indirmek zorunda olmadığınız ücretsiz oyunlar

indirmek zorunda olmadığınız ücretsiz oyunlar

125 пользователей находятся здесь

 • Feueradler9 Feueradler9
 • IceBreak BreakinBad
 • Amoa123 Amoa123
 • ZPE ZeroPtE
 • AutoModerator
 • о команде модераторов »

Tüm soruları okumakla ve belirli bir cevap aramakla ilgilenmiyor musunuz? Gitmek istediğiniz yere kendiniz ve [CTRL + F] gidin veya kategorileri sağda kullanın.

Yeni sorular veya güncellemeler / değişiklikler için herhangi bir öneriniz varsa, lütfen mesaj göndermek için buraya tıklayın.

Başlayalım!

Zaten mevcut bir PS + üyeliğim var, kullanmaya devam etmek için daha fazla para ödemem gerekecek mi (RRP artarsa)?

Hayır. Üç yıl için para ödediyseniz ve biriktirdiyseniz, başka bir kuruş harcamadan üç yıl kazanacaksınız.

Bazı perakendeciler hala eski fiyatları ile üyelik kartlarını stokluyorlar. Bunları ekstra ödemeden alıp kullanabilir miyim?

Evet yapabilirsin. Bu, perakendecilerin de onaylamalarını isteyen diğer reddiciler tarafından onaylandı. Herhangi bir şüpheniz varsa bunu kendiniz yapabilirsiniz. PS + hizmetini belirli bir süre boyunca kullanmak için ödeme yaptığınızı unutmayın, yine de PSN kredisi olarak hareket etmez.

IGC, Anında Oyun Koleksiyonu. PlayStation Plus'ta şu anda mevcut olan ücretsiz oyunları ifade eder.

Sony, gelecek ayın ücretsiz oyunlarını ne zaman açıklıyor?

Duyuru genellikle yayınlanmadan önceki son Çarşamba günü gerçekleşir.

2017 için duyurular aşağıdaki tarihlerde gerçekleşmelidir:

 • Ay Yaklaşan: Beklenen Duyuru Tarihi
 • Ocak: 28 Aralık (✓)
 • Şubat: 1 Şubat (✓)
 • Mart: 1 Mart günü (✓)
 • Nisan: 29 Mart (✓)
 • Mayıs: 27 Nisan (✓)
 • Haziran: 31 Mayıs (✓)
 • Temmuz: 28 Haziran (✓)
 • Ağustos: 26 Temmuz (✓)
 • Eylül: 30 Ağustos (✓)
 • Ekim: 27 Eylül (✓)
 • 1 Kasım: 1 Kasım (?)
 • Aralık: 29 Kasım (?)

Lütfen Dikkat: Bu tarihler sadece tahminlerdir. Sony, duyuruları istedikleri zaman değiştirmeye karar verebilir, ancak şimdilik doğru olması gerekir.

Her ay kaç oyun var?

Her ay altı oyun oynanır (Haziran 2014 itibariyle):

Oyunların bazıları birden fazla platform için kullanılabilir, bu yüzden çapraz satın alma nedeniyle PS4 için daha fazla oyun olabilir.

PS + 'ya kaydolduğumda, IGC'ye koyduğum tüm oyunları alacağım mı?

Hayır. PS + satın alırsanız veya mevcut ayda bir kod kullanırsanız, yalnızca "unlock9quot; ve mevcut ayın oyunlarını indirin. Önceden yayınlanan tüm oyunlar ilk Salı (NA) sonrasına uygun değildir. & Bir sonraki ayın (daha önce abone olmadıkça ve kilidini açmadıkça).

Oyunlar ne zaman IGC'den ayrılıyor?

Mevcut oyunlar yenileri hazır olduğunda kaldırılır.

Oyunlar neden bu ay için ücretsiz görünmüyor?

Ay için ilan edilen oyunlar ilan edildiğinde kenar çubuğuna yerleştirilir. O zamanlar herkes özgür olmaz.

NA: SCEA, her Salı günü mağazayı değişik zamanlarda ve hızlarda günceller. Tüm oyunlar bitiminde mevcut olmalı

AB: SCEE PS + ücretsiz oyunları SCEA ile aynı günde güncellemektedir. Satışlar için genellikle Çarşamba günü canlı yayındalar.

Sony insanlar tarafından yönetiliyor (varsayalım). İnsanlar hata yapar. Oyunlar nispeten yakında gösterilmelidir! ŞİMDİ cevaplar isteyen biri iseniz, onlara bir çağrı (NA) (AB) verin.

Neden ki X Oyun şu anda ücretsiz olan yeni yeni bir tane mi?

Yukarıdaki soruya bakınız. Bu anlık bir süreç değil.

Ay için ücretsiz olan oyunları otomatik olarak alır mıyım yoksa hepsini indirmek zorunda mıyım?

Hayır, onları otomatik olarak alamazsınız. Tıklaman gerekiyor "purchase9quot; Onlar senin olmaları için onları. Bu onları indirmeniz gerektiği anlamına gelmez, sadece onları kütüphanenize eklemeniz gerekir.

Bunları indirmenin en kolay yolu bir web tarayıcısında Playstation Store'a giriş yapmaktır. Oturum açın ve PS + ücretsiz bölümünü ziyaret edin. Onları sepete ekle ve satın al. Sisteminizde PSN'de oturum açtığınızda, indirme listenizde olacaklar.

Bu oyun indirmesi 10GB. 15GB ücretsizim var. Sistem neden yeterli alana sahip olmadığımı söylüyor?

Başparmak Kuralı: İndirdiğiniz dosya boyutuyla 2 kat fazla odaya ihtiyacınız var. 15GB'lık ücretsiz oyun oynarken, oyun indirme 10GB'tır. Ardından, sistem bu 10GB'yi yüklemeli, yani Gerçekten mi Bir oyun yüklemek için toplam 20 GB ücretsiz gerekir.

4 ay önce ücretsiz olan oyunu istiyorum. PS + abonesi olduğumu anlayabilecek miyim?

Hayır. Bu oyunu indirmek için o ay boyunca aktif bir aboneliğiniz olması gerekir.

Birkaç ay önce ücretsiz olan bir oyunu kaçırdım. Yine özgür olacak mı?

Tipik olarak, oyunlar tekrar etmiyor. PS + tekrarlarının ilk günlerinde ara sıra meydana geldi, ancak bunlar çok az ve çok uzaktı. All-Time PS + Oyun Listesinde (Tekrar Öğesi) olarak işaretlenirler.

PlayStation Dijital Platformlar Topluluk Yöneticisi Morgan Haro, daha önce oyunların geri dönme olasılığını belirtmiştir.

PS4 aldım. Şimdi bir tane satın alırsam PS + Aboneliğim PS4'e aktarılacak mı?

