kepçe kart oyunu

kepçe kart oyunu

Bu sayfa, Walxytech'ten Adewale Kassim'in bilgilerine dayanmaktadır.

ElГ © wГ © njewГ ©, tam adı ElГ © wГ © njewГ © nГіmbГ jenГіmbГ Nijerya, Batı Afrika YorГ№bГЎ topraklarında oynanan bir balık avı oyunu. Köle ticaret döneminden kalma ve hala 21. yüzyılda çalınmaktadır.

ElГ © wГ © njewГ © iki joker eklenebilir standart 52 kart paketi ile oynanır ve amaç yakalamak veya "scoop9quot; masa veya kartları "palette9quot;. Bir kart eşit bir kartla yakalanabilir ve toplamına eşit bir kartla birkaç kart birlikte yakalanabilir.

Arasında bazı farklılıklar vardır "professional9quot; oyun, ciddi bir rekabet olarak oynadı ve "amateur9quot; oyun, eğlence için oynadı. Ayrıca arasında farklılıklar var "normal kurallar" ve "YorГ№bГЎ kuralları", daha sıkı olan

İkiden beşe kadar insan oynayabilir ve hatta altı kişilik bir oyun mümkündür. Bununla birlikte, profesyonel oyunlar normalde sadece iki oyuncu arasında oynanır.

Standart bir uluslararası 52 kart paketi kullanılır. As'ın yakalama değeri 1'dir ve 2-10 yakalama amacıyla yüz değerlerine sahiptir. Kings, Queens ve Jacks'in sayısal değeri yoktur ve sadece aynı sıralamadaki başka bir kartla yakalanabilir.

Amatör oyunlarda, pakete iki joker eklenebilir. Bunlar, tüm kartları masadan çekmenin özel gücüne sahiptir. Profesyonel oyunda joker kullanmazlar.

İkiden fazla oyuncu olduğunda, oyuncular hemfikir olduğu gibi oyun saat yönünde veya saat yönünün tersine çalınabilir.

Oyuncular, kabul edilen oyun yönüne göre, saat yönünde veya saat yönünün tersine sıralamak için sıra alırlar. Bazı ciddi oyunlarda hakem olarak hareket eden bir oyunculuk yoktur.

Karıştırmadan önce dağıtıcı, desteden dört özel kartı çıkarmalıdır: K, Q, J ve 9 arasında Elmas takım elbise. Bu dört kart masanın ortasına yerleştirilmiştir:

Kartların geri kalanı satıcı tarafından karıştırılır ve diğer oyunculardan biri kesilir. Dağıtıcı, daha sonra, her oyuncuya dört karttan oluşan bir seri, sağ el veya sol el rakibinden başlayarak, masa etrafında saatin aksi yönünde veya kararlaştırıldığı şekilde saat yönünde gidip, satıcının kendisi ile biten, ya da satıcının oynamaması durumunda son oyuncu ile sonlanır. .

Oyuncular dört kartlarına bakarlar ve sırayla, ilk kartları ele alan ve oyun yönünde devam eden oyuncu ile başlarlar. Her dönüş, bir kartın masaya dönük yüzünü ve muhtemelen yakalamayı ("scoping9quot;) masadaki bazı kartlar.

Tüm oyuncular dört kartlarını oynadıklarında, bayi onlara kart destesinin dördünde birer parti verir (ancak daha fazla kart masaya işlenmez) ve oyun devam eder. 52 kart kullanıldığında, joker olmadan, dağıtılmak üzere 48 kart vardır ve 2, 3, 4 veya 6 oyuncu ile birlikte sırasıyla 6, 4, 3 veya 2 tur sonra kullanılacaktır. Oyuncular son dört kartı oynadıklarında oyun sona erer.

Amatör bir oyunda, jokerlerin pakete eklenmesi durumunda, kartlar dörtlü partilerin oyuncularına tam olarak dağıtılamaz. Bu durumda, birkaç alternatif prosedür vardır ve oyuncular, hangisinin kullanılacağına önceden karar vermelidir:

 1. İki kişilik bir oyunda, joker kullanıldığında, son iki kart oyunculara dağıtılabilir. Dört kartın 6. anlaşmasından sonra, her oyuncunun oynayabileceği tek bir kartın bulunduğu bir final anlaşması vardır.
 2. Kalan kartlar, her bir oyuncuya her biri son dört kartın işlenmesinden hemen sonra masadaki yüz yukarı kartlarla yerleştirilebilir.
 3. Kalan kartlar kullanılmadan bırakılabilir ve hiç kimseye ait olmayabilir.

