oyunda iki farklı kamera açıları var, böylece trafik ve izleri görebilirsiniz.

Burada inanılmaz grafikler, kolay motor kontrol ayarları ve gerçek motor sesleri bulabilirsiniz. Sadece bu çok oyunculu oyunu android cihazınıza indirin ve arkadaşlarınızla biraz eğlenin.

Bu android cihazınız için başka bir serin ücretsiz multiplayer oyunudur. Bir turbo spor arabasını sürmeniz, olabildiğince hızlı sürüklemeniz, çarpmanız ve arkadaşlarınızla oynarken sahneleri yakmanız gerekecektir. Yarışları kazanın ve arkadaşlarınızı en hızlı sürücü olduğunuzu kanıtlayın!

Android cihazınızda bu çok oyunculu oyunlardan birini indirmek için tereddüt etmeyin! Android ve iOS cihazları sayesinde en iyi bilinen çok oyunculu oyunlardan bazılarını oynarken çok eğlenebilirsiniz.

Bu oyunları her ülkede indirebileceğiniz gibi, hem yerel hem de uluslararası oyuncularla oynayabilir ve bir ömür boyu eğlenebilirsiniz. Ayrıca bu listeden oyunların bazılarını Facebook hesabınızda da oynayabilirsiniz.

Çarpışmanın avantajlarından yararlanın ve sosyal çevrenizi arttırmak için diğer oyuncularla etkileşime geçin.

Bu makaleyi çok oyunculu Android oyunlarıyla beğenirseniz, bunlara da göz atmalısınız:

16 İnanılmaz Eğlenceli Oyunlar Erkek Arkadaşıyla Oynanabilir

Sıkıcı bir tarih, aklınızı kaybetmenize ve eşinize olan ilginizi azaltabilirsiniz. İşte bu yüzden sürekli bir şeyler yapmak ve sıkıcı tarihleri ​​eğlenceli ve ilginç hale getirmek için çalışmak gerekiyor. Yani, onu bir süredir tanımadıysanız veya onu çok uzun zamandır tanıyorsanız, bir tarihte yapabileceğiniz diğer şeyleri merak ediyor olabilirsiniz. Bir tarih, her zaman klişe yemeği, içecekler, film, uzun bir sürüş, vb. Olmak zorunda değildir. Yapabileceğin çok şey vardır, bu bir tarihle ilgili bu formel fikirleri içermez. Bazı oyunlar oynamak gibi.

Resim kaynağı: Google, Creative Commons Lisansı altında telif hakkı içermeyen resim

Bazen tek ihtiyacınız olan şey, iyi bir gülüş, küçük bir yarışma ve bir çok sevgi. Her zaman rastgele şeyler hakkında konuşabilir, akıllı telefonunuzda olabilir, TV izleyebilir veya sessizce kahve içebilirsiniz. "Kovalama oyunu" ve "akıl oyunları" ndan yeterince yararlanınca ve ona verdiğinizde, erkek arkadaşınızla başka eğlenceli oyunlar oynamak isteyebilirsiniz. Bu oyunlar aptalca gelebilir ama oynamak eğlencelidir ve bazen sadece monotonluğu bozmak için bir şeye ihtiyaç duyarsınız ve bu oyunlar sadece bunu yapar.

Erkek arkadaşınızla oyun oynamak sadece eğlenmek değil, aynı zamanda kendinizi gevşetmenin ve iyi vakit geçirmenin harika bir yoludur. Ve eğer rekabetçi türseniz ve bu oyunlara bahse girerseniz, bu oyunları erkek arkadaşınızla oynamanız çok daha eğlenceli olacaktır.

İşte erkek arkadaşınızla oynamak için 16 eğlenceli oyundan oluşan bir derleme.

Resim kaynağı: Google, Creative Commons Lisansı altında telif hakkı içermeyen resim

Bu klasik oyun yaşlanmıyor. Bir bakış kapalı, birbirlerinin gözlerini kırpmadan inceliyor. Çoğunlukla, bu oyun öpüşmeye yol açar, ve orada, belki daha fazla bir şey. * * Göz kırpıyor Bir bakış kapalı herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda çalınabilir. Bu oyunu oynarken sizi yakalayan insanlar, ikinizin de birbirinizle aynı derecede sevgi olduğunu düşüneceklerdir.

Bu oyun, birbirlerinin ellerini dört parmağınızla ve başparmak ile tutmayı içerir. Yani, birbirinizin başparmaklarını sıkıştırmaya çalışmalısınız. Diğer kişiyi yakalayabilen kişi açıkça kazanır! Erkek arkadaşınla oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunlardan biri.

Kaynak: Pinterest

Charades konuşmadan iletişim kurmak için harika bir oyun; eylemleriniz kelimelerden daha yüksek sesle konuşacak ve şirket için başka bir çiftiniz varsa, ikiniz onlara karşı çıkabilir ve ekipler oluşturabilirsin. Farklı şeyler için kodlarınız olduğunda ve çok fazla filmi birlikte izlediğinizde gerçekten yardımcı oluyor!

Kaynak: Pinterest

Taboo, Monopoly, Pictionary gibi masa oyunları zaman geçirmek için harika yollar. Bugünlerde yetişkinler için çok fazla oyun mevcut ve eğlenceli, eğlenceli ve çok ilginç. Sadece cumartesi günü sevdiklerinizle birlikte evde tembellik etmek istiyorsanız, bu oyunlardan birini oynamayı düşünebilirsiniz.