Evet. Bir PS + aboneliğiniz, tüm konsollarınız için çalışacaktır. PS4'te çevrimiçi oynamak için PS + gereklidir.

Aboneliğimin tükenmesine izin verirsem ne olur? Ne tutacağım ve neye sahip olmayacağım?

PlayStation Plus tarafından ücretsiz olarak indirilen herhangi bir oyun veya DLC saklanmayacaktır (Bu oyun oynamak için ücretsiz değildir). Bunun için ödediğiniz herhangi bir şey, PlayStation Plus nedeniyle bir indirim aldı.

Aboneliğim tükenirse indirdiğim ücretsiz oyunlar oynanabilir mi?

Basit cevap hayır. İndirdiğiniz tüm oyunlar yine de konsolunuzda olacak, ancak oynatılmayacaklar. Sahip olduğunuz tüm oyunlar "purchased9quot; indirmek için mevcut olmayacak. Ancak gelecekte tekrar abone olursanız, sahip olduğunuz oyunlara erişim kazanacaksınız. "purchased9quot; veya geçmişte indirildi.

Eski aboneliğimde zamanım olduğunda yeni bir abonelik satın alırsam ne olur?

Abonelik süresi yığınları. Aboneliğinizde 10 ayınız kaldıysa ve bir yıl alırsanız, bir yıl 10 ayınız olacaktır. Şu anda potansiyel abonelik süresi için bilinen bir sınır yoktur.

Bir yıl önce bir PS + abonesiydim. Yine PS + 'yı aldım. Bu süre arasındaki tüm oyunları bedavaya alacağım mı?

Hayır. O aydan oyun almak için o ay boyunca aktif bir aboneliğiniz olması gerekir.

Kalan PS + abonelik süremi nasıl kontrol edebilirim?

 • Herhangi bir PlayStation Plus oyununun üzerine gelin ve bilgi bölümünü açın ([Seçenekler], Triange veya [.] Ile). "Bitiş tarihi" Aboneliğinizin süresi dolduğunda oyun içindir.
 • Dinamik Menü'den (XMB): [Ayarlar] > [PSN] > [Hesap Bilgileri] > [PlayStation Abonelikleri] > [PlayStation®Plus].
 • Dinamik Menü'den (XMB): [PlayStation®Plus] > [Üyelik Yönetimi] > [Abonelik].
 • XMB [PlayStation®Network] sekmesinden: [Hesap Yönetimi] > [İşlem yönetimi] > [Hizmet Listesi] > [PlayStation®Plus].
 • [PS Store] uygulamasından: [. ] > [Hizmet Listesi] > [PlayStation®Plus] > [PlayStation®Plus].
 • Hesap Yönetimi ayarlarınıza gidin ve en üstteki Medya seçeneğini tıklayın. Playstation Plus ürünlerinin son kullanma tarihi burada listelenecektir.

PS + aboneliği ucuza nereden alabilirim? Bir yerde satılık mı?

Bir PlayStation Plus aboneliğiyle ilgili fırsatlar için buradan kontrol edebilirsiniz. Bunun ötesinde, lütfen Google'ı kullanın. Fırsatlar için soran mesajlar kaldırılacak.

PS + Oyunlarımı arkadaşlarımla / ailemle paylaşabilir miyim?

Bir PS4'ü bir "primary9quot; konsol, hesabınızı iki el cihazında (Vita / PSP) etkinleştirin ve hesabınızı iki PS3 cihazında etkinleştirin.

PS4: Bir konsolu "primary9quot; konsol. Tüm hesapları "primary9quot; konsol PS + hesabıyla ilişkili tüm oyunları oynayabilir ve ayrıca çevrimiçi oynayabilecek. Ayrıca, hesabınızda olmayan herhangi bir hesapta oturum açabilirsiniz."primary9quot; PS4 konsolu ve sabit bir internet bağlantısı sürdürdüğünüz sürece oyunlarınızı oynayın. Birincil olmayan PS4'teki diğer kullanıcılar, bu hesabın PS + hizmetine erişemez.

PS Vita / PSP: İki PS Vita ve PSP cihazını birleştirebilirsiniz. Sadece iki cihaz size kalmış. Sistem başına yalnızca bir hesabınız aktif olabilir. Bir sistemde aktif olan hesaplar, bu hesap için oyunlara tam erişime sahiptir.

PS3: İki PS3 cihazını hesabınızla etkinleştirebilirsiniz. Sadece iki cihaz size kalmış. Her iki cihazda da erişiminiz olan her şeyi indirebileceksiniz ve herhangi bir kullanıcı sistemde buna erişebilecek.

PS4'ümdeki tüm hesapların PS + 'ya ihtiyacı var mı?

Hayır. Sadece PS4 başına 1 artı hesaba ihtiyacınız vardır ve her hesap bu PS4'te çevrimiçi oynayabilir.

Bir PS Plus üyesi bir PlayStation 4'ü "primary9quot; Sistem, bu sistemi kullanan herkesin PS Plus üyeleri olup olmadıklarına bakılmaksızın çevrimiçi çoklu oyuncu oynama yeteneğine sahiptir. Ek olarak, PlayStation Plus'a abone olmasalar bile, aynı anda dört oyuncu aynı konsolda aynı anda çevrimiçi olarak oynayabilir.

İnternet gerektirmeyen 18 en harika iphone video oyunları

Android için WiFi İstemeyen 18 Video oyunu & iOS - Ücretsiz Çevrimdışı Video oyunları

Herhangi bir bilgiyi kullanmayan Android gadget'ı için bu En Müthiş Çevrimdışı video oyunlarını oynayın. Bu ücretsiz video oyunlarını wifi veya web üzerinden oynayabileceksiniz. Bir eğlence bağımlısıysanız, bu video oyunlarının keyfini çıkartarak boş vakit geçiremezsiniz. Herhangi bir bilgi bağlantısı olmadan gerçekleştirilebilecek video oyunları yapan video oyunları geliştiricisi nedeniyle. Bu video oyunları Çevrimdışı video oyunları olarak bilinir. Google, web ile ilgili olmayan ve çevrimdışıyken google chrome'da dinozor rekreasyon çalışmaları adı verilen PC için bir Çevrimdışı rekreasyon geliştirdi.

Bugünlerde hücre bilgisi çok düşük bir maliyete dönüşüyor, çünkü Jio, bilgi ipoteği alan bu müşteriler bile şu anda olağanüstü derecede tatmin edici görünüyor. Ancak, doğanın mevzuatına uygun olarak, özellikle de bir şey tamamen aynı kalamaz. Jio, yaklaşık 12 ay boyunca, birçok mutsuz yüzle sonlanan ücretsiz bilgi ve ses içeren yeni 12 aylık ikmali tamamen memnun etti. Buna benzer şekilde, herkesin düzenli olarak wifi veya hücre bilgilerine ücretsiz girişi yoktur. Transferde, esasen her gün web müşterilerinin çoğu, hücre bilgisini iki kez döndürdüğünü varsaymalıdır.