Jokersiz 5 oyunculu oyunda, ikinci anlaşmadan sonra 8 kart kaldı. Her oyuncuya üçüncü bir kart dağıtılır ve son üç kart masa kartlarına eklenir veya kullanılmaz. Jokerlerle oynanan beş kişilik oyunda, her biri dört karttan oluşan iki anlaşma vardır ve bunu her biri birer iki kart alır.

Yakalama yerel olarak bilinir "scooping9quot; veya "scoping9quot; - Belki İtalyan oyunu Scopa'dan biraz etki var.

Senin sırandan elinden bir kart oynamalısın.

 • Eğer çalınan kart masadaki herhangi bir kartla eşleşiyorsa, eşleşen kartı alabilir. Örneğin bir kral bir kralın üstündedir; 7 kaşık 7.
 • Eğer çalınan kart 2'den 10'a kadar bir sayı kartı ise ve bu karttaki iki veya daha fazla kartın toplamına eşitse, bu kartları alabilir.

Scooped kartlar, yakalanan oyuncuyla birlikte, yakalanan oyuncuyla birlikte yüzleri aşağı bakacak şekilde yerleştirilir.

Oynatılan karta kadar bir kart seti veya eşleştirilmiş bir kart ve bir eklenti seti bir araya getirilebilir. Örneğin, A, 2, 5, 6, 7 kartları masadaysa ve yedi kişi çalınırsa, oyuncu tüm kartları yakalayabilir: 7 ve (6 + A) ve (5 + 2). Dokuz oynandığında, masadaki aynı kartlarla, oyuncu ya (6 + 2 + U) veya (7 + 2) fakat ikisi de aynı anda değil, çünkü 2 aynı anda farklı setlerde kullanılamaz. Normalde yakalama (6 + 2 + A) - ikiden ziyade üç kart daha iyi olurdu.

Scooping zorunlu değildir. Kepçe olabilecek tüm kartları almadan bir kart oynamak yasaldır. Örneğin, eğer masada 4 ve 2 varsa, 4'lük bir el oynayabilir ve kartlarını masaya bırakıp daha sonra her üç kartı 10'luk bir skorla atmayı umuyorsunuz.

Altında YorГ№bГЎ kuralları, Bir kart birden fazla kart çekerken kullanıldığında, tüm kepçe kartları birbirinden ve çalınan karttan farklı olmalıdır. Örneğin, 10'u tek bir 10'luk bir kepçe veya 7+ 3'lük bir kepçe için kullanabilirsiniz, ancak 4 + 4 + 2'yi kepçe için 10'u kullanamazsınız ve 10 + 7 + 3'ü kepçe için kullanamazsınız.

Eğer oynadığınız kart herhangi bir şeyle eşleşmediği için ya da herhangi bir kart çekmemeyi tercih ettiğinizden, herhangi bir kartı masadan atmazsanız, çalınan kart masanın üstünde yukarı bakar ve gelecekteki dönüşlerde yakalama için kullanılabilir.

Amateur ElГ © wГ © njew © oyun bazen Jokers ile oynanır. Bu durumda

 • Eğer bir Joker oynarsa, masadaki tüm kartları otomatik olarak toplar. YorГ№bГЎ'de buna Ђњ denirIpalemo”.
 • Eğer masa boş olduğunda Joker çalınırsa, orada kalır ve geçerli bir yakalama yapan bir sonraki oyuncu tarafından bir bonus kepçe kartı olarak alınır. Bu genellikle olmaz, ancak bir oyuncu bir Joker'i son kardeşi olarak sakladıysa, ancak oyuncunun hemen önünde tüm kartları masadan toplarsa ortaya çıkabilir.

En son kart çalındıktan sonra ve daha fazla kart çıktıktan sonra, masada kalan tüm kartlar, kartın masadaki herhangi bir kartı alıp almadığına bakılmaksızın, son kartı oynayan oyuncu tarafından alınır. Bu, son oyuncuya önemli bir avantaj sağlar, ancak bu, oyuncuların farklı oyuncuların her oyunda son oyunu oynayabileceği şekilde değişime geçmesiyle dengelenir.

