oynayabileceğim gerçek oyunlar

oynayabileceğim gerçek oyunlar

Pokémon Go, bize kendi arka bahçemizde çalmanın güzelliğini gösteren ilk oyun değil.

Pokémon Go'yu çevreleyen vızıltıdan kurtulmak bu noktada neredeyse imkansızdır. En büyük gücü, iyi bir oyun değil, ama Pokémon Go, mahallelerimizi farklı şekilde görmemize meydan okuyor. Telefonunuzun objektifi ile hiç ziyaret etmediğiniz bu market, artık bir 'PokéStop' ve işinize giderken verdiğiniz anma bir 'spor salonu'. Fakat Pokémon Go'yu sadece perspektifte bu tür bir kaymaya sahip olmak için oynamak zorunda değilsiniz; PC oyunları uzun zamandır gerçek dünya lokasyonlarıyla uğraşmaktadır. Bilgisayar koltuğumun rahatlığından, Euro Truck Simulator 2'de Polonya ve İngiltere arasındaki Renault yarı kamyonumda tehlikeli maddelerin taşınması sevinçlerini keşfederek haftalar geçirdim.

Video oyunlarının çoğu zaman sadece bir kaçış olduğunu söyleyen hakim efsane var, ama Euro Truck Simulator 2 tam tersini gösteriyor. Gerçek dünyadan kaçmak yerine, bunun eşsiz bir anlayışını kazanıyorum. Kamyonun ön cephesi boyunca, Avrupa'nın kıvrımlı yollarını yepyeni bir ışıkta görmeye başlıyorum. Geliştiricilerin parmaklarının ucunda olduğu tüm araçlarla, çoğu zaman hayali manzaraları hayata geçiren zamanlarını harcamak istemezler. Ama yaşadığımız dünyanın inceliği, imkansız gerçekliklerin video oyunları için arka plan olarak hayal ettiği kadar akılda kalıcı olabilir.

Euro Truck Simulator 2, Avrupa'nın rekreasyonunda, ölçeğini küçülterek, kesinlikle özgürlüklere sahip olmakla birlikte, gerçekçi olarak modellenmiş bir çıkış rampası olarak sıradan bir şeyin nasıl bir ders verebileceğine dair usta bir anlayışa sahiptir. Aynı anda hızını düşürürken ve acı verici bir şekilde dönerken, yedi vitesten aşağıya doğru vites küçültmeyi öğrenmek, bana hiç bir zaman sahip olamayacağım 20 tonluk bir römork çekme konusunda bana bir takdir kazandırdı.

Gerçek anlamaya ilham veren gerçek mekanlar

Euro Truck Simulator 2 hakkında büyüleyici olan şey, ilginç sürüş aracı gibi sıradan bir aktivite yapabilmesinin yolları değil, ama yine de zaman ve zamanın gerçek dünyadaki bir etkinlik için yeni bir takdirle yürüyüp gitmediğiydi. aksi takdirde. Çekmek için harcadıkları saatlerce bana gerçek bir kamyonu kullanma becerilerini vermedim. Ama onlar bana, karayolu üzerinde yarı kamyonları geçerken düşündüğümün ötesine uzanan, onları sürmenin nüanslarını anlatan bir bilgi verdiler ve şu an bir tepeye tırmanmak için uğraşırken çok daha sempatikim. çok.

Daha da önemlisi, kendi gerçekliğimizle oynayan video oyunları, başka türlü yapamayacağımız bir şekilde meşgul olmaları için bize boş alan sunuyor. Herkes, tekerleğin arkasına ne kadar dehşet verici olduğunu ve ilk kez araba sürmeyi öğrendiğini hatırlayabilir, çünkü bir hata yapmanın somut sonuçları vardır. Euro Truck Simulator'teki ilk kazam, hayatına birisine mal olmayabilirdi, ama bu beni öfkeli bir şekilde kızdırmaktan ve diğer AI sürücülerinden özür dileme gereği duymaktan alıkoymadı. Euro Truck Simulator 2 gibi oyuncular, gerçek dünyadaki deneyimlerle geleneksel olarak video oyunlarında sahip olduğumuz duvarlar arasında çukur açmayı başarır, ancak yine de aynı kararlılıkla gerçekliği simule etmeyi amaçlamayan oyunlardan toplanacak dersler vardır.