Her yerde, otobüste, trende, dişçinin bekleme odasında, sıkıcı bir partide, her yerde oynayabileceğiniz bir oyun! Bu oyun ünlü bir kişi hakkında düşünen bir kişiyi ve diğer ünlü kişinin adını tahmin etmek için 20 soru sormayı içermektedir. Ünlülerin adını düşünen kişi, tüm soruları yalnızca "evet" veya "hayır" olarak yanıtlayabilir.

Kaynak: Pinterest

Bir partide ya da bir grup arkadaşıyla, gerçekle ya da cüretle oynamak için güzel bir oyun bazen çok yoğun olabilir. Bu oyun bir ilişkide nispeten yeni olan çiftler için mükemmeldir çünkü onlara kendileri hakkında herhangi bir soru sorabilir ve sadece yalan söyleyemezler. Sahip oldukları diğer seçenek ise tamamen saçma bir şey yapmaya cesaret etmek.

Kaynak: Pinterest

Harika bir buz kırıcı olan bu oyun, kendisiyle ilgili iki şeyi söyleyen bir kişiyi içerir; bunlardan ikisi doğru olmak zorundadır, üçüncü bir yalan olmalı. Diğer kişinin hangisinin yalan olduğunu tahmin etmesi gerekiyor. Bu oyunu oynarken çok fazla ifşa olabilir. Aynı zamanda, diğer kişiyi tanımak için iyi bir yol.

Evde sıkıldınız ve yapacak bir şeyiniz yoksa, sadece bu oyunu oynayabilir ve belirli bir nesneyi gizleyebilir ve erkek arkadaşınızla hazine avı oynayabilirsiniz. Gizli nesneye daha yakın olduklarında “sıcak” deyin ve uzaktayken “soğuk” deyin.

Bu oyun iki gerçeğe ve bir yalana benzer, ancak daha iyidir. Çünkü içmeyi içeriyor. Alkollü içkinizin iki yudumunu “evet” ve “hayır” demek için bir yudum alın. Bu oyunun sonunda, sarhoş olacağınız ya da belki çılgın olabileceğinizden ve iyi vakit geçirdiğinizden emin olabilirsiniz (tabii ki ciddi bir akşamdan kalma, bir sonraki gün sizin için yağmalamazsa!).

Kaynak: Pinterest

Oh, bu oyun erkek arkadaşınla oynamak için eğlenceli bir oyundur çünkü onu sakındığı tüm sorulara cevap vermesini sağlayabilirsiniz. * waggles kaşları * Yine, ilginç şeyler tutmak için bunu birkaç çekim veya kokteylle birlikte yapabilirsiniz.

Bu anaokulu çocukları için bir oyun gibi gelebilir, ancak yine de seyahat ederken ya da sadece bir bekleme odasında otururken oynamak için eğlenceli bir oyun. Bu oyunu oynamak için, çevrenizin gözlemcisi olmanız ve bir nesneyi düşünmeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra, diğer kişiye, “Küçük gözümle casusum, bir şey,” dedin ve bu, gördüğünüz gerçek şey için bir ipucu olabilir. Kişi tahmin etmek için 3 şans alır!

Görsel Kaynak: Pixabay, Creative Commons License

Bir yatak odası oyununun daha fazlası, rol oynama, işleri cinsel yoldan ayırmanın harika bir yoludur. Fanteziniz ne olursa olsun, ya da sizin için ne işe yararsa yapın, bu oyunda tam olarak istediğiniz kişi olabilirsiniz. Kostüm ve sahne ekleme sadece onu daha canlı hale getirecektir. Yani, bundan uzak durma. Rol oynama çoğu insan için son derece cinsel uyarıcıdır. Ve bu günlerde pek çok kostüm ve online satın alabilirsin.

Bir kart oyunu, ya da bir oyuncunun düzenli aralıklarla kaybetmesine izin veren herhangi bir tahta oyunu, harika bir oyunun keyfini çıkaracaktır. Strip poker benzer. Oyunun sonunda, biriniz tamamen çıplak olacak ve sonra ne yapacağınızı biliyorsunuz!

Görsel Kaynak: Pixabay, Creative Commons License

Sadece öpüşerek çok fazla oyun oynayabileceğini biliyor muydun? Şimdiye kadarki en uzun öpücüğü (bir zamanlayıcıyı saklayın), dil twister'ı, dudakları ısırmayı (hafifçe olsa da) ve benzerlerini oynayın. Öpüşme oyunları sevimli ve aynı zamanda samimi olmak için harika yollar. Öpüşmenin de bir çok yararı var, bu yüzden sadece bir oyun değil, zamanınızı geçirmenin sağlıklı bir yolu. Öpüşerek kalori yakabileceğini biliyor muydun? Bunun hakkında oku!

15. Rekabetçi çevrimiçi oyunlar

Her ikinizin de belirli bir oyuna girdiğiniz ve skor aldığınız akıllı telefonlardan oynayabileceğiniz çok sayıda oyun var. Bu oyunları oynamak için her zaman birbirinizle olmanıza gerek yok ve birbirinizden uzaktayken de oynayabilirsiniz. Sonra PS3 oyunları, yarış bilgisayar oyunları ve benzeri var.