ElГ © wГ © njewГ © bir kumar oyunu olarak oynandığı zaman, oyunun başlangıcında, kalan kartların kimseye ait olmayacağı, dolayısıyla son oyuncuya adil olmayan bir avantaj vermekten kaçınıldığı kararlaştırılır.

Esun olarak bilinen Yorgy№bГЎ kelimesidir "building9quot; Avrupa balıkçılık oyunlarında. Oyunun başlangıcında kabul edilebilir Esun izin verilir.

Esun ile oynarken, bir kart oynatırken, masanın üzerindeki diğer kartlarla daha sonra kepçeyi yapmak istediğiniz korumalı bir yığına birleştirebilirsiniz. Elinizde, normal kurallara uygun ve kurallara uygun olarak, korunan kazığın tüm kartlarını yasal olarak toplayabilmeniz için bir kartınız olmalı ve dört kartınız tükenmeden önce kazık yapmaya karar vermiş olursunuz (başka bir oyuncu olmadıkça) önce alır).

Korunmuş bir yığın asla hiçbir zaman eklenemez veya parçalanamaz. Bir kez oluşturulduktan sonra sadece tek bir ünite olarak alınabilir ve o zaman kepçe kazandığında aynı anda başka bir kart atılamaz. Bir sonraki kartlar dağıtılmadan önce korunan bir yığın atılmalıdır. Eğer başka kimse almazsa, kazığı oluşturan kişinin onu kepçe alması gerekir - aksi takdirde ceza kesilir.

 • Masada 3, 5 ve 6 var. Elimde 2, 5, 10 var. 2'yi oynayabilirim, 3 ve 5 ile birlikte korunmuş bir yığın haline getirebilirim. arasında <2, 3, 5>5 ya da 10 oynayarak.
 • Masanın üstünde bir kraliçe var ve iki tane kraliçem var. Kraliçelerden birini Kraliçe'nin korunaklı bir yığını yapmak için Kraliçe'den birinde oynayabilirim ve daha sonra bu kraliçeleri içeren kazıklarını ikinci kraliçemle birlikte toplayabilirim.

YorГ№bГЎ kurallarını oynatıyorsanız, korunan bir yığın iki eşit kart içeremez ve içinde bulunan kartlardan birine eşit olan bir kart tarafından toplanamaz. Bu nedenle YorГ№bГЎ altında bir yığın yığını <2, 3, 5>5, ancak sadece 10 tarafından alınamaz. Aynı zamanda YorГ№bГЎ kuralları altında korunan bir resim kartı yığını yapmak imkansızdır, çünkü böyle bir yığının mutlaka kopyaları içermesi gerekir.

Oyuncular önceden oynamak için hemfikir olabilirler "Isiwo9quot;. Bu YorГ№bГЎ kelimesi, oyuncuların her zaman kendi kazık kartlarını arayabilecekleri anlamına gelir. Bu, son kartların oynatılmasında özellikle önemli olan destede hangi kartların kaldığını hatırlamalarına yardımcı olur.

Isiwo olmadan oynatılırken, kepçeli kartlar oyunun sonuna kadar kimseye bakamaz.

Hiçbir koşulda oyunculara bakmalarına izin verilmez. rakipler kepçeli kartlar. Örneğin, bir oyuncu bir kart oynar ve onu masadan bazı kartlar almak ve onları kepçeli kartlarına eklemek için kullanırsa, bu oyuncu oyunun yasal olup olmadığını kontrol etmek için bu kartlara bakamaz. Rakibin kepçe yasadışı olduğunu düşünürse, oyuncuyu yasadışı bir kepçe ile suçlayabilir, ancak suçlamanın yanlış olduğu ortaya çıkarsa, suçlu ceza alır.

Oyunun sonunda, her oyuncunun kepçeli kart yığını sayılır. Tüm kartlar değerde eşittir - her biri bir nokta.

Yakalanan kartlar daha sonra bir sonraki oyun turu için satıcı tarafından birleştirilir ve karıştırılır. Profesyonel bir ElГ © wГ © njewГ © oyun üç turdan oluşur; amatör bir oyun dört tur sürer. Her oyuncu tarafından üç veya dört turda toplanan kart sayısı birlikte eklenir. Toplamda çoğu karttan kepçe alan toplam kazanan.