Arma 2 ve DayZ'nin Chernarus'unun yayılan ormanları, Bohemia Interactive'in anavatanı Çek Cumhuriyeti'nden sonra yoğun olarak modellenmiştir, ancak hiç orada bulunmadığınız için oldukça iyi bir şans vardır. Yine de, gerçek bir dünya lokasyonu alarak ve onu kurgusal bir ülke için bir çerçeve olarak kullanarak, Bohemia Interactive birkaç atıcının ulaşabileceği bir özgünlük katmanı yarattı. Geliştiricilerin istedikleri türden deneyimlere hitap eden bir ortam oluşturmak yerine, hem DayZ hem de Arma 2, kendi yaşamlarımız gibi, içinde bulundukları çevrenin ürünleri gibi hissediyorlar. Çernon'un manzarasını anlamaya başladığınızda, Ayrıca nasıl oynandığına da uyum sağlamaya başlıyorsunuz. Açık alanda birkaç kez kafanıza sokulduktan sonra, mera ve çeneleri kısayollar değil ölüm cezaları olarak görmeyi öğrenirsiniz. Kapağı korumak için treeline boyunca takip etmeyi öğrenirsiniz. Ben, bazen kendimi, yürüyüşe çıktığımda kendimi içgüdüsel olarak aynı şeyi yaparken bulduğumu itiraf etmek için utanıyorum.

Kendi gerçekliğimizle oynayan video oyunları, asla başka türlü yapamayacağımız bir şekilde meşgul olma fırsatı sunuyor.

Geliştirdiğim bu aptal alışkanlık, gerçek hayatta nasıl hareket ettiğimizi ve gerçek hayatta nasıl davrandığımızı ve video oyunumuzda nasıl davrandığımızı bildiren gerçek yaşamı yaratan oyunların örneklerini gösteriyor. DayZ, örneğin, nereye gideceğinizi gösteren büyülü bir kullanıcı arayüzüne sahip değildir. Bunun yerine, çevreniz, yer imleriniz, ve onları bulmak için yeterince şanslıysanız, bir pusula ve bir kağıt harita hakkında kendi farkındalığınıza yaslanmanız gerekir. Çernobil ormanlarında gezinmek birçok yönden gerçek bir ormanda bir ormana girmekten farklı olmakla birlikte, yanlış bir dönüş yapmanın sarhoş zombilerin kovanına girmesi anlamına gelmeyeceğine dair ilave güvence ile.

Elbette, bu, ayrıca, Çek Cumhuriyeti'nin Chernarus'u yaratmak için kullanılan bölümlerine adanmış taraftarların bir kaç harikasından daha fazla ilham almıştır. Bu ortamlarda oynayanların bize öğretebileceğinin yanı sıra, ikisini mukayese etmenin yadsınamaz bir cazibesi var, bu da bize sadece bu dünyaları inşa etmeye giden çabalar için değil, onlara ilham veren gerçek konumlar için de büyük bir takdir kaynağı olabilir. Tom Clancy'nin The Division gibi bir oyuna geldiğinde, başardığı en büyük şey, içine düştüğü kaos durumuna rağmen otantik hisseden bir Manhattan yaratmaktı.

Video oyunları, dünyamızı gerçekçi bir şekilde modellemede gittikçe daha iyi hale geldikçe ve bu dünyayla etkileşime geçmek için gittikçe daha yaratıcı yöntemler buldukça, kendimizi yeni bir anlayışa kavuşturmak için de fırsatlar yaratıyorlar. İster Pokemon için avlanırken telefonunuzdaki kamera ile olsun, ister bir yarı trickin ön camı, ya da Chernarus'un ormanlarında keşif yaparken bir çift dürbün olsun, her biri gerçekte nasıl davrandığımızı bildiren benzersiz bir bakış açısı sunuyor. -Hayat. Objektif değişebilir, ama gerçek aynı kalıyor: Dünyamız ve oyunlarla kesiştiği yollar bize öğretmek için çok şey bıraktı.

Big's Big Fishing Adventure 3 Deneme şu anda oynayabileceğiniz gerçek bir oyundur!

1 Nisan 2016, Barry tarafından

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca alay edildi, ama şimdi gerçek olduğunu teyit edebiliriz. Doğru, Büyük Büyük Balık Avı 3 Şu anda oynayabileceğiniz gerçek bir fan oyunu! Dahası, fan olmasına rağmen SEGA’nın Aaron Webber ve Sonic the Hedgehog sosyal medya hesaplarının desteğine sahip. Bu oyunun Deneme baskısıdır, yani oyunun sadece bir alay olduğu anlamına gelir. Ancak, Nisan ayında bir Fool gününde serbest bırakılmasına rağmen, The Trail'in bir şaka olmadığını ve yakın gelecekte tam bir oyun olacağını doğrulayabiliriz. Oyun www.bigthec.at adresinde bulunabilir ve statik kesik çizgiler, dallanma yolları ve burada bozulmayacağımız çeşitli mini oyunlar içerir.