Resim kaynağı: Shutterstock

Evde bir Karaoke setinin olmaması konusunda endişelenmeyin; Şarkı ve müzikten hoşlanıyorsanız, uygulamayı dizüstü bilgisayarınızda indirebilir veya YouTube'da kontrol edebilir ve şarkı söyleyebilirsiniz.

Bu 16 eğlenceli oyundan başka erkek arkadaşınla oynamak için, her ikinize de özel olan kendi tatlı ya da korusuz oyununuzu her zaman icat edebilirsiniz. Partnerinizle oyun oynamak sağlıklıdır ve hem akşam yemeği, filmler, sürücüler, hem de benzeri gibi monoton tarihlerden bir mola verir. Hepimizin içinde küçük bir çocuk var ve bazen onu serbest bıraktığınız zaman yardımcı oluyor. Böylece yaratıcı ve yenilikçi olun; sadece gevşemenin değil, aynı zamanda ilişkide ilginç olan şeyleri korumanın harika bir yoludur. Bu 'oyunlar' sizi doğrudan yatak odasına götürür ve cinsel olarak uyarıcı olduğunda daha iyi olur. Her seferinde, bu kıvılcımı sevgiye geri getirmelisin ve erkek arkadaşınla birlikte eğlenceli oyunlar oynamaktan daha iyi bir yol var mı?

Erkek arkadaşınla oynadığın oyunlardan bahset. Oyun oynamanın tadını çıkarır mısın? Erkek arkadaşınla oynadığın en çılgın oyun hangisi? Sizden duymayı çok isteriz.

Programcılar için 11 En İyi Linux Distros

İndirmeniz gerekmeyen 8 En İyi Ücretsiz MMO

Büyük isim MMO'larının çoğu gibi World of Warcraft, EVE Çevrimiçi, ve Yıldız Savaşları: Eski Cumhuriyet, Sabit sürücünüzde çok yer kaplayın; Final Fantasy XIV 30 GB alır! Eski bir bilgisayardaysanız veya sürücünüzde çok fazla yer yoksa, bu sorun olabilir. Büyük bir indirme olmadan MMO eğlenceli katılmak için, ücretsiz oynayabilirsiniz bu sekiz MMOs göz atın 5 Şimdi Oynayacak Ücretsiz Başlangıç ​​İlk MMO Oyunları [MUO Oyun] 5 İlk Şimdi Oynayacak Ücretsiz Premium MMO Oyunları [MUO Oyun] Oyun endüstrisinin nereye gittiğini söylemek zor, ama freemium oyunları büyük bir rol oynuyor. Geleneksel oyunların altmış doları önünüzde sorduğu durumlarda, freemium oyunları alır. Daha fazla, tarayıcınızdan.

Tüm tarayıcı MMO'larının dedesi, Runescape çok uzun zamandır etrafta. İlk beta sürümü 2001'de yapıldı. 2008'de Guinness Rekorlar Kitabı verdi. Runescape “World9rsquo; s En Popüler Ücretsiz MMORPG” Şimdi Oynamaya Başlamak İçin En Büyük 10 En İyi 10 MMORPG Şimdi Oynamaya Başlamak İçin En Büyük 10 Ücretsiz MMORPG MMORPG oyununun yapısı, bugün olduğundan daha iyi olmamıştı. Bazıları, eski günlerde, Ultima Online, Everquest ve Dark Cam of Camelot gibi oyunların sahneye egemen olduğu çam ağacı olabilir. Daha fazlası, “En Sık Güncellenen Oyun” un yanı sıra. ”Çoğu fantezi MMORPG gibi, zeka ve silah toplamak, zindanları keşfetmek ve yağmalamak için canavarları öldürmek için becerileri seçeceksiniz. Ama her şey hack-ve-slash değil; yararlı öğeler oluşturmanıza yardımcı olarak, toplama veya zanaat becerilerine de odaklanabilirsiniz.

Süre Runescape tamamen ücretsiz kalır, üyeliğinizi yükseltmek için de ödeme yapabilirsiniz; aylık 10 ABD doları, üç ay için 26 ABD doları veya bir yıl için 90 ABD Doları karşılığında, özel yeteneklere, çok daha büyük bir dünyaya, daha fazla düşmana, farklı patronlara ve yeni ekipman ve kıyafetlere erişim elde edersiniz.

Başka bir fantezi MMORPG, Drakensang belirgin bir şekilde daha fazla Diablo-daha çok hissetmek Runescape. Bir Ranger, Steam Mechanicus, Dragonknight veya Spellweaver'ı seçin ve ejderhaları öldürmek, canavarlarla savaşmak ve son derece güçlü silahlar, zırhlar ve eşya setleri bulmak için Dracania dünyasına adım atın. Dracania bir ortaçağ mekanıdır, bu yüzden eğer bu tür bir estetik iseniz, Drakensang harika bir seçim olacak.

Hikayede ilerlemenize yardımcı olacak mikro hareketler olsa da, oyun oynamak ücretsizdir, böylece herhangi bir gerçek para harcamaksızın öğütebilirsiniz. Bazı insanlar, biraz can sıkıcı ödeme yapmak için normal baskıyı bulurlar, ancak diğerleri, herhangi bir para ödemeden oyun boyunca çok ileri gitmişlerdir.