Burada tam olarak bir web bağlantısı ile çok etkili bir şekilde çalışabilecek 13 En iyi web video oyunu mevcut değil. Bu video oyunları araştırılmış ve denenmiş ve bundan sonra “büyük” olarak adlandırılmıştır. Akılda tutulması gereken faktör, bu ücretsiz video oyunlarının ücretsiz olması ve genellikle sadece google oyun satıcısı veya Apple’ın uygulama satıcısı tarafından indirilmeleridir. Bu video oyunları bilgi içermez ve bir web bağlantısı gerektirmez. Somes örnekleri ek olarak “wifi video oyunları yok“. Bilgilerinizi kaydeden hiçbir web içermeyen video oyunlarından zevk alma tehlikesiyle karşı karşıya değilseniz.

Yapabileceksin ücretsiz film akışı web sitelerinde hareketli resimleri izle. Ve eğer bir Karikatür Fanatik iseniz, o zaman muhtemelen çizgi anime çizgi film on-line.

Bir bilgi bağlantısı veya wifi ile çalışmayan bazı video oyunları var, bu özenle seçilmiş rekreasyon uygulamaları çok etkili çalışıyor ve Android için en iyi ücretsiz çevrimdışı video oyunları & iPhone. Bunlar Android hücresi gibi iPad için wifi istemeyen video oyunları.

Wi-Fi İstemeyen En Güzel Ücretsiz Video oyunları - Hayır Wifi Video oyunları

Duet, şu anda tamamen özgür olmak için elde edilebilecek en büyük video oyunlarından biri. Bilindiği en önemli faktör, herhangi bir bilgi bağlantısı gerektirmemesi ve keyfini çıkarmanın yanı sıra cebinizden de tasarruf etmenizi sağlamaktır. Bu rekreasyon etkin olarak çok bağımlılık yapabilir. Temel amacınız, sadece oynayacağınız 2 top dokunmasından engellerden uzak durmaktır. Sebebiniz onları engellerden uzaklaştırmak.

Bu rekreasyonun ne kadar zevkli olduğunu söylemek kolay değildir. Adalet için savaşmanız ve bir grup sağlıksız adamı almanız gereken uzun meslek modu rekreasyonu. Bu rekreasyonun görünüşü, fotoğraf galerisi çekmek gibi. Düşmanlar saklanmakta ve onları öldürmek için musluk kullanmak önemlidir. Ayrıca hepsini ekranda kaldırmak için bomba atabilirsiniz.

Ayrıca bir göz atabilirsiniz: En büyük spor çocuk üstün renklenme video oyunları

Bu rekreasyon, cadde avcıları ve ölümlü savaşları gibi hitleri andırıyor. Elde etmek için ücretsizdir ve hücre bilgilerini etkili bir şekilde istemez.

4. Crossy Otoban: Sınırsız sokak

Bu ek olarak tüm cehennem bağımlılık rekreasyonda bir. Arayüz düzgün bir şekilde tasarlanmış ve grafikler iyi. Temel amacın, bir kedinin sokağa geçmesine yardım etmektir. Gelen otomobillerden, akarlardan ve farklı nesnelerden uzak durmalısınız. Nihayetinde, nesneniz çabuk hareket etmektir.

Bu, tamamen ücretsiz olarak edinilebilen ve bilgi / wifi bağlantısı istemeyen en büyük video oyunlarından biridir. Yine de, reklamlar yine de uygulamada görünüyor ancak bilgi / wifi bağlantısı gerektirmiyor. Bu rekreasyonda bir ninja'sın ve hedefiniz eğitmeninizi aramak ve ona belirli bir mesaj göndermek.

Lazors muhtemelen uygulama perakendecisinde en çok puan alan uygulamalardan biridir ve perakendeciyi oynar. Ayrıca Reddit'teki büyük diyalog içinde en üst sırada yer aldı. Bu rekreasyon bir bulmaca ve zaman zorlayıcı bir oyun. Yukarıdakilerin tamamı gibi, bu da bir bilgi / wifi bağlantısı gerektirmez ve yalnızca yüksek kaliteli çevrimdışı çalışır.

Bu uygulama bir eğlence kaynaklı rekreasyon olarak kategorize edilir. Bu rekreasyonun başlatılmasından bu yana üç yıl geçti, ancak yine de elde edilebilecek en iyi teknik video oyunlarından biri olmanın bir raporunu tutuyor.

Bu rekreasyon, bu kontrol listesindeki diğerlerinden daha büyük olmasına rağmen. Akıllı telefon alanınızın 112 MB kadarını kaplayabilir ve hatta eski bir Android modeline sahip eski cihazlarda bile kullanılabilir. Potansiyel alanda bir artışla artacak 125 adet akıl karışıklığı var. Ayrıca, wifi istemeyen en iyi ücretsiz video oyunları arasında ilan edildi.

Bu rekreasyon, tercih edilen spor - futboldan sonra bilinir. Bu nedenle, App Perakendeci ve Play perakendecisinin bu tür video oyunlarıyla dolu olduğu anlaşılır. Bu rekreasyon daha yüksek grafik, iyi doğruluk ve güzel fizik ile geliyor. Amacınız, uygulamanın başlığı önerdiği için hedeflere ulaşmaktır. Bu rekreasyon wifi ücretsiz olabilir ve çok etkili bir şekilde çevrimdışı çalışır.

Bu uygulama aslında, bu rekreasyonun bir sonucu olarak, bu rekreasyonun bir sonucu olarak üç ana platformun en büyük isabeti olmasına rağmen, kontrol listesinde birincil yeri hak ediyor, ancak bu kontrol listesi çoğunlukla sıralamalara dayanmıyor. Harika grafikler, güzel meydan okumalar ve düzgün bir arayüz dışında, bu rekreasyon dünya çapında 210 milyondan fazla yüklemeyi kapsıyor. Bu rekreasyon, uzmanlık gerektiren ve etkili bir şekilde çalışmanız için gerekli olan tüm zevkleri sunmaya hazırdır. Bununla birlikte, bu rekreasyon eski birimlerde de zayıf olabilir, ancak daha yeni PC'lerde çoğu PC video oyunundan daha düzgün çalışır. Bu uygulama, yine de, bir büyük anlaşma, akıllı telefon alanınızın 1.eight GB kadar iyi kaplayabilir. Bu rekreasyon wifi ücretsizdir. Yine de, wifi üzerinden çok oyunculu video oyunlarını etkin bir şekilde oynayabilirsiniz.