Daha fazla sayıda oyuncu ile oyun aşağıdaki şekilde de oynanabilir. Oyunun sonunda, en az puan alan oyuncu elenir ve diğerleri başka bir oyun oynar. Bu, tek bir kazanan belirlenene kadar devam eder.

Oyunun kurallarını ihlal etmenin cezası oyun seviyesine göre değişir. Bir amatör oyunda sadece bir uyarı alabilirsiniz. Profesyonel bir oyunda bir veya daha fazla kart kaybedersiniz. Aşağıdaki durumlarda ceza alabilirsiniz:

 • Rakibinizin kartlarına dokunuyorsunuz - ya diğer oyunculara dağıtılan kartlar ya da diğer oyuncuların kullandığı kartlar.
 • Tabloda, oynadığınız kartla kepçe oluşturamayacağınız kartlara dokunursunuz. YorГ№bГЎ dilinde buna Ђњ denirItakuta”.
 • YorГ№bГЎ kurallarına sahip bir oyun sırasında, yalnızca yinelenen kartları yakalama veya yinelenen kartlarla korunan bir yığın oluşturma gibi normal kurallar altında izin verilen bir oyun oluşturmaya çalışırsınız. Bu denirnesli tükenmiş bir kuşвЂќ.
 • Yanlışlıkla rakibinizi yasadışı bir hareketle suçluyorsunuz - örneğin, rakibiniz yanlış bir şekilde kepçe kartlarını suçlamakla suçlanıyorsunuz.

Oyuna başlamadan önce kesin cezalar kararlaştırılmalıdır. Normalde, oyuncunun elinden veya oyuncunun kepçe kartlarından bir kart kaybı içerirler.

Bir kartı elden kaybederken, oyuncu bir kart seçmeli ve masa kartlarına eklemelidir. Oyuncu daha sonra diğerlerinden bir dönüş önce kartların biter ve o noktada bir dönüş özleyecek. Bir oyuncu kepçeli kartlarını kaybettiğinde, masaya yüzü yukarı bakacak şekilde yerleştirilir ve herhangi bir oyuncu tarafından yakalanması için kullanılabilir.

Yazı tura atmak. Eğer kafalarsa, Pokémon'unuzun 1'ini ve ona bağlı tüm kartları elinize koyun.

Pokémon Company International, Inc. tarafından işletilen bir siteyi terk etmek üzeresiniz.

Pokémon Company International, Pokémon Company International tarafından işletilmeyen herhangi bir bağlantılı web sitesinin içeriğinden sorumlu değildir. Bu web sitelerinin gizlilik politikaları ve güvenlik uygulamalarının Pokémon Company International'ın standartlarından farklı olabileceğini lütfen unutmayın.

Resmi çevrimiçi mağazamız olan PokemonCenter.com'u ziyaret etmek için Devam Et'i tıklayın.
Gizlilik ve güvenlik politikaları farklıdır.
Uygunsuz Ekran Adı Bildir

Pokemon.com yöneticileri bilgilendirildi ve Ekran Kullanım Şartlarına uygunluğunu gözden geçirecek.

Uygunsuz Ekran Adı Bildir

İsteğiniz tamamlanamadı. Lütfen tekrar deneyin. Sorun devam ederse, lütfen Müşteri Desteği ile iletişim kurun.

Madolche canavarlarının ilk porsiyonu Düellocu'nun Dönüşü, saygın (ve çok güzel) liderliğindeki Madolche Puddingcess! Uçurum Yükseliyor Madolche kraliyetinin aç hiyerarşisindeki bir sonraki canavarla birlikte masaya daha fazla Madolches getiriyor, Madolche Kraliçesi Tiaramisu!

Tıpkı Madolche canavarları gibi Düellocu'nun Dönüşü, Yeni Madolches, yok edildiklerinde ve mezarlığa gönderildiklerinde Graveyard'a gönderildiklerinde, Güvercin'e geri dönecekler. Editörün notu: Ciddi Uyarı ve Güverte Yıkım Virüsü, Lütfen tedavi etmek Düellocu'nun Dönüşü Madolche canavarları da aynı şekilde. Gelecekte bununla ilgili daha fazlası.) Bu sayede Mezarlığınızı canavarlardan uzak tutabilirsiniz ve canavarınızın tüm etkilerini tekrar kullanabilirsiniz. Madolche Magileine yeniden kullanmak için en iyi seçim Düellocu'nun Dönüşü, ama şimdi ikinci yardımları alabileceğiniz birkaç harika efekt var!