Bir şey arıyorsanız biraz daha hafiftir Drakensang veya Runescape, Spiral Şövalyeler harika bir seçim. Cutesy grafikleri ve hafif kalpli bir tonla, bu oyun, orada birçok MMORPG'den daha rasgele oynamak için biraz daha kolay. Uzaylı bir yarış olan Spiral Şövalyeleri, Cradle adlı bir gezegende çöker ve bir enerji kaynağı bulmak için gezegenin çekirdeğiyle savaşmaları gerekir. Ne yazık ki, bu canavar canavarların koruyucusu ve Clockworks adı verilen sürekli değişen bir mekanik zindan tarafından korunuyor.

Bu listedeki diğer oyunların çoğu gibi, daha iyi ekipmanı daha hızlı almak ve daha üst düzey canavarları almak için gerçek para ödeyebilirsiniz, ancak oyun içi reklam yoktur. Spiral Şövalyeler, mikro iletim basıncını minimumda tutmak. Bazı insanlar oyunu benzer buluyor Zelda sayısız düzeyde, bu dizi hayranları için iyi bir seçim yapmak.

2009 itibariyle 30 milyon vardı. AQ hesapları, bu 2D fantezi MMORPG hayranları için çok popüler bir seçenek haline getiriyor. Bir savaşçı, mage, haydut ya da şifacı seçin ve dünyaya adım atın, ileri düzey beceriler kazanın, itibar kazanın ve karakterinize yeni sınıf türleri ekleyin. Karikatür grafikler ve kan ve gore eksikliği, bu çocuklar için iyi bir seçenek haline getiriyor. 5 Çocuk Video Oyunları, Keyfini Çıkarın Çok 5 Çocuk Video Oyunları, Keyfini Çıkarın Çocuklarınızın olduğu gibi, bu animasyonlu filmin keyfini çıkarmanız gibi. video oyunları dünyası için yapılmış, çağlar boyunca cazip bazı büyük başlıklar vardır. Daha fazla oku . Hatta “çocuk güvenliği” vardır. 13 yaşın altındaki çocuklar için, sohbetin sadece açılır menülerden yapılabildiği sunucular.

AQ oynamak ücretsizdir, ancak birkaç reklamı izlemeye zorlanacaksınız - neyse ki, onlar sadece öldüğünüzde ortaya çıkıyorlar. Ancak, Efsanevi bir üye olursanız, 3.000'den fazla Legend'e özel silah, öğe, alan, patron ve yeni derse erişebilirsiniz. Üç aylık bir abonelik 20 $, ya da 60 $ için tüm bir yıl alabilirsiniz.

komuta & Conquer: Tiberium İttifakları

Eğer gerçek zamanlı strateji oyunları oynadıysanız 4 Mükemmel Gerçek Zamanlı Strateji Oyunları Eğer ucuz oynayabilir 4 Mükemmel Gerçek Zamanlı Strateji Oyunları Ucuz oynayabilirsiniz Gerçek zamanlı strateji türü oyun bugünün zımba biridir. İlk kişi nişancıları ve rol oynama oyunları gibi diğer türler, yüzlerce farklı başlık ile doymuş, ancak gerçek zamanlı strateji bunu tutmuyor. 90'ların sonlarında ve 2000'lerin başında Daha Fazlasını Okuyun komuta & Fethetmek. Tiberyas-dizi oyunları, bilim kurgudan etkilendi ve düşmanlarınıza karşı dağıtabileceğiniz havalı bir teknoloji içeriyordu. Tiberium İttifakları Bir serbest-oyun MMO olarak miras üzerinde taşır. Üssünüzü oluşturmaya başlayın ve ücretsiz bir koruma haftası kazanacaksınız - bundan sonra herkes için ücretsizdir. Kaynakları toplayın, birimler oluşturun, üssünüzü genişletin ve rekabete atık dökün.

Tiberium İttifakları tamamen ücretsizdir, ancak ilerlemenizi hızlandırmak için para satın alma seçeneği sunulur. Gerçi, herhangi bir gerçek para harcamadan kolayca oyundan geçebilirsiniz, bu da bunu RTS düzeltmeniz için harika bir yoldur. Daha fazla istiyorsanız komuta & Fethetmek eylem, indirmeyi unutmayın Kırmızı Uyarı 2 ve Tiberian güneşi ücretsiz (bu 90s Nike 90'lar için ücretsiz 90'ların ücretsiz oyunlarını oynayabilirsiniz Bilgisayar Oyunları Nine 90'lar İçin Ücretsiz Oynayabilirsiniz Bilgisayar Oyunları Ücretsiz Yep oynayabilirsiniz, 1990'lardan itibaren dokuz retro PC klasikleri koleksiyonu, ücretsiz oyunlar konuşuyoruz tarayıcınızda oynayabilir veya bugün DOSBox veya Windows'ta indirebilir ve çalıştırabilirsiniz!

Fütüristik bilim-kurgu temasına değil mi? Korsanlar bir liman inşa edeceğiniz, korsan filonuzu kuracağınız ve yedi denizleri yağmalamak ve yağmalamak için daha klasik bir kurulum sunuyor. Kereste ve altın hasat edin, romu damlatın (çok önemli!), Yağmalanan gemi enkazlarını atın ve hepsinin en kötü korsanları olmak için diğer korsan filolarını ele geçirin. Kılıç dövüşü, barut, matematik, ticaret ve hatta uçuş gibi şeyleri içeren etkileyici bir büyük teknoloji ağacından çalışarak da zaman harcayabilirsiniz. Bir kardeşliğe katıl ve ona ulaş!