Bu rekreasyon reklamlardan veya başka bir gizli fiyattan ücretsizdir. Bu rekreasyon tamamen ücretsiz olan muazzam bir RPG rekreasyonudur. Bir yolculuğa çıkmış olabilirsiniz; ayrıca bu rekreasyonda birçok sır ve tekniği, canavarları, iksirleri ve büyülü bitkileri keşfedeceksiniz. Bu da bilgi / wifi bağlantısı ücretsizdir.

Bu rekreasyonda, ızgaradan bir blok çıkarmak önemlidir. Kıpkırmızı renkli bir bloğunuz olacak ve siz onu en iyi şekilde konumlandırıp yatırabileceği şekilde aktarabilirsiniz. Bu uygulama, her şeyi güzel kılan da ücretsiz olabilir.

Bu rekreasyon gerçekten bir beyin fırtınası türüdür. Bu gerçekten korkutucu bir bulmacayı gerektiriyor ve amacın o bulmacadan kaçmak. Metinsel içerik maceralarını çözmenin yolunu biliyorsanız, bu rekreasyon tartışmasız bir şekilde fiyatlandırır. Siz bir astronotsunuz ve sadece onu giderek artan bir şekilde arttıracak olan metinsel içerik mesajları yoluyla ona erişebilirsiniz.

Bu rekreasyon, ayrıca Fruit Ninja rekreasyonunu yaratan Halfbrick Studios tarafından geliştirilmiştir. Bu rekreasyon arcade hareket yolculuğu rekreasyonudur. Bu rekreasyonda, Jetpack'e bağlanacak ve gökyüzüne kahkaha Barry Steakfries olarak gideceksin. Stratejinizi Sky'a çekerken, lazerler, zappers ve güdümlü füzeler atlatırsınız. Kıyafetlerinizi değiştirebilir, aşırı teknik cihazlar ekleyebilir ve otomobillerinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz.

Başlık önerdiğinden, Smash Hit, yönteminize gelen her şeyi parçalara ayırabilmenizi ve saldırganlığınızı salıverebilmenizi sağlayan bir arcade rekreasyonudur. Gerçek olmayan bir dünya tarafından inanılmaz bir yolculuğa çıkın, ses ve müzik ile senkronize aktarın ve yolunuzdaki her şeyi ezin! Bu yolculuk, muhtemelen mümkün olduğu kadar yolculuğa değil, aynı zamanda kişisel yönteminizde duran muhteşem cam konularını kırmaya da dikkat etmek için dikkat, odaklanma ve zamanlama gerektirir.

Ücretsiz olarak ve reklamlardan ücretsiz olarak oynanabilir. Zorunlu olmayan bir prim artışı, yeni rekreasyon modlarına, bir dizi ünite boyunca bulut tasarrufuna, ayrıntılı istatistiklere ve kontrol noktalarından devam etme esnekliğine olanak tanıyan bir kerelik bir uygulama içi satın alma yoluyla elde edilebilir.

Temelde Backflip Studios tarafından geliştirilen, bir basketbol atışında olduğu gibi bir çöp kutusundaki buruşuk bir kağıt parçasıyla yapmanız gereken bir eğlence. İşinizden sıkılmanız durumunda işyerinde bu rekreasyonları oynayabileceksiniz. Patronu işyerinden çıkarırken sadece bu rekreasyon oynamak. Çöp kutusundaki çekimi daha da zahmetli hale getirmek için takipçileri bile ekleyebilirsiniz. Spor sekiz aşamalı sorun aşamasına sahiptir.

Herhangi bir web bağlantısı istemeyen bu video oyunlarını edinmek istiyorsanız, muhtemelen Torrent Web Siteleri. Eğer istemeden, torrent web sitelerinin herhangi biri engellenirse, sizi hiçbir Wifi Video oyunu elde etmekten alıkoyamazsınız, sonra da En Büyük Proxy Web Siteleri Kontrol Listemizi kullanabilirsiniz.

IOS için Metro Sörfçüler indirin

3. Tapınak Koşusu Metro Surfers gibi inanılmaz sonsuz koşu oyunudur. Android ve iOS için en popüler çevrimdışı oyunlardan biridir ve bir milyardan fazla kez indirilmiştir. Bu oyunda, bir grup maymun tarafından bir uçurumdan kaçmak ya da başınızı alçakta asılı bir dalda gezdirmekten, çeşitli şekillerde ölebilirsiniz. Ayrıca yol boyunca kredi kazanabilirsiniz. Ekranda sola veya sağa kaydırmak, koşma yönünüzü değiştirir, yukarı veya aşağı doğru kaymak ya bir engelin üzerinden atlamak ya da altından kaymak ya da etrafa çöp toplar.

IOS için Metro Sörfçüler indirin

3. Tapınak Koşusu Metro Surfers gibi inanılmaz sonsuz koşu oyunudur. Android ve iOS için en popüler çevrimdışı oyunlardan biridir ve bir milyardan fazla kez indirilmiştir. Bu oyunda, bir grup maymun tarafından bir uçurumdan kaçmak ya da başınızı alçakta asılı bir dalda gezdirmekten, çeşitli şekillerde ölebilirsiniz. Ayrıca yol boyunca kredi kazanabilirsiniz. Ekranda sola veya sağa kaydırmak, koşma yönünüzü değiştirir, yukarı veya aşağı doğru kaymak ya bir engelin üzerinden atlamak ya da altından kaymak ya da etrafa çöp toplar.

Oyunlar nasıl indirilir. Hiçbir ücret ödemeden 350'den fazla Tam Sürüm İndirme!

Tricks, Tips, Press 22 Şubat 2016 tarihinde Angelica Smuart tarafından gönderildi

4.5 / 5 6 oylara göre

TAMAM. Bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza nasıl oyun indirileceği hakkında konuşalım.

Bir oyun dosyasını bilgisayarınızın sabit sürücüsüne aktarma işlemi genellikle "indirme" olarak adlandırılır. Sisteminize kurmak ve oynamaya başlamak için oyunun sabit veya flash sürücünüzde çalıştırılabilmesi gerekir.

En sevdiğiniz tür oyunlarından bazılarını oynamak istediğinizi varsayalım. Normalde yaptığınız şey, seçtiğiniz bir oyun sitesine gitmek veya sadece "indirme oyunları" terimi veya benzer bir arama yapmak ve bir web sitesine atlamaktır. Genellikle bulduğunuz şey, oyun indirmeleri olan ve büyük çoğunluğunun ücretsiz denemeler yapan çok fazla sayıda sitenin olmasıdır. Bunun anlamı, indirdiğiniz oyunu oynamak için sadece birkaç gününüz olması ve sınırlı özellikli bir sürüm olmasıdır.

Bir deneme bittikten sonra, bu oyun indirme hakkında unutmak zorunda kalmazsınız.