Bu oyun neden serinin üçüncü sırada olduğunu merak edenler için, bir bariz olmaktan başka Sonic Macera 3 şaka, bu aslında Big’in üçüncü balıkçılık oyunu. Büyük ilk çizgisini düşürdü Sonic Macerası, ve ikinci oyunu başlıklı Büyük Balık McDonald's Happy Meal LCD oyun koleksiyonunun bir parçası olarak 2004 yılında piyasaya sürüldü. Sonic Kahramanlar, sonik & SEGA All-Stars Yarışları ve Sonic Koşucular sayılmazsınız çünkü balıkçılık yok, satışları açıkça yaralayan bir ihmal var.

Oyunumu tamamladıktan sonra gördüğünüz Big The Cat aksiyon figürünün koleksiyonumdan olduğu için çok küçük bir rol oynadığımı onaylamaktan gurur duyuyorum. Bu da benim Big the Cat oyuncağımın SEGA’nın Burbank ofislerini ziyaret etmeden önce ziyaret ettiği anlamına geliyor.

Oyunu kendiniz için oynayın ve aşağıdaki yorumlarda bize ne düşündüğünüzü söyleyin!

Eğlence için Online Oyunlar Oynama kâr

Market Glory - Strateji Oyununu Oynamak için Ücretsiz

İş yapın, hükümet pozisyonuna geçin, gazeteci olun, ülkeniz için savaşın ve daha fazlası. Sanal para ve altın kazanın - altınları Euro'ya dönüştürün ve gerçek parayı çekin. Daha fazla bilgi edin "

Golden Towns - Ücretsiz Tarayıcı Çiftlik Oyunu

Şehrinizi geliştirin, binalarınızı geliştirin yollar, üretim binaları oluşturmak, çiftlikleri yönetmek, altın madeni. Altın Altın Kasaba Euro'ya dönüştürülebilir ve Bitcoins veya gerçek Euro nakit olarak geri alınabilir. Daha fazla bilgi edin "

Hedef Tycoon - Bir Futbol Stratejisi Oyunu

Kendi futbol takımınızı, yöneticilerinizi ve tesislerinizi yönetin. Yerel, ulusal ve uluslararası futbol maçlarında yarışın. Sanal para ve altın kazanın. Gerçek Euro para çekiniz. Daha fazla bilgi edin "

Kıvılcım Kar - Mobil Borsa Oyunu Oyna

Oynamak için ücretsiz - Borsa Herhangi bir cihaz (PC, dizüstü bilgisayar, tablet, telefon) kullanarak döviz oyunu. Gerçek para kazanın - ABD Doları. Paypal, Skrill veya Bitcoins üzerinden ödeme yapar. Daha fazla bilgi edin "

Oyun Test İşlerini Nerede Bulabileceğinizi Öğrenin

Yasal oyun test işlerini bulun. Ödenecek ücret yok. En çok sevdiğiniz şeyleri yapmak için ödeme alın >> oyun oynamak. Diğer oyuncularla tanış ve ilginç oyunlar keşfet. Daha fazla bilgi edin "

Oynayacağınız 12 Online Oyun

Çevrimiçi oyunlar oynamak için ödeme almak, muhtemelen çevrimiçi kazanmanın en eğlenceli ve en kolay yoludur. Ancak diğer çevrimiçi gelir fırsat programlarında olduğu gibi, kazancınız da buna harcadığınız zamana, paraya ve çabaya bağlı olacaktır.

Çevrimiçi oyun oynamak için gerçekten bir ödeme alabileceğinizi duyduğumda (MMORPG) internette arama yapmaya başladım. Bazı oyun sitelerinde (yaklaşık 5) kayıtlı ve birkaç ay oynadım.

Bu arada, sadece kazanmak için hesabınızı (veya oyun öğelerini) satmanız gereken MMORPG'lerden bahsetmiyorum. Oyunu oynarken sanal para, mücevher veya altın kazanabileceğiniz, bunları gerçek paraya çevirebileceğiniz ve online ödeme işlemcileri (Paypal gibi) yoluyla çekebileceğiniz oyunlar hakkında konuşuyorum.