Korsanlar, Plarium'un diğer oyunları gibi, oynamak için ücretsiz, ancak gerçek para kullanarak ek kaynak satın alabilirsiniz. Neden paranızı saklamıyorsunuz, ve sadece daha fazla oyun satın alın 5 Genius Yolları Oyuna Para Kazanın 5 Genius Yolları Oyunlarda Para Kazanmak Oyuncunun bir banka kırıcı olması gerekmiyor. Daha fazla oku ?

Yeterli strateji - şeyleri vurma zamanı. Bu oyun için fazla giriş yok; Oryx, Mad God (Oryx, Taken Kralı ile karıştırılmamalıdır) tarafından teleport edilir Kader şöhreti) onun kölelerinin tüketmesi için kendi alemine. Diğer oyuncularla takım kur, mermilerin uçmasına izin ver ve hayatta kal! Yeterince kötüyü yendikten sonra, Oryx ortaya çıkacak - ama onu öldürdüğünüzde yapacak daha çok şey var. Süper zorlu bir zindan deneyimi olan Shatters'ı keşfedin, efsanevi yağma toplayın ve en yüksek istatistikleri elde etmeye çalışın. Sadece ölme: ölünce, o karakter sonsuza dek gider ve baştan başlaman gerekecek.

Evet, daha önce olduğu gibi. Oynamak için ücretsiz, ama isterseniz bir şeyler satın alabilirsiniz. Mikro aktarımlar can sıkıcıdır Neden Reklamları Görmeyi Durduramayacaksınız? & Mobil Uygulamalardaki UİSA'lar Neden Reklamları Görmeye Asla Durmayacaksınız? & Mobil Uygulamalarda ve Mobil uygulamalardaki uygulama içi satın alma işlemlerinde UİSA'lar gerçekten rahatsız edici olabilir. Ne yazık ki, yakında herhangi bir zamanda gitmeyecekler. İşte nedeni. Daha Fazlasını Okuyun, değil mi? Ama en azından bedava oyun oynarız. Bu bir şey. (Ayrıca alabilirsiniz Çılgın Tanrı'nın Alemi Steam'de.)

Metin tabanlı MMO'lar olduğunu biliyor muydunuz? Kentsel Ölü büyüleyici türe tanıtmak için harika bir yoldur; Bir insan olarak başlayacaksınız ve zombi saldırılarından kurtulacaksınız. Eğer öldürülürsen, birisi seni iyileştiremediği sürece bir zombi olarak geri döneceksin. Kenti keşfedin, faydalı eşyaları bulun ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın. Ayrıca, giriş yaptığınız zaman bile öldürebileceğinizi unutmayın, bu nedenle gün için ayrılmadan önce (veya Eylem Puanlarınız bittiğinde) güvenli bir yer bulmayı unutmayın!

Kentsel Ölü bedava. Tamamen ücretsiz. Bu kadar. Geliştiriciye para vermek istiyorsanız, biraz satın alabilirsiniz UD Ürün ek. En sonunda! Tamamen ücretsiz çevrimiçi MMO.

Favori Ücretsiz MM'leriniz Nelerdir?

Bu sekiz oyun, tarayıcınızda oynayabileceğiniz harika ücretsiz MMO'lardır, ancak orada daha fazlası vardır. Favorileriniz neler? En sevdiğiniz fantazileri, kıyamet sonrası, ortaçağ, bilim kurgularını ya da diğer herhangi bir MMO'yu yorumlarda paylaşın, böylece hepsini deneyebiliriz!

İnternetiniz Düştüğünde Oynanacak 14 Oyun

Evin taşınması berbat. Tüm temizlikler yüzünden değil, komşularınız apartman dairenizden buzdolabı ve yıkayıcı aldığınızda size verdikleri aptal keder ve emlakçılarla uğraşma zahmetinden değil.

Bunun en büyük sebebi, evi taşıdıktan sonra, herşeye sahip olmanız ve nihayet dinlenmeye hazır olmanızdır. Büyük bir sorun var: İnternetiniz yok. Yani kendinizi benzer bir durumda bulursanız veya internetiniz her ne sebeple olursa olsun, zamanı geçmek için mükemmel olan 14 oyun.

PC'dekiler için küçük ipucu: İnternet'ten daha az hayatınızı kurmak için çok Daha kolay, internete bağlıyken çeşitli oyun başlatıcılarınıza "Çevrimdışı Mod" a bağlanmanızı söyleyin. Bu, İnternet'in size rastgele düşmesi durumunda işe yaramaz, ancak evinizi taşıyorsanız veya bir süreliğine geçiş yapacağınızı biliyorsanız, bu çok önemli bir adımdır.

GOG Galaxy, çok fazla aldırış etmiyor, ancak bu adımı Steam, Origin veya Uplay ile unutursanız, cep telefonunuzu herşeyi almanıza gerek kalmayacak. PS4 ve Xbox One, tamamen iyi olmalı ve Switch de iyi çevrimdışı.

Bazen bir gün süpürme, temizlik, ovma ve Tanrı'ya yerleştikten sonra kaç temizlik kimyasalının olduğunu bilirsiniz, tek yapmanız gereken şeyleri patlatmaktır.

Nükleer taht anlar.