Burada FreeGamePick'de durum böyle değil, çünkü oyunlarımızın% 99,9'u sınırsız tam sürüm oyunlar. Bunun anlamı, sizin için ücretsiz olarak en popüler premium oyun ve oyun türlerine sahip olduğumuzdur. Bir kuruş harcamazsınız ve saatlerce eğlenceli oyun oynayacaksınız! FreeGamePick, ücretsiz olarak oynamak için yüzlerce oyun lisansladı! Ortaklarımıza teşekkürler, ücretsiz oyun indirmelerinizde tek bir reklam olmayacak.

Oyunların nasıl indirileceğine dair bir kısayol.

3 kolay adımda PC için Bedava Oyunlar İndirme ve Oyunlar Yükleme.

1) İNDİR düğmesine tıklayın ve Oyun sayfasına gidin.

2) Tekrar İNDİR'ye tıklayın ve dosyayı PC'nize kaydedin.

3) İndirdiğiniz / kaydettiğiniz dosyayı çalıştırın ve basit komutları izleyin.

Programcılar için 11 En İyi Linux Distros

İndirmeniz gerekmeyen 8 En İyi Ücretsiz MMO

Büyük isim MMO'larının çoğu gibi World of Warcraft, EVE Çevrimiçi, ve Yıldız Savaşları: Eski Cumhuriyet, Sabit sürücünüzde çok yer kaplayın; Final Fantasy XIV 30 GB alır! Eski bir bilgisayardaysanız veya sürücünüzde çok fazla yer yoksa, bu sorun olabilir. Büyük bir indirme olmadan MMO eğlenceli katılmak için, ücretsiz oynayabilirsiniz bu sekiz MMOs göz atın 5 Şimdi Oynayacak Ücretsiz Başlangıç ​​İlk MMO Oyunları [MUO Oyun] 5 İlk Şimdi Oynayacak Ücretsiz Premium MMO Oyunları [MUO Oyun] Oyun endüstrisinin nereye gittiğini söylemek zor, ama freemium oyunları büyük bir rol oynuyor. Geleneksel oyunların altmış doları önünüzde sorduğu durumlarda, freemium oyunları alır. Daha fazla, tarayıcınızdan.

Tüm tarayıcı MMO'larının dedesi, Runescape çok uzun zamandır etrafta. İlk beta sürümü 2001'de yapıldı. 2008'de Guinness Rekorlar Kitabı verdi. Runescape “World9rsquo; s En Popüler Ücretsiz MMORPG” Şimdi Oynamaya Başlamak İçin En Büyük 10 En İyi 10 MMORPG Şimdi Oynamaya Başlamak İçin En Büyük 10 Ücretsiz MMORPG MMORPG oyununun yapısı, bugün olduğundan daha iyi olmamıştı. Bazıları, eski günlerde, Ultima Online, Everquest ve Dark Cam of Camelot gibi oyunların sahneye egemen olduğu çam ağacı olabilir. Daha fazlası, “En Sık Güncellenen Oyun” un yanı sıra. ”Çoğu fantezi MMORPG gibi, zeka ve silah toplamak, zindanları keşfetmek ve yağmalamak için canavarları öldürmek için becerileri seçeceksiniz. Ama her şey hack-ve-slash değil; yararlı öğeler oluşturmanıza yardımcı olarak, toplama veya zanaat becerilerine de odaklanabilirsiniz.

Süre Runescape tamamen ücretsiz kalır, üyeliğinizi yükseltmek için de ödeme yapabilirsiniz; aylık 10 ABD doları, üç ay için 26 ABD doları veya bir yıl için 90 ABD Doları karşılığında, özel yeteneklere, çok daha büyük bir dünyaya, daha fazla düşmana, farklı patronlara ve yeni ekipman ve kıyafetlere erişim elde edersiniz.

Başka bir fantezi MMORPG, Drakensang belirgin bir şekilde daha fazla Diablo-daha çok hissetmek Runescape. Bir Ranger, Steam Mechanicus, Dragonknight veya Spellweaver'ı seçin ve ejderhaları öldürmek, canavarlarla savaşmak ve son derece güçlü silahlar, zırhlar ve eşya setleri bulmak için Dracania dünyasına adım atın. Dracania bir ortaçağ mekanıdır, bu yüzden eğer bu tür bir estetik iseniz, Drakensang harika bir seçim olacak.

Hikayede ilerlemenize yardımcı olacak mikro hareketler olsa da, oyun oynamak ücretsizdir, böylece herhangi bir gerçek para harcamaksızın öğütebilirsiniz. Bazı insanlar, biraz can sıkıcı ödeme yapmak için normal baskıyı bulurlar, ancak diğerleri, herhangi bir para ödemeden oyun boyunca çok ileri gitmişlerdir.

Bir şey arıyorsanız biraz daha hafiftir Drakensang veya Runescape, Spiral Şövalyeler harika bir seçim. Cutesy grafikleri ve hafif kalpli bir tonla, bu oyun, orada birçok MMORPG'den daha rasgele oynamak için biraz daha kolay. Uzaylı bir yarış olan Spiral Şövalyeleri, Cradle adlı bir gezegende çöker ve bir enerji kaynağı bulmak için gezegenin çekirdeğiyle savaşmaları gerekir. Ne yazık ki, bu canavar canavarların koruyucusu ve Clockworks adı verilen sürekli değişen bir mekanik zindan tarafından korunuyor.

Bu listedeki diğer oyunların çoğu gibi, daha iyi ekipmanı daha hızlı almak ve daha üst düzey canavarları almak için gerçek para ödeyebilirsiniz, ancak oyun içi reklam yoktur. Spiral Şövalyeler, mikro iletim basıncını minimumda tutmak. Bazı insanlar oyunu benzer buluyor Zelda sayısız düzeyde, bu dizi hayranları için iyi bir seçim yapmak.

2009 itibariyle 30 milyon vardı. AQ hesapları, bu 2D fantezi MMORPG hayranları için çok popüler bir seçenek haline getiriyor. Bir savaşçı, mage, haydut ya da şifacı seçin ve dünyaya adım atın, ileri düzey beceriler kazanın, itibar kazanın ve karakterinize yeni sınıf türleri ekleyin. Karikatür grafikler ve kan ve gore eksikliği, bu çocuklar için iyi bir seçenek haline getiriyor. 5 Çocuk Video Oyunları, Keyfini Çıkarın Çok 5 Çocuk Video Oyunları, Keyfini Çıkarın Çocuklarınızın olduğu gibi, bu animasyonlu filmin keyfini çıkarmanız gibi. video oyunları dünyası için yapılmış, çağlar boyunca cazip bazı büyük başlıklar vardır. Daha fazla oku . Hatta “çocuk güvenliği” vardır. 13 yaşın altındaki çocuklar için, sohbetin sadece açılır menülerden yapılabildiği sunucular.