Bu yüzden aylar süren oyunlardan (ve aramaya devam ettikten) sonra, bir liste ile geldim >9gt; Üyelerine / oyuncularına kazanç sözü veren düzine çevrimiçi oyunların bir listesi. Bazıları kendimi buldum ve bir kısmı katıldığım oyun sitelerinde tanıştığım diğer oyuncular tarafından önerildi (Tüm sitelere katılmak ücretsizdir ve aşağıdaki tüm oyunların bir tavsiye veya ortaklık programı sunduğuna inanıyorum):

Nereden Oynanırsınız?

1. MARKET GLORY (MG) - Sanal paranızı gerçek Avro parasına dönüştürebileceğiniz ve Paypal ile çekilebileceğiniz ekonomik, politik, sosyal ve askeri bir simülatördür. Kazançlarınız 20 Euro olduğunda, paranızı geri çekmeye hak kazanırsınız.

Her oyuncunun çalışma, şirket kurma, hükümet içinde bir pozisyon için koşma, yeni üyeler alma, askeri rütbe kazanma vb. Imkanları vardır. Kazançlarınız oyunu ne kadar iyi oynadığınıza bağlı olacaktır. MarketGlory, 2011 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri iyi ödeme rekorunu korudu.

Market Glory, gerçekte oynadığım ve hala oynadığım oyunlardan biridir. Kazançların çok yavaş ve oyun özelliklerinin çok da ilginç olmadığı diğer oyunlardan farklı olarak oynamayı eğlenceli ve değerli buluyorum. Kazanabileceğin iş stratejilerini içeren tarayıcı oyunlarını seviyorsan, o zaman bu senin için.

Not: Yakında Market Glory hakkında daha fazla yayınlayacağız. ^ _ ^

2. ALTIN ​​TOWNS (GT) - Kendi şehrinizi geliştirebileceğiniz eğlenceli bir oyundur - tıpkı Farmville'de olduğu gibi. Yolları / binaları ve sanal altınları inşa et ve / veya yükselt. Kazanılan altın, gerçek Euro nakit için değiştirilebilir ve Paypal ile çekilebilir.

Bir (1) sanal altın şu anda 3.50 Euro'dur (1 GT altın şimdi 2 Euro'ya eşdeğerdir). Ama şimdi birkaç aydır oyun oynuyordum ve bence doğru strateji ve bazı yatırımlarla gerçekten bu oyundan çok şey kazanabilirsiniz (yani gerçekten büyük yatırımlarla).

Altın, yetkili eşanjörlerden satılabilir ve satın alınabilir. 1 altın değerindeki döviz kuru, eğer satıyorsanız 3,5 Avro, 2 Avro civarında ise 5,5 Avro. Oran her gün değişiyor ve altın alımına bağlı & Oyuncuların satış faaliyetleri.

Goldentowns oyunu, 2010 yılından bu yana güvenilir bir oyun geliştirme şirketi olan Anno1777 Labs tarafından size getirildi. Şu anda hala oynamış olan oyunlardan biri. Ben sadece grafikleri (kısmen tarayıcı oyunu ve bölüm flaşı) seviyorum, bu konuda hiç hoşuma gitmeyen şey şu anda oyun özelliklerinin bazılarını taklit eden “böcek” oyunudur.

GT'nin hala beta test modunda olduğunu ve oyuncuların oyun hatalarıyla karşılaştıklarını görüyorsunuz. Ancak GT'nin oyuncuların bu hataları bildirebileceği bir forum var ve moderatörler oyuncuların oyunla ilgili kaygılarına yardımcı olabilir.

Çalmaya başladığımdan birkaç hafta sonra GT'den (13 Euro) Euro çekimi yaptım. Altın madeni olmamasına rağmen altın için aktif referanslar satılmasına rağmen. İlk başta, oyunda daha hızlı gelişmek için altın kullanmak istiyorum ama bunun yerine gerçekten çekip çekemeyeceğimi test etmek için geri çektim. ^ _ ^ (Paypal ödeme provizyon bölümüne / gönderim bölümüne bakın).

Facebook'un Farmville'i ve Farm Frenzy'yi de beğenirseniz, bu oyunu ilginç bulacağınızı düşünüyorum. Goldentowns da bir Facebook oyun versiyonuna sahip ama altın versiyonunu FB versiyonuna taşıyamazsın.

Not: Yakında Golden Towns hakkında daha fazla bilgi. ^ _ ^

3. HEDEF TÜRÜ - Hedef Tycoon Market Glory veya MG'nin yaratıcılarından yeni bir online oyun. Bir MG oyuncusu olarak, otomatik olarak bir Hedef Tycoon hesabına sahip olacaksınız (kayıt yapmaya gerek yoktur). Market Glory'den Goal Tycoon'a ve tam tersi bir bağlantı var.