Madolche Messengelato bu yeni canavarlardan biridir. Beast tipi bir Madolche'ı kontrol ederken Özel olarak çağırıldığında, Güvercinizden elinize 1 adet Madolche Spell veya Trap ekleyebilirsiniz. Messengelato el ele gider Madolche Mewfeuille, Özel Summon Messengelato'yu doğrudan elinizden alabilir, etkisini hemen aktive edebilir. Messengelato kapabilir Madolche Şatosu Güverte'den, hatta yeni kartlardan Madolche Bilet ve Madolchepalooza! Bu canavarların her ikisini de arayabileceğiniz için Madolche Magileine, Bu combo gidiş ve daha önce ihtiyacınız olan her şeyi aramak için kolay.

Bir Madolche Güverte'nin daha önce karşılaştığı sorunlardan biri, tüm kopyalarını kaybetmek oldu Madolche Şatosu, fakat Madolche Marmalmaide Bu sorunu çözmeye yardımcı olmak için burada. Marmalmaide, size Madolche Spells veya Traps'u vermesiyle Messengelato'ya benziyor, ama Messengelato'dan farklı bir şekilde çalışıyor. Yüzünü ters çevirdiğinde, Mezarlığından bir Madolche Spell veya Trap'i elinize alabilirsiniz. Marmalmaide çok daha savunmasız bir durumda, daha sonra Messengelato ağır bir 2000 DEF (ya da 2500 ile Chateau), ve karşı karşıya iken rakibiniz saldırdığında genellikle tetikleyecek bir etkiye sahip. Süper sevimli hepsi bir arada İnanç sihirbazı, Karanlığın Maskesi, ve Gravekeeper’ın casusu!

Madolche Cruffssant 1500 ATK ile yeni bir Seviye 3 Madolche, daha büyük bir potansiyele sahip. Dönüş başına bir kez, ATK'yi 300 ve Seviye 1'e yükseltmek için elinize kontrol ettiğiniz bir Madolche kartını iade etmenize izin verir (Seviye yükseltmesi önemlidir, ve biz buna birazdan ulaşırız). Magileine gibi canavarları geri getirmenin yanı sıra onları tekrar kullanabilmeniz için, Chateau'yu elinize geri döndürebilirsiniz. Bu Cruffsant'a 300 ATK desteği veriyor, sonra tekrar Château'yu aktive edip Madolches'ı Graveyard'dan Güverteye geri getirebilir ve Cruffsant'ı daha da güçlendirebilirsiniz! Ayrıca, bu destek kalıcıdır, bu yüzden Mezarlığınızda hiçbir Madolches bulunmadığından emin olmak için her dönüşü yapabilirsiniz.

Madolche temasına da yardımcı olan 2 yeni Büyü ve Tuzak var. Madolche Bilet Madolche elinize veya Güverte'ye geri döndüğünde Güverte'den bir Madolche ekleyen bir Sürekli Büyüdür. Kapabilirsin Madolche Magileine Daha fazla arama gücü, hatta Mewfeuille ve Messengelato combo'nuzun eksik parçası için. Tüm bu Madolches elinizde olduğunda ne yaparsınız? Bu basit iki adımlı işlemi izleyin:

Ne zaman Madolchepalooza oynanır, elindeki her Madolche'yi elinize getirebilirsin, Özel Toplama hepsini. Ancak, Son Aşamada Güverteye geri gönderilecekler. Ücretsiz olarak 5 canavarın oynamasının yanı sıra (muhtemelen çoğu zaman… çoğu zaman… genellikle bir Tribute to Summon gerektirir), bu canavarların hepsiyle yapabileceğiniz bir şey daha var - Xyz Summon! Zevkinize bağlı olan yepyeni bir Xyz Monster var. Madolche Kraliçesi Tiaramisu!

2 Seviye 4 “Madolche” canavarları

Dönüş başına bir kez: Bu karttan 1 adet Xyz Materyali ayırabilir, daha sonra Graveyard'inizde 2 adet “Madolche” kartını hedefleyebilirsiniz; Bu kartları Güverte'ye karıştırın, ardından rakibinizin kontrol ettiği kartları, döndürülecek “Madolche” kart sayısına kadar Deck'e koyun.