AQ oynamak ücretsizdir, ancak birkaç reklamı izlemeye zorlanacaksınız - neyse ki, onlar sadece öldüğünüzde ortaya çıkıyorlar. Ancak, Efsanevi bir üye olursanız, 3.000'den fazla Legend'e özel silah, öğe, alan, patron ve yeni derse erişebilirsiniz. Üç aylık bir abonelik 20 $, ya da 60 $ için tüm bir yıl alabilirsiniz.

komuta & Conquer: Tiberium İttifakları

Eğer gerçek zamanlı strateji oyunları oynadıysanız 4 Mükemmel Gerçek Zamanlı Strateji Oyunları Eğer ucuz oynayabilir 4 Mükemmel Gerçek Zamanlı Strateji Oyunları Ucuz oynayabilirsiniz Gerçek zamanlı strateji türü oyun bugünün zımba biridir. İlk kişi nişancıları ve rol oynama oyunları gibi diğer türler, yüzlerce farklı başlık ile doymuş, ancak gerçek zamanlı strateji bunu tutmuyor. 90'ların sonlarında ve 2000'lerin başında Daha Fazlasını Okuyun komuta & Fethetmek. Tiberyas-dizi oyunları, bilim kurgudan etkilendi ve düşmanlarınıza karşı dağıtabileceğiniz havalı bir teknoloji içeriyordu. Tiberium İttifakları Bir serbest-oyun MMO olarak miras üzerinde taşır. Üssünüzü oluşturmaya başlayın ve ücretsiz bir koruma haftası kazanacaksınız - bundan sonra herkes için ücretsizdir. Kaynakları toplayın, birimler oluşturun, üssünüzü genişletin ve rekabete atık dökün.

Tiberium İttifakları tamamen ücretsizdir, ancak ilerlemenizi hızlandırmak için para satın alma seçeneği sunulur. Gerçi, herhangi bir gerçek para harcamadan kolayca oyundan geçebilirsiniz, bu da bunu RTS düzeltmeniz için harika bir yoldur. Daha fazla istiyorsanız komuta & Fethetmek eylem, indirmeyi unutmayın Kırmızı Uyarı 2 ve Tiberian güneşi ücretsiz (bu 90s Nike 90'lar için ücretsiz 90'ların ücretsiz oyunlarını oynayabilirsiniz Bilgisayar Oyunları Nine 90'lar İçin Ücretsiz Oynayabilirsiniz Bilgisayar Oyunları Ücretsiz Yep oynayabilirsiniz, 1990'lardan itibaren dokuz retro PC klasikleri koleksiyonu, ücretsiz oyunlar konuşuyoruz tarayıcınızda oynayabilir veya bugün DOSBox veya Windows'ta indirebilir ve çalıştırabilirsiniz!

Fütüristik bilim-kurgu temasına değil mi? Korsanlar bir liman inşa edeceğiniz, korsan filonuzu kuracağınız ve yedi denizleri yağmalamak ve yağmalamak için daha klasik bir kurulum sunuyor. Kereste ve altın hasat edin, romu damlatın (çok önemli!), Yağmalanan gemi enkazlarını atın ve hepsinin en kötü korsanları olmak için diğer korsan filolarını ele geçirin. Kılıç dövüşü, barut, matematik, ticaret ve hatta uçuş gibi şeyleri içeren etkileyici bir büyük teknoloji ağacından çalışarak da zaman harcayabilirsiniz. Bir kardeşliğe katıl ve ona ulaş!

Korsanlar, Plarium'un diğer oyunları gibi, oynamak için ücretsiz, ancak gerçek para kullanarak ek kaynak satın alabilirsiniz. Neden paranızı saklamıyorsunuz, ve sadece daha fazla oyun satın alın 5 Genius Yolları Oyuna Para Kazanın 5 Genius Yolları Oyunlarda Para Kazanmak Oyuncunun bir banka kırıcı olması gerekmiyor. Daha fazla oku ?

Yeterli strateji - şeyleri vurma zamanı. Bu oyun için fazla giriş yok; Oryx, Mad God (Oryx, Taken Kralı ile karıştırılmamalıdır) tarafından teleport edilir Kader şöhreti) onun kölelerinin tüketmesi için kendi alemine. Diğer oyuncularla takım kur, mermilerin uçmasına izin ver ve hayatta kal! Yeterince kötüyü yendikten sonra, Oryx ortaya çıkacak - ama onu öldürdüğünüzde yapacak daha çok şey var. Süper zorlu bir zindan deneyimi olan Shatters'ı keşfedin, efsanevi yağma toplayın ve en yüksek istatistikleri elde etmeye çalışın. Sadece ölme: ölünce, o karakter sonsuza dek gider ve baştan başlaman gerekecek.

Evet, daha önce olduğu gibi. Oynamak için ücretsiz, ama isterseniz bir şeyler satın alabilirsiniz. Mikro aktarımlar can sıkıcıdır Neden Reklamları Görmeyi Durduramayacaksınız? & Mobil Uygulamalardaki UİSA'lar Neden Reklamları Görmeye Asla Durmayacaksınız? & Mobil Uygulamalarda ve Mobil uygulamalardaki uygulama içi satın alma işlemlerinde UİSA'lar gerçekten rahatsız edici olabilir. Ne yazık ki, yakında herhangi bir zamanda gitmeyecekler. İşte nedeni. Daha Fazlasını Okuyun, değil mi? Ama en azından bedava oyun oynarız. Bu bir şey. (Ayrıca alabilirsiniz Çılgın Tanrı'nın Alemi Steam'de.)

Metin tabanlı MMO'lar olduğunu biliyor muydunuz? Kentsel Ölü büyüleyici türe tanıtmak için harika bir yoldur; Bir insan olarak başlayacaksınız ve zombi saldırılarından kurtulacaksınız. Eğer öldürülürsen, birisi seni iyileştiremediği sürece bir zombi olarak geri döneceksin. Kenti keşfedin, faydalı eşyaları bulun ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın. Ayrıca, giriş yaptığınız zaman bile öldürebileceğinizi unutmayın, bu nedenle gün için ayrılmadan önce (veya Eylem Puanlarınız bittiğinde) güvenli bir yer bulmayı unutmayın!

Kentsel Ölü bedava. Tamamen ücretsiz. Bu kadar. Geliştiriciye para vermek istiyorsanız, biraz satın alabilirsiniz UD Ürün ek. En sonunda! Tamamen ücretsiz çevrimiçi MMO.

Favori Ücretsiz MM'leriniz Nelerdir?

Bu sekiz oyun, tarayıcınızda oynayabileceğiniz harika ücretsiz MMO'lardır, ancak orada daha fazlası vardır. Favorileriniz neler? En sevdiğiniz fantazileri, kıyamet sonrası, ortaçağ, bilim kurgularını ya da diğer herhangi bir MMO'yu yorumlarda paylaşın, böylece hepsini deneyebiliriz!