Aynı şekilde internete bağlı bir ortağa sahipseniz daha iyidir, ancak iş eldiveni - Bir süre önce PS + üyeleri için ücretsiz olan - bir saat kadar yakmak için iyi bir yol olabilir. Büyü birleştirme sistemi milden daha fazla sıvıdır Magicka hiç oldu ve traversal ve backstory miktarı olmadan canavar öldürme eylemine girmek için yeterince kolay Diablo 3 seni aşıyor. (İnternet olmadan bir hafta ya da öylesiniz olsa da, Ruhun Reaper'i veya Van Helsing'in İnanılmaz Maceraları yakalamaya değer olabilir.)

İnternete sahip olmamayı düşünmek genellikle sinir bozucu, iç karartıcı bir deneyimdir. Sen dünyadan koptun. Sosyal yayınlarınızı kontrol edemezsiniz. Sonunda sahip olduğunuz BSOD'leri düzeltebilecek tüm güncellemeleri kaçırıyorsunuz. Ve sonra, en son AAA sürümünün acı çektiği kare hızı düşüşlerini çözebilecek yamalar elde etmeme sıkıntısı var.

Ama sorun değil. Mini Metro seninle ilgilenecek. Huzurlu. Büyüleyici. En az. Güzel. Ve en önemlisi, bir ulaşım ağını mümkün olan en şeytani şekilde tasarlamanıza olanak tanıyarak, size uygun bir şekilde tasarlanmış bir metro ağının nasıl olabileceğini merak ederek toplu taşımada oturduğunuz tüm zamanlar için bir katarize sahip olmanızı sağlar.

Internete sahip değil olduğu onursuz. Dünya çok daha yavaş görünüyor. Ama durum böyle olduğu için, bazı gizemleri açığa çıkarmak için bu barış ve sessizliği de kullanabilirsiniz. Oldukça Eski Oyunlar'da bir internet bağlantısına ihtiyaç duymayan klasik bir dizi ve tıklama macerası var, o yüzden hiçbir yerde otantik ya da sinir bozucu gigabayt boyutlu yamalar hakkında endişelenmenize gerek yok. Dezavantajı, muhtemelen bitirmeden önce internete geri döneceksin, ah, herhangi biri, ama zamanı öldürmek için yardımcı olur.

Hangi nokta ve tıklamalar için var Grim Fandango çoklu platformlarda remaster'ler. Aramızdaki Kurt işten sonra birkaç gece doldurmak için harika bir yoldur ve gerçek bir meydan okuma istiyorsanız Amon Ra Hançer yakın zamanda GOG'da yeniden yayınlandı. Herkes için iyi zamanlar.

2017'de internet olmadan yaşayacağınız sıkıntıyı düşünürken ihtiyacınız olan bir şey varsa, bu bir oyalama. Ve her saat ya da öylesine, oyun beş ana sonlar ve başka bir 20 "şaka" son değiştirir savaş androids sahip bir video oyunu hakkında daha iyi bir oyalama olabilir? Tüm en iyi yollardan saçma ve dünyaya olan bağlantısızlığınızı görmezden gelerek, çok fazla zaman harcayan robotlara komuta etmekten daha iyi bir yol yoktur.

Çok zamanın var, o zaman neden bir dönüş veya 1000 almıyorsunuz? Çok oyunculu tarafın tadını çıkaramayacaksınız. Civ VI internet olmadan, çoğu insan yine de tek oyunculu oynuyor. (Ve çoğu insanın bir dolu için zamanları yok. Civ VI oyun, adil olmak.)

Muhtemelen almak için sizi katı bir gece ya da iki alacak Pürüzlü İttifak 2 Bu günlere gidiyor: Bu, önyükleme yapmak için en dost retro oyun değil. Ve önceden birkaç mod indirmiş olmak istersiniz. Ve sonra, psişik profil açılış sınavından geçen vaktinizi almak isteyeceksiniz. Ve sonra kafanızı oyundaki tüm sistemlere sarmak için bir ya da iki gece gerekecektir.

O zaman, internetin sonunda geri dönecek. Ve yukarıdakilerin hepsinden geçtikten sonra, 90'ların sonlarındaki daha iyi strateji oyunlarından birini oynayacaksınız.

Bulutsular arasında saklanan özel silahlar için biraz zaman harcamış olsanız bile, kampanya boyunca patlamak için yaklaşık 10 saat sürecek. bağımsız yazar 2017'de bile 10 saatlik bir eğlencedir ve nostalji gezisi, Telstra teknisyeni üzerinde açığa çıkmaya hazır olduğunuz için öfkeyi unutturmaya yetecek kadar güçlüdür, çünkü o sadece telefon hattı randevusunu erteledi tekrar.

Zelda'nın Efsanesi: Vahşilerin Nefesi

Hala bitirmek için bir sürü türbın var ve keşfetmek için Hyrule'un parçaları. Netflix'te yeni bir diziyi her an izleyemeyeceksiniz diye düşünürseniz, Hyrule üzerinden loo'da (ya da yatakta, mutfakta ya da işlevsel bir internet bağlantısının olmadığı başka bir yerde) seyahat edebilirsiniz.

Phantasmagoria 2: Etli Yapboz

Öldürmek için zamanın var, arkanıza yaslanın, rahatlayın, sert bir içki alın ve etrafındaki tuhaf FMV oyunlarından bir tanesini keyfini çıkarın. Sana söyleyerek sana yalan söylemem Fantazmagorya 2 eğlenceli, ama berbat bulmacalar, hammy oyunculuk, bir karakterin her öldürüldüğü her seferinde oyunun iyileştirileceği anlamına gelir. Kendiniz ya da bir kalabalık ile keyfini çıkarın: Fantazmagorya 2 asla zevkini bilmediğin parti filmi.