Madolche Kraliçesi Tiaramisu Topunu almak için 2 Seviye 4 Madolches'i kullanacaksınız, bu da topu yuvarladığınızda gerçekten kolay - hatta Seviyesini değiştirdikten sonra Cruffssant'ı da kullanabilirsiniz. O, 2200 ATK ile başlayacak, ancak bu kolayca Madolche Şatosu, Onu 2700 ATK'liğe dönüştürmek! Etkisi, 1 Xyz Materyal'i Graveyard'daki 2 “Madolche” kartını hedef almanıza izin veriyor. Daha sonra, bunları Güverte'ye karıştırıp rakibinizin kontrollerini Deck'e de karıştırın! Ayrıca, eğer alanın üzerinde Château varsa, elinize karışmış olabilecek canavarları da ekleyeceksiniz, çünkü Güverte'ye bir canavar etkisi ile geri gönderiliyorlar (Rakibinizin kartları hala Güverte içine karıştırılabilir, Madolche canavarlarını elinize iade etseniz bile).

Bu, Tiaramisu'yu çılgınca tehlikeli hale getirir, çünkü eğer o Chateau ve Ticket ile birleştiyse, onun etkisi 2 serbest canavarı elde etmenize izin verir, 2 rakibin kartını Deck'e (onları hedeflemeden) karıştırır ve Bilet sayesinde başka bir özgür canavara ulaşır. , lehinize büyük bir ivme değişimi ile sonuçlanacak!

Madolche canavarları, Yu-Gi-Oh'un standart kurallarını döndürüyor! başlarına - canavarlar mezarlıkta kalmaları gerekiyor, tekrar tekrar çalınacak Güverciye dönmüyorlar! Şimdi Uçurum Yükseliyor sonunda burada, bu kartların hepsini kendiniz alabilir ve Madolchepalooza kendi

ROBOT RISE! kart oyunu, SYWOS Bir egzersiz cihazı, Eco Scoop ve daha fazlası - Önemli kitle fonlaması kampanyaları

Biraz parayla katılmaya hazır mısın? Söz konusu haftada, sizin ilgi alanlarınıza önem veren ve ilgi çekici görünen 5 adet crowdfunding projesi koleksiyonuna göz atın.

ROBOT RISE! Cincinnati Ohio'da yaşayan Craig Froehle ve ailesinin dostunu seven dost bir gadget tarafından yaratılan 2-4 kişilik bir kart oyunu.

ROBOT RISE'yi seviyorum! kart oyunu robotlar çünkü! Her şeyden önce, bu oyunu 2 oyuncu kadar az ve sadece 15-30 dakikalık bir zaman yatırımı ile oynayabilirsiniz. Buradaki fikir, çılgın bir bilim insanı olmanız ve amacınız diğer çılgın bilim adamlarının (oyundaki diğer oyuncuların) robotlarını inşa ederek yok etmektir.

Craig'i tanıdığım ve onun bu kampanyayla başarılı olmasını istediğim gerçeğinin yanı sıra, oyunun çok eğlenceli olduğunu düşünüyorum.

Daha fazla bilgiyi nerede bulabilirim?

Kampanyada 9 gün kaldı, ROBOT RISE! Kampanya, 7.500 dolarlık fon hedefine ulaşmaya yakın. ROBOT RISE ön siparişini verebilirsiniz! oyun 19 $ 'dan başlıyor. ROBOT RISE'den sonra! Kampanyanın sona erdiği, ödüllerin Şubat 2018'de gönderilmeye başlaması bekleniyor. Tüm ayrıntılar için Kickstarter sayfasını ziyaret edin.

SYWOS One, bir döngüde karşıt kasları eğiten taşınabilir bir egzersiz cihazıdır.

SYWOS One'ı seviyorum çünkü taşınabilir, çok az yer kaplıyor ve iki kas grubunu çalıştırarak antrenman zamanınızı azaltabilir çünkü hareketin her iki yönünde de direnç var. Sadece silah için değil, aynı zamanda göğsünüzde, omuzlarınızda, bacaklarınızda ve sırtınızda kuvvet oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgiyi nerede bulabilirim?