Bu oyun temel olarak kendi futbol takımınızın yanı sıra stadyum, otel, antrenman sahası, park alanı, restoran gibi oyunla ilgili tüm tesisleri / binaları / operasyonları yönetmektir.

Tabii ki oyun, ilgilenenler için oynamaktan daha zevklidir ve kadroları düzenlemeye ve oyun taktiklerini planlamaya (aslında gerçekten clueless olduğum şeyler) ihtiyacın olduğu için futbolun temellerini anlayabilir.

Ve tıpkı MG'de olduğu gibi, kazandığınız tüm sanal gelirler gerçek paraya dönüştürülebilir ve Paypal üzerinden geri çekilebilir.

Hedef Tycoon, 15 Şubat 2014'te başlatıldı ve kısa süre önce sitenin yöneticisi oyun belgelerini yayınladı. Bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, dokümanları artık çevrimiçi ve buradan görüntüleyebilirsiniz.

Yeni bir oyun olduğu için, çevrimiçi olarak çok fazla bilgi veya eğitim bulunamadı ve daha fazla bilgi edinmek için oyun sitenizin dokümantasyon sayfasına, sohbet ve foruma güvenmeniz gerekiyor.

4. DUNGEONLAR & HAZİNELER (DT) - Canavarlarla ve ortaçağ askerleriyle savaştığın bir macera oyunu. Oyunda altın ve diğer eşyaları toplayarak kazanırsınız.

Topladığınız altın her ayın sonunda DT dolara dönüştürülecek. En az 5 DT Dolar'a ulaştığınızda, Paypal üzerinden gerçek Euro ile ödeme talep edebilirsiniz (DT $ 1 = 0,70 €). Oyun ayrıca, atıfta bulunulan üyelerin etkinliklerinden bonus kazanabileceğiniz bir tavsiye programı da sunar.

Şahsen, oyunu çok zaman alıcı buluyorum, kazanç da çok yavaş ve ciddi paralar kazanmak isteyenler için değil.

Yine de, site üyelerine son birkaç ödeme kanıtının oyuncuları / üyeleri tarafından çevrimiçi olarak yayınlandığı için ödeme yapıyor gibi görünüyor.

5. BENİM ARALAR (ML) - Köyünüzdeki binaları inşa ettiğiniz ve yükselttiğiniz, birliklerinizi inşa ettiğiniz, diğer köyleri soyduğunuz, vb. Travian'a çok benzeyen eğlenceli bir tarayıcı oyunu.

Şimdiye kadar, bu karşılaştığım tek ücretli paralı oyun oldu Üyelerin ödeme almak için yatırım yapması gerekiyor. Yine de, oyunu ilginç bulursanız ve sadece oynamak istiyorsanız, herhangi bir yatırım yapmadan bunu yapabilirsiniz.

Site 2010 yılında en iyi oyun olduğunu iddia etti & 2011. Şimdi nerede durduğundan emin değilim. Ayrıca, para çekme ile ilk on-line strateji oyunu olduğu söyleniyor.

Fakat yine de, burada ML'de sadece premium üye iseniz nakit para çekebilirsiniz. Premium üyeler aylık 10.00 dolar aylık abonelik ücreti öderler. Ödeme işlemi Paypal üzerinden yapılabilir.

Travian'ı oğlumla oynamış olduğum için, birkaç ay boyunca ML'yi premium üye olarak oynamayı denedim. Grafikler benim için çok sevimli olsa da (ortaçağ temalarını sevdiğim gibi), oyunu Travian'dan daha karmaşık buluyorum, bu yüzden sonunda tamamen oynamayı bıraktım.

Yine de sadece oynamak istiyorsanız, kontrol etmeye değecek güzel bir strateji oyunu. Ama para için oynuyorsanız, bunu tavsiye etmem.

6. EREPUBLIK - Market Glory gibi çalışan bir online oyun sitesi. Oyunu yaklaşık bir ay denedim.

İlk başta harika ama sonunda oyunun tadını çıkarmak için enerji paketlerini satın almanızı ister VEYA sadece oyunu geçici olarak durdurmayı bırakın ve ertesi gün devam ederek gerekli enerjiyi geri kazanın.

Çevrimiçi olarak hiçbir ödeme kanıtı bulunamadı ve oyun sitesinde net bir kazanç sistemi veya işlem bulunamadı. Ancak oyunla ilgili endişelerinizi bildirebileceğiniz ve diğer oyuncularla da tanışabileceğiniz aktif bir forum var.