Hareket etme zorluğuyla sinirli, ama biraz daha içsel ve sportif bir şey istiyorum Nükleer taht? Bazı botları al ve Liandri merdivenini parçalara ayırmaya başla. Beynini kapamak ve o adrenalini aşırı işleyen kutulardan çıkarmak istiyorsan, mükemmel bir seçenek. UT2004'teki bugün olduğu kadar keyifli. Yine de LAN'da iyi bir oyun.

Steam Atölyesi aracılığıyla sunulan sayısız kreasyonun tadını çıkaramayacaksınız ama Gezegen Coaster yine de rahatlamak için iyi bir yoldur. Ve internetin sağladığı her şeyin kapamadığı tüm bu ekstra boşluk, hayallerinizdeki şeytani rollercoaster için ekstra yaratıcı alan sağlar. Ya da yaşam alanınızı yeniden yaratabilir ve çok eğimliyseniz, bunun üzerinden koşabilirsiniz.

Gerçek zamanlı strateji oyununda en iyi tek oyunculu kampanyalardan biri, Warcraft 3 İnternetiniz olmadığında eğlencelidir, çünkü pek çok kişi hala çevrimiçi oynuyor. Ve buna göre Yıldız Gemisi remaster hemen köşede olduğu gibi, hafıza şeridinde gezinirken bazı çevrimdışı zamanlar geçirebilirsiniz.

PS4 Pro ile 60 fps'de çalışmayabilir, ancak yükleme süreleri büyük ölçüde geliştirildi. Ve muhtemelen eski Yharnam'dan geçtiğinden beri bir süre oldu, neden ateş etmiyorsun? Kan yoluyla bulaşan ve karanlığın düşmanları tarafından (karanlıkta, duvarların arkasında ya da kameranın göremediği herhangi bir yerde) gizlice yakalanın mı?

İnternetiniz yokken oynayabileceğiniz favori oyunlarınız neler?

Bakmayın!: 15 Oyunu Kamuoyunda Oynanış Olmak İstemiyorsunuz

Çoğu oyuncu, başkalarıyla oyun oynamaktan hoşlanır. LAN partileri ya da maratonlu uykular olsunlar Mario Kart oturumlar, çok oyunculu oyunlar genellikle bu anıların merkezindedir. Tek oyunculu oyunlar da Twitch ve YouTube sayesinde zamanlarını spot ışığında alır. Artık herkes en destansı öldürmelerini, cüretkâr hızlarını ya da utanç verici başarısızlıklarını paylaşabilir. Heck, sadece birilerinin ekrana bakması bir şeyleri paylaşmanın harika bir yoludur. Tüm formlarında, oyun, başkalarıyla paylaşmak için harika bir hobidir.

. O zamana kadar. Oyun geliştikçe, aynı zamanda olgunlaşır. Olgunlaştığı zaman, paylaşım için en iyi olan konuyu ele alabilir. Belirli kıvrımlara sahip olmanın ya da insan doğasının karanlık taraflarını keşfetmek isteyen bir yanlışlık yok. Oyun, filmler ve televizyon gibi, yetişkinlere yönelik farklı bakış açılarını keşfetmek için harika bir ortam olabilir. Ya da sadece iyi, yaramaz eğlenceli olabilir. Bununla birlikte, yaramaz eğlencelerle ilgili olan şey, herkesin aynı zevklere sahip olmamasıdır. O zaman işler garipleşebilir. Özellikle telefonunuzda çok sayıda baharatlı oyun mevcut olduğunda, güpegündüz.

Elbette, yetişkin oyunları telefonunuza indirmenize gerek yok. Ev konsolu ve PC'de eğlenmek için hala bolca mevcutturlar. Ancak bazı olgun eğlence mobil platform için özeldir. Burada oynayabileceğiniz, ancak istemeyebileceğiniz 15 oyun var.

Bu oyun serisi, onu savaşan güzel busty ninja babes özellikleri. Daha sonraki girişler mayolardaki karakterleri gösterir, böylece oyunun arkasındaki amaç açıktır. Ama daha önceki oyunlar. çok değil. Bir anime ninja aksiyonu bekleyerek bir arkadaşının 3DS için ilk oyunun kopyasını aldığını hatırlıyorum. Hangisi, adil olmak, oyunun temel bir unsuru. Hızlı kombolar, çevik zıplama ve zamanlama savaşın büyük kısmını oluşturur. Ama bir noktada oyuncu kontrollü ninja kızım çok sert vurdu ve elbiselerini kaybetti. Bu, hırsızlıklara ya da tam çıplaklığa (doğal olarak hassas bölgeleri kapsayan uygun ışık lekeleriyle) sıyrılmakla sonuçlanabilir. Günümüzde, oyunlar özelleştirilebilir mayolar ve bir kızın elbiselerini kaybetmesini sağlamanın çeşitli yolları bulunuyor. Onlardan bir kısmını satın almış olabilirim, ama kesinlikle onları artık yanımda götürmüyorum.