İndirmeniz gerekmeyen ücretsiz oyunlar

Kaçırmak İstemediğiniz 12 Ücretsiz Açık Kaynaklı Oyunlar

Lütfen Son Kontrol Et Açık Kaynak Oyun Listesi - En Son 40 Oyun

Daha önce öne çıkmıştık Windows için Top 10 Açık Kaynak Uygulamaları. Burada, ticari oyunlar kadar iyi ve hepsi de Windows işletim sistemini destekleyen 12 adet ücretsiz açık kaynak oyunu göreceğiz. Daha fazlasını istiyorsanız, kontrol etmek için kaçırmayın 10 Daha Fazla Ücretsiz Açık Kaynak Oyunlar Bu daha bağımlılık! 3D Shooter oyunları için, bir göz atın 10 Son Derece Bağımlılık Açık Kaynak ve Ücretsiz 3D Atıcılık Oyunları - Bölüm 1.

Lütfen açık kaynak koduna katkıda bulunarak bu Açık Kaynak oyunlarına kullanıcı olarak ya da bir geliştirici olarak ya da geliştirici tarafından katkıda bulunun. Ayrıca, çoğu web sitesinin kabul ettiği gibi bir web sitesi üzerinden bağış yaparak da katkıda bulunabilirsiniz.

AssaultCube eskiden ActionCube olarak biliniyordu. Bu oyun Küpü dayanan ücretsiz bir first-person-shooter oyunu. Oynanış hızlı ve arcade devam ederken gerçekçi bir görünüm ortamı sağlar. Bu oyun tümüyle takım odaklı çok oyunculu eğlence hakkında.

Videoya buradan göz atın.

Desteklenen İşletim Sistemleri: 64-bit MS Windows, Tüm 32-bit MS Windows (95/98 / NT / 2000 / XP), Tüm POSIX (Linux / BSD / UNIX-benzeri OS'ler), OS Portable (Birçok işletim sistemi platformu ile çalışmak için Kaynak kodu), Linux, OS X, Vista, Win2K, WinXP, Microsoft Windows Server 2003

Komutan Stalin, Bosunlara dayanan bir Sovyet gerçek zamanlı strateji oyunu (RTS). Bir RTS oyununda, oyuncu savaş ekonomisini çalıştırırken düşmanlarıyla savaşmak zorunda. Oyuncunun her zaman sırasını beklemek zorunda olduğu oyunlara yönelmek yerine, gerçek zamanlı olarak adlandırılan gerçek zaman. Hile, düşmanları saldırıya karşı savunmak için ekonomi ve bina ve ordu kurma çabalarını dengelemektir.

İşletim sistemi : Windows, Linux

PokerTH, C ++ / QT4'te yazılmış bir poker oyunudur. Popüler “Texas Hold’em” poker modelini altı bilgisayar karşıtına karşı oynayabilir veya tüm dünyadaki insanlarla ağ oyunları oynayabilirsiniz.

İşletim sistemi: Tüm 32 bit MS Windows (95/98 / NT / 2000 / XP), Linux, OS X

SuperTuxKart Tux ve arkadaşları içeren bir kart yarışı oyunu. Eğlenceli ve eğlenceli oyuna odaklanan eğlenceli bir yarış oyunu. Hem çocuklar hem de yetişkinler için idealdir.

İşletim sistemi: Windows (XP / Vista), Linux ve Mac OSX. Kaynak kod OS Taşınabilir.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Speed ​​on Strings, oyuncuların klavyesini kullanarak gitar çalmalarını taklit ettiği Frets on Fire'a benzer bir müzik video oyunudur. Çok oyunculu modun yanı sıra tek bir oyuncuya sahiptir.

İşletim sistemi: 32-bit MS Windows (NT / 2000 / XP), Linux, Vista

Yazılımı buradan indirin.

Glest iki farklı grubun ordularını kontrol edebileceğiniz ücretsiz bir 3D gerçek zamanlı strateji oyunu: Savaşçılar ve mekanik aygıtlardan oluşan Tech, ve savaş alanında mage'leri ve çağrılan yaratıkları tercih eden Magic.

İşletim sistemi: Linux, Windows 2000 / XP. Kaynak kodu OS Portable

Oyunu buradan indirin.

OpenRock Curling, ağ desteğiyle ücretsiz bir curling oyunu. Java'da yazılmıştır ve tüm platformları JRE 6 veya üstü ile çalıştırmalıdır. Evet, listede bir Curling oyunu var!

İşletim sistemi: Java'da yazılmış olduğu gibi OS Bağımsız

Oyunu buradan indirin.

Blender koparma süper koparma gibi basit bir açık kaynak oyunudur. Blender'de geliştirilmiştir

İşletim sistemi: Windows XP

Oyunu buradan indirin.

UltraStar Delus, Playstation'da bulunan Singstar oyunundan esinlenen bir karaoke oyunu. Sesin ses seviyesine ve şarkı söyleme ritmine bağlı olarak puan kazanmak için mikrofonlarla birlikte altı oyuncunun şarkı söylemesine izin verir.

İşletim sistemi: Tüm 32 bit MS Windows (95/98 / NT / 2000 / XP), Tüm BSD Platformları (FreeBSD / NetBSD / OpenBSD / Apple Mac OS X), Linux, OS X

Yazılımı buradan indirin.

Rods Rigs, doğru ve benzersiz bir yumuşak vücut fizik motoru kullanarak çeşitli araçları sürebileceğiniz, uçurabileceğiniz ve yelken açabileceğiniz bir 3D simülatör oyunudur.

İşletim sistemi: Pencereler. Onun kaynak kodu OS taşınabilir

Oyun tek bir oyuncu ve çok oyunculu bir first-person shooter, genel bir taktik temasını korurken, tamamen harita üreticilerinin kontrolünde, dengeli bir oyuna yönelen Cube Engine 2'nin toplam dönüşümü olarak inşa edildi ve Düşük yerçekimi.

İşletim sistemi: Windows, Linux / BSD ve Mac OSX. Kaynak kodu OP taşınabilir.

Yazılımı buradan indirin.

TORCS-NG, heyecan verici yeni özellikler, arabalar, parçalar ve AI rakiplerini daha eğlenceli bir oyun haline getirmeyi amaçlayan ünlü yarış arabası simülatörü TORCS'nin bir çatalıdır.

İşletim sistemi: 32 bit MS Windows (NT / 2000 / XP), Tüm POSIX (Linux / BSD / UNIX benzeri OS'ler)

Yazılımı buradan indirin.

Bu ücretsiz oyunları dene ve tadını çıkar!

[…] Kalanları burada görün: Kaçırmak istemediğiniz 12 özgür açık kaynak oyun | Open-tube.com'a hoş geldiniz […]

[...] Açık Dergi ve Yazılım Lütfi Kırdar Program. Bir lista consistem […]

Kısa bir süre önce blogunuza rastladım ve birlikte okuyordum. İlk yorumumu bırakacağımı düşündüm. Okumadan zevk aldığım dışında ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Güzel blog. Bu blogu çok sık ziyaret etmeye devam edeceğim.