7. VİRKONOMİ - Ayrıca yeni bir oyun ve Erepublik ve Market Glory'de bulunanlar gibi hemen hemen aynı oyun özelliklerine sahip.

Tıpkı Erepublik gibi - ödeme kanıtları online olarak bulunmuyor, ancak site 20 Euro ve üstü oyunculara yapılan son ödemeleri otomatik olarak gönderiyor.

Kayıtları veya yeni oyuncuları teşvik etmek için, Virtconomics ilk oyun sırasında oyunun tüm avantajlarından yararlanmaları için yeni kayıtlı oyunculara 25,00 $ 'lık bir abonelik bonusu sunuyor.

8. ANNO1777 - 17. yüzyılda bir tarayıcı online oyun seti. Oyun, ekonomik, politik ve askeri bir simülatördür.

Sanal para gerçek parayla değiştirilebilir ve Paypal ile çekilebilir. Bu oyunu geliştiren şirket de GoldenTowns'ı yaratan kişidir.

Anno1777, 2010'dan beri (ya da daha önce) çevrimiçi olarak ve iyi ödeme / kazanç kaydıyla çevrimiçi olmuştur. Kazanmak için iyi bir çevrimiçi oyun olsa da, site sadece seçilen ülkelerden oyuncuları kabul eder.

Üyeleri için 300.000 Euro'yu ödemiş olduğu iddia edilen ve üyelere yapılan son ödemeler de aynı şekilde sitede 50 Euro ve üstü olarak ilan edildi. Çevrimiçi olarak birçok ödeme kanıtı bulundu.

9. PRO-EKONOMİ - Yine Pazar Glory gibi ama ekonomik yönü olmayan bir ekonomik iş strateji oyunu.

Bu oyunu yaklaşık 3 ay boyunca oynadım. Temel olarak, işe gider, işyerleri açar ve dolar ve altın kazanmak için başka site aktiviteleri yaparsınız.

Sanal iş oyunlarından hoşlananlar da bu oyundan keyif alacaklar. Ancak, dolar ve altın kazançlarını geri çekilebilecek gerçek Avro kazançlarına nasıl dönüştürebileceğiniz konusunda net değil.

Net olan tek şey, belli bir oyun seviyesine ulaşacak yeni üyelere başvurduğunuzda kazandığınız birkaç Euro senti. Hala kazanmak için oynamayan biriyseniz, iş fikirli bireyler için oynamak için iyi bir oyun.

Çevrimiçi olarak hiçbir ödeme kanıtı bulunmamasına rağmen, 10 Avroluk kazanç elde ettiğinizde Paypal üzerinden para yatırabilirsiniz.

10. ALTIN ​​SAVAŞLAR - Altın Savaşları bir ekonomi ve savaş simülatörü oyunudur.

Bu, henüz burada hariç olmak üzere Market Glory'ye çok benzeyen başka bir oyun - aynı zamanda sadece diğer oyuncularla değil uzaylılarla savaşın.

Nispeten yeni bir ödeme-oyuna oyun ama çok fazla potansiyele sahip. Bu yazı itibariyle, sitenin zaten 15.000'den fazla kayıtlı oyuncusu var ve büyüyor.

Site, üyelerin oyunu tamamen anlamasına yardımcı olacak ücretsiz bir e-kitap rehberi sunuyor. Ayrıca, üyelerin oyunla ilgili kaygılarını gönderebilecekleri bir çevrimiçi forum da sunuyor.

İnternet üzerinden ödeme kanıtlarını bulamamış olsak da, site otomatik olarak son ödemeyi 20.00 ile 70.00 Euro karşılığında oyuncularına gönderiyor.

11. CANON SAVAŞ - Web sitelerine göre, Cannon-war, oynamak için para kazandığınız ücretsiz bir tarayıcı oyunudur.

Ve aşağıda bu online oyundan para kazanmanın yollarından bazılarıdır (Paypal, Payza, Okpay, Egopay, RP puanları ile minimum ödeme 10 €):

  • 0,20 € tavsiye bonusu * Alımlardan +% 10, yarışma kazancından% 10;
  • Cannon-war.com oynarken rastgele para ödülü kazanın;
  • Ücretsiz ve yükseltilmiş üyeler için haftalık ve aylık gerçek para yarışmaları;
  • Yükseltilmiş üyeler için haftalık ve aylık yarışmalar.
  • 200 € Referans yarışması koşuyor; ve
  • Sevk gerçek bir aktif üye olarak onaylandığında 0,05 € ve 0,15 €.