Bir twist ile temel bir poker oyunu: Bikinili kızlar kartları süslüyor. Bu listede ilk defa kızlar anime tarzında çizilmiyor, hatta hiç çekilmiyor. Bikiniler, zevkinize göre fotoğraflanmış gerçek kadınlara aittir. Kartlardaki resimler görünüşte o kadar buharlı ki, onlara bir fotoğraf gösterme iznimiz bile yok. Bunun yerine, burada bir menü var ve eğer gerçekten kızları görmek istiyorsanız oyunu indirebilirsin (ya da sadece benim yaptığım gibi google). Eğlenceli gerçek: bira resimlerinde kullanılan kartlar. Ancak geliştirici heyecanla, bira daha fazla kız lehine kaldırıldı bir güncelleme işaret etti. Hayranları dinlemek hakkında konuşun.

PC'yi, krallığını iblislerden geri alması gereken bir prensin rolüne sokan bir strateji oyunu. Kule savunma tarzına bile iyi bak. İblisler haritanın bir ucundan başlıyor ve bir kasabaya, kaleye ya da korkmuş, korunmasız insanlarla dolu başka bir yere doğru yürümeye çalışıyorlar. Oyuncu, mages, hırsızlar ve şövalyeler gibi klasik RPG arketipleriyle dolu bir partiye sahip. Stratejik yol boyunca onları yerleştirerek, oyuncu şeytanları engelleyebilir. Daha sonraki seviyeler düşmanları engellemek ve müttefiklerin hayatta kalmasını sağlamak için zorlu bir dengeleme eylemi haline gelir. Bu oyunu risqué yapan şey hentai olmasıdır. Gibi bir sürü hentai. Kadın müttefikler hediyelerle kurulabilirler ve yeteri kadar uyandırmak samimi bir sahneyi açar. Prens, birçok kez istediği kadar kadın da yatabilir. Dünyanın sonu geldiğinde, neden biraz eğlenmiyorsunuz?

Bu listedeki çoğu giriş, hanımı sevenlere saldı. Ama rüya gibi dud var mı? Korkmayın: App Store'da her şey var. Ve aslında, hayal edebileceğiniz her türden var. Oyunların bu dizi, çeşitli fantezi durumlarda kadın karakterleri koyar: sihirli okul, ninja dünyası, vampir kalesi. Orada iken, bayanlar uygun bekarlığa veda için bir araya gelecek. Adamlar da tüm kutuları kontrol edecek. Hassas ruh, sert adam, komedyen ve kalbinin istediği her şey var. Sanat, tüm anime tarzı ve açık havada yetişkin değil, zaman zaman buharlanıyor. Sıcak bir aşk romanı okumak gibi. Metroda yanına alabilirsin, değil mi?

Ölü ya da diri son derece teknik bir dövüş oyunu. Oyuncular hit, kapmak ve sayıcılar ticaret ve rakibin ne yapacağını tahmin etmeye çalışın. Dizi asla yükseklere ulaşmadı sokak dövüşçüsü ya da Süper Smash Bros, hala ustalık gerektiren bir uygulama gerektiren saygın bir oyun. Bu arada voleybol spin-off, oyunun kadın karakterlerini cimri mayolara sokmak ve onlara çılgın meme fiziği vermek için ucuz bir bahane. Cidden, o kadar çok zıplarlar ki gökyüzüne uçacaklarını düşünürdünüz. Kamera her zaman en provokatif açılardan emin olmak için kontrol edilebilir ve bir dans için bir striptizci direğe bir kız seçen bir "gizli" olay vardır. Ebeveyn oyunundan farklı olarak, oyun gecesi için iyi bir seçim değil.

Bir bowling oyunu. Evet, yukarıdaki resim bir bowling oyunudur. İzlediğim oyun videoları herhangi bir gösterge ise, BouriN Erkeklerin öldüğü ve bowlingin kral olduğu (kraliçe?) alternatif bir gelecekte gerçekleşir. Yeni dünyayı kimin yöneteceğine karar vermek için, anime kızlar cimri kıyafetler giymez ve kalplerini toplar. Zafer şeref başlıkları ve daha çekici kıyafetler. Resim BourinX, Serilerdeki kızlara masaj yapmanıza ve provokatif kamera açılarına sahip olmanıza olanak veren başka bir oyun. Burada, tapınak maiden cosplayer mor saç ile bowling kraliçesine hakaret cesaret için saldırıya uğradı. Gerçekten, bu en karanlık zaman çizelgesi olmalı.

Yangın amblemi Oyun serileri, tümünün en sağlıklı oyun şirketi olan Nintendo'dan geliyor. Ve başlangıçta, Yangın amblemi meydan okuma ve dikkatli bir stratejiye vurgu ile bilinen bir oyun serisi oldu. Ancak son yıllarda, geliştiriciler Yangın amblemi çekici anime karakterlerinin bazı susuz hayranları olduğunu fark etmiş gibi görünüyor. Bu çekiciliği arttırdılar. Girmek Yangın Amblemi Kahramanları. Nintendo'nun diğer girişimleri gibi, kahramanlar çekirdek deneyimin bir çeşit aşağı-aşağı versiyonu olarak hizmet etmektir. Geliştiricilerin basitliği ve telefon oyunlarından yararlanarak, daha fazla hayranı Yangın amblemi. Ancak stratejiyi küçümsedikleri halde, öneriyi korudular. Yeni karakterinizdeki taşlama seviyeleri, garip bir his, sadece otobüste olduğunuzda telefonunuzun her yerinde çok az çizgilere sahip ya da garip tepkiler var.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 22 = 28

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map