Teşekkürler Patricia, Umarım blogumuzu okumayı seversiniz.

Harika mesaj! Çubuklar Rig bağlantı düzeltmek gerekiyor. Blog'unuzu abone olmaya gitmek

Teşekkürler nafergo! linki sabitleyin ve abone için çok teşekkürler!

[…] Özledim İstemediğiniz 12 Ücretsiz Açık Kaynaklı Oyunlar […]

[…] Özledim İstemediğiniz 12 Ücretsiz Açık Kaynaklı Oyunlar […]

[…] Özledim İstemediğiniz 12 Ücretsiz Açık Kaynaklı Oyunlar […]

Sadece listenin çok kötü olduğunu söylemek istedim. Kaçırmak istemediğiniz 12 açık kaynak oyununun bir listesini yaparsınız ve warsow'u dışarıda bırakırsınız? http://www.warsow.net Oraya git ve dene. Bu açık bir kaynak, ilk kişi shooter. Muhtemelen bugüne kadarki en iyi açık kaynak kodlu oyun!

Katılıyorum, Warsow kesinlikle en iyi FPS'lerden biri. Bir sonraki gönderiyi kontrol et 10 Diğer Ücretsiz Açık Kaynak Oyunları.

[…] Daha önce 12 ücretsiz açık kaynak oyunumuza büyük bir yanıt olarak, her oyuncuya kolayca ulaşabilecek fantastik 10 bağımlılık yapan açık kaynak oyunlarını ele alacağız […]

GNU GPL v3 kapsamında lisanslanan Armagetron Advanced'i unuttunuz.

Armagetron Advanced onlardan biri.

[…] Kaçırmak istemediğiniz diğer 12 ücretsiz açık kaynak oyunlarını kontrol edin. […]

[…] Geçtiğimiz hafta kaçırmamanız gereken 12 açık kaynak oyun ve son zamanlarda denemeye değer 10 açık kaynak kodlu oyun daha yaptı. İşte bir şey için […]

Blogunuzu google'da buldum ve diğer yayınlarınızın bir kısmını okudum. Seni sadece lezzetli yemeğime ekledim. İyi işlere devam et. Gelecekte sizden daha fazla okumak için sabırsızlanıyoruz.

@poker, bu harika, sözlerin için teşekkür ederim ve yer işaretiniz için, gerçekten bazı ziyaretçiler almamıza yardımcı oluyor.

[…] Daha önceki yazımızda, 12 Kaza Açık Ücretsiz Açık Kaynak Oyunları ve 10 Daha Ücretsiz Açık Kaynak […]

Hey iyi şeyler… iyi çalışmaya devam edin!

Serin site, bilgi seviyorum.

Bu yararlı yazı için çok teşekkür ederim.

Bu gönderi için sosyal yorumlar ve analizler…

Bu gönderi nitedreamer1 tarafından Twitter'da belirtildi: 12 Kaçırmak istemeyeceğiniz 12 Ücretsiz Açık Kaynaklı Oyunlar… http://u.mavrev.com/014oc…

Burada OpenTTD'yi bulmama şaşırdım. Openrock Curling'den çok daha sürükleyici bir oyun

Güzel liste. İki güzel RTS oyununu isimlendirebildiniz, ancak en iyi IMO'yu unuttun:

Sadece oynamaya değer birçok ücretsiz ve açık kaynak oyun olduğunu göstermek için gider.

Güzel Liste bu oyunlar iyidir ama daha iyi olanları bulabileceğinizi düşünüyorum

Motorunun karmaşıklığı, üstün ve son derece ölçeklenebilir grafikleri, uygun depolardaki varlığı vb. Göz önüne alındığında, bu listenin SpringRTS oyunlarından bahsetmemesine şaşırdım.

RTS oyunlarının çoğu oyuncu limitleri ve kuyruk limitleri ile limitleri bu limitleri sınırlarken, Spring RTS oyunları StarCraft gibi oyunların ilerisindedir. Sadece birkaç tıklama ile karmaşık stratejileri uygulamaya başlayabilirsiniz. Yüzlerce (9999'a kadar) birimi sıraya alabilir, yüzlerce farklı bina inşa etmek için bir kurucu sipariş edebilir veya montaj hattından çıkarken bir rotayı otomatik olarak devriye edecek uçaklar inşa etmek için bir fabrika sipariş edebilirsiniz.

SpringRTS oyunu Komple Annihilation mükemmel bir adı var. Tamamlandı. Bu oyunla ilgili hiçbir şey yarım vuruş değil: Video oyunu kıyamet gibi. Sadece bir saldırı emri vermezsiniz - yüzlerce üniteden oluşan bir WAVE gönderirsiniz, bir dakika sonra, ekranda şaşırtıcı bir şekilde patlayan patlamalarla dolduracak bir çelik ölüm duvarı. Bir birimle dolu bir ekranı yok edebilecek nükleer bir füze inşa edebilirsiniz, ancak sadece bir tane inşa etmek için değersizdir: Genellikle, bir düzine veya daha fazla parti halinde gönderirim. Müstehcen? EVET. Bu tamamen yok olma! Her oyun, diğer oyunlarda görülmesi gereken bir seviyede durmaksızın eylem, katliam ve vahşettir.

Benim gibi atalarımla alçakgönüllü olmak zor!

Starcraft 2 beta'm var, ancak hepsi başarısız olduğundan emin olmaya çalışıyor, TÜM mac / laptop VM'lerini, crossover'ı, şarabı ve gerisini denedim, hepsi aynı hataya yol açtı. Bu yüzden zamanımı kısaltayım ve bir mac sürümünün gönderilmesini bekleyeceğim. Kişisel bir mac bir pc beta ifade eden bir kişi göndermek için Kinda düşüncesiz . Sadece oyunu hızlı bir şekilde başlatacaklarını dilerim!

Aslında beta neredeyse ilk etapta sona ermiş olmasına rağmen, bazı önemli oyunları kaçırmış olanlar için harika tekrarlar hala erişilebilir olacak!

Daha önce web sitenize gittim. Ne kadar çok şey öğrenirse, o kadar geri geliyorum!

% 50 oyuncuların Blackjack, Roulette, Craps ve Baccarat gibi masa oyunlarımızı denemelerine izin veriyor. Bu promosyonla oynanamayan tek casino oyunları Progressive Slots. Oyuncular en az / / 25 (250ZAR) yatırmak zorundadırlar ve…

ücretsiz pc gamessoftware ücretsiz indir…

[…] Kaçırmak İstemediğiniz 12 Ücretsiz Açık Kaynaklı Oyunlar | Açık Kaynak Teknolojisi Blog […]…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map