Kampanyada 31 gün kalmış olan SYWOS One kampanyası, 29.520 dolarlık finansman hedefine ulaşmış bulunuyor. SYWOS One oyununu 117 $ 'dan başlayan sipariş verebilirsiniz. SYWOS One kampanyası sona erdikten sonra, ödüllerin Ekim 2017'de gönderilmeye başlaması bekleniyor. Tüm ayrıntılar için Kickstarter sayfasını ziyaret edin.

Eco Scoop - Kredi kartı boyutu Pop-up Yeme Gereçler

Eco Scoop, 10 yıl boyunca Sir James Dyson için çalışan bir adam tarafından tasarlanan ve icat edilen ayrı ayrı paketlenmiş katlanır kaşıktır.

Eco Scoop, yemek yemeye hazır bir kaşık taşımak için kolaydır. Bununla bittiğinde, Eco Scoop ahşap bazlı bir biyopolimerden yapıldığı için tipik bir stiren kaşığının aldığı 500 yıla kıyasla sadece 4 hafta içinde biyolojik olarak bozunacağı kompost yığınına atabilirsiniz.

Daha fazla bilgiyi nerede bulabilirim?

Kampanyada 25 gün kalmış olan Eco Scoop kampanyası, 28.350 $ 'lık fonlama hedefine ulaşmadan önce yapacak çok iş var. 10 Eco Scoops paketinden 5 $ 'dan başlayan sipariş verebilirsiniz. Eco Scoop kampanyası sona erdikten sonra, ödüllerin Aralık 2017'de gönderilmeye başlaması bekleniyor. Tüm ayrıntılar için Kickstarter sayfasını ziyaret edin.

Spesifikasyonlar: Parmaklarınızın ucunda Müzik

Specdrums, onlara dokunduğunuzda renkleri seslere dönüştüren halkalardır.

Specdrums'u seviyorum çünkü bunları herhangi bir rengi saniyeler içinde kendi “enstrümanlarınızı” kolayca oluşturabilmenizi sağlayan herhangi bir sese dönüştürmek için kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgiyi nerede bulabilirim?

Kampanyada 23 gün kaldıktan sonra, Specdrums kampanyası 15.000 $ 'lık fonlama hedefini geçmiştir. Specdrum halkasını 34 $ 'dan başlayan ön sipariş verebilirsiniz. Specdrums kampanyasının sona ermesinden sonra, ödüllerin Ocak 2018'de gönderilmeye başlaması bekleniyor. Tüm ayrıntılar için Kickstarter sayfasını ziyaret edin.

Spinbox - Bir DIY Taşınabilir Pikap Seti

Spinbox, 30 dakika gibi kısa bir sürede bir döner tabla inşa etmek için gerekli olan tüm parçaları (bir hoparlör dahil) içeren bir kittir.

Spinbox'ı seviyorum çünkü bu bir bina takımı ve ben her zaman bir şeyler inşa etmekten zevk aldım. Özellikle, bunları oluşturduktan sonra gerçekten kullanabileceğiniz şeyler. Bu kit lehim gerektirmez.

Daha fazla bilgiyi nerede bulabilirim?

Kampanyada 9 gün kaldıysa, Spinbox kampanyası şimdiden 30.000 dolarlık finansman hedefini geride bıraktı. Spinbox'ı 99 $ 'dan başlayan ön sipariş verebilirsiniz. Spinbox kampanyası sona erdikten sonra, ödüllerin Kasım 2017'de gönderilmeye başlaması bekleniyor. Tüm ayrıntılar için Kickstarter sayfasını ziyaret edin.

Kepçe ve bir vişne de al! Tatlıları aşırı doldurun ve bu muhteşem dondurma dekorasyon oyununda lezzetli bir kepçe dondurma ile kendinizi şımartın. Çikolata parçacıklarını serpin, sprinkle atın ve bu chocolatey başyapıtından biraz meyve toplayın. Eğer istersen.

Kepçe al, Yemek oyunları, ilgili oyunlar ve güncelleri online oyna. Eklendi tarihinde 2017/08/10, oynandı 66 zamanlar. 1,24 mb

Yemek pişirme kategorisindeki diğer oyunları da ilginizi çekebilir. Ayrıca yukarıdaki kutuyu kullanarak başka bir kategoriye geçebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 23 = 24

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map