Şahsen, oyunu denemekten rahatsız olmadım çünkü oyun sitesini ilginç bulmuyorum. SSS / Yardım sayfası eksik ve oyuncularının etkinliklerini kontrol etmek için çevrimiçi forum yok.

Benzer şekilde, online olarak hiçbir ödeme kanıtı bulunamadı. Ama belki de site oldukça yeni olduğu için.

12. EXODUS 3000 - 2006 yılında başlatılan Exodus3000, gelecekte yaşam ve hayatta kalma konusunda bir oyundur.

Site, 2006 yılında başladığından beri oyuncularına ödeme yaptığını ve birkaç ödeme kanıtının çevrimiçi olarak bulunduğunu ancak yakın tarihte geçmediğini iddia ediyor.

Bu oyun hakkında çevrimiçi olarak fazla bilgi bulunamadı, ancak oyun sitesinin çevrimiçi forumunda aktif üyelerin ve site sahibi / oyun oluşturucunun kendisinin son gönderilerini görüntülediği için aktif görünüyor.

Oyun sitesinin kazanç ve ödeme sürecinden emin değilim. Oyunu denemedim çünkü Zindanlar ve Hazinelere benzer bir kavramla ilgilenmiyorum.

Exodus 3000, 5,000 Mars Doları (MD) kayıt bonusu sunuyor. MD'ler oyunda yükseltmeleri ve diğer eğlenceli şeyleri satın almak için kullanılabilir.

Site ayrıca 2006'dan bu yana 65.000 ABD dolarından fazla para aldığını ve çok sayıda sadık ve aktif oyuncuya sahip olduğunu iddia etti.

En son yayınınızı gelen kutunuzda almak için

Sanırım sonsuza dek The Witcher 3'ü oynayabilirim. Dürüst olmak gerekirse, bir sorunum olduğunu düşünmeye başlıyorum çünkü bu oyunu Şubat ayından beri oynuyordum ve henüz hasta olmadım. Genellikle birkaç hafta sonra açık dünya oyunlarından sıkılır ve yorgunluğun yıprandığı bir yıl sonra bitiririm. Yine de, The Witcher 3 ile, bu oyunu oynamayıp oynamayı düşünüyorum ve oynadığımda, beni yırttıracak kadar zor. Haftada oynadığımda ve sabah çalışmam gerektiğinde kendimi yatağa koymam gerekiyor.

Tabii ki, oyun mükemmel değil ve gelecek hafta bundan hasta olabileceğim. Ama şu anda bu oyunu sonsuza dek oynayabiliyordum, başka hiçbir oyun bakmıyor.

Gecenin Senfonisi ya da kelimenin tam anlamıyla başka bir Metroidvania yanı sıra Ayın Çemberi, olabilir.

Onları tekrar çalma dürtüsüne her zaman sahip olmayın ama ne zaman çok eğleniyorum.

Sürekli değişiyor, ama adam şu anda Darkest Dungeon'u yenmek gerçekten zor.

Sonsuza dek sürmesem de, muhtemelen Team Fortress 2'yi sonsuza dek oynayabilecektim. Özellikle modifiye haritalar dikkate alındığında. Sonsuz oyun adamı.

Savaşan oyunlar ve diğer rekabetçi ve derin oyunlar bu konuda iyidir. MMO'lar da.

Benim için şahsen blazblue gibi şeyler en iyi örnektir. Her versiyonda her karakterin eşleşmelerine alışmak eğilimindeyim ama aslında avatarımdaki ana ile olduğu kadar iyi oluyorlar.

Şimdiye kadar 1200 saatten fazla S.T.A.L.K.E.R serisine giriş yaptım. Sonsuza kadar oynayacağımı söyleyemem, ama bu noktada en muhtemel adaylar.

Timesplitters Gelecek Mükemmel, 2004 Star Wars Battlefront ve Deus Ex: İnsan Devrimi.

İlk ikisine kıyasla son bir saatimde fazla zamanım olmayabilir, ama ne zaman oynadığımda yeni bir şey bulabileceğim.

Benim için Persona 4, Metal Gear Rising veya BlazBlue oyunları olurdu. Buharla başladığı günden bu yana BlazBlue Chronophantasma'ya 81 saat battım ve bırakma niyetim yok. Ben sadece 1 karakter gibi oynuyorum, eğer diğer karakterleri öğrenmek istediğimde bu oyuna girilen zamanın çıldırmış olması gerekiyordu.

Kahrolası Terumi oynamak çok eğlenceli. UMVC3 günlerini bana süper çatışmanın her zaman gerçekleşeceği günler hatırlatıyor ve süperizmin daha yenilmezlik çerçeveleri olduğunu ya da daha kısa bir rüzgâr zamanına sahip olduğunu ya da bağlantınızın tekrar giriş gecikmesiyle bağlantınızın kopmadığını dua etmek zorundaydınız.

Terumi böyle bir şey oldu çünkü o lanet olası yerin tamamında duruyor ve Gleaming Fang'ın neredeyse her şeyi yendiği ortaya çıkıyor. Süper ve Celica'nın suçlamalarının süper olduğu yerde çatıştığı ve birbirini iptal ettiği hype anı. BlazBlue, UMVC3'teki x-Factor anları bile, Overdrive yenilmezlik kareleri biçiminde geri dönüşlerle dolu. Gördüğünüz bir vuruştan geçmek için mükemmel Overdrive'a geçmek o kadar tatmin edici. Ayrıca Terumi ve bir Tam Overdrive combo olan bir Terumi'yi oynuyorum.

Terumi tamamen çöplük katmanı olabilir, ama kalbimde sonsuza dek Tanrı katçısıdır. Ana kombo genişletme hareketlerinden biri, birisinin kafasına, topukta bir bıçakla çelik başlıklı bir botla tam anlamıyla kapanıyor. Bu nasıl bir dövüş oyununda düşünülen en müthiş şey değil?

Öyleyse, söyleyecek başka bir şey yok, bu yeterince uzun.

Okuduğunuz için teşekkürler

sorun için üzgünüm,

ve İngilizce HetaOni tadını çıkarın!

APH Oyunları oynayabilirsiniz! Hetalia-Videogames tarafından

BU. IS. DELİLİK.

Bütün oyunum gerçekten siro oni oynadıktan sonra sahip olduğum bir kabusa dayanıyor.

Yani gerçekten evet, bu bir "remake" ve ben bunun için umurumda değil. Bir sürü "Orijinal" oyunda, bükülmüş araziler ve farklı karakterler olan eski oyunların "Remakes "ları var.

Oyunumu eğlence için yapıyorum. Arkadaşlarım, kabusumu (daha sonra yazdığım Fanfiction) bir oyuna dönüştürmemi istedi. Arkadaşlarımın beni teşvik etmesine kadar halka açık olmayacaktı. Oyunum hakkında çok fazla not aldım. Umrumda mı? Pek sayılmaz. Bunu eğlenmek için yapıyorum.

Ve aslında Tomoyoshi'yi şahsen tanıyorum. Ona hak ettiğim sürece, oyun versiyonumun yaratılmasında bana yardımcı oldu. Hatta bana bunun için bir sürü kaynak vs. verdi. (Ben de Pianodream'e onun için de bir demet verdim.)

RPG Maker ile yapılan oyunları satabilir miyim?

Enterbrin SSS'den: ('adil kullanım' olarak yeniden basılmıştır)

"Evet, RPG Maker XP / VX veya IG Maker ile oluşturduğunuz oyunları ücretsiz veya ticari ürünler olarak dahil ettiğiniz malzemeleri (veya eklenmiş) kullanarak dağıtabilirsiniz. Ayrıca, materyalleri Photoshop gibi başka bir yazılımla değiştirmenize de izin verilir. sadece RPG Maker veya IG Maker yazılımlarında kullanılmaları ve satılmadıkça / dağıtılmadıklarında, kendi grafiklerinizi ve müziğinizi de ekleyebilirsiniz.Lütfen bu oyunların başkalarının haklarını ihlal eden herhangi bir malzeme içermediğinden emin olun.

Lütfen, RPG Maker veya IG Maker tarafından üretilen exe, dll veya diğer oyun dosyalarının herhangi bir değişikliğinin yasak olduğunu unutmayın. Ayrıca, yazılımdaki (veya eklenti paketindeki) malzemeleri de diğer oyun motorları veya yazılımları içinde kullanamazsınız.

Daha fazla bilgi için: http://www.rpgmakerweb.com/support/faq/227/970#faq970#ixzz1dUj4ukaM

- Gruba göndermek için takip etmeniz gereken yeni Kurallar ve Kurallar -> http://carmenmcs.deviantart.com/art/Hetalia-Videogames-Group-Rules-and-Guidelines-43808091?q=gallery%3AHetalia-Videogames%2F249199959amp;qo=0

- Kaynaklar, Kredilendirme ve Kaynak Kullanımı için Kılavuz -> http://carmenmcs.deviantart.com/art/CREDITING-SOURCING-What-Resources-to-use-and-HOW-438086444?q=gallery%3AHetalia-Videogames%2F24199959amp;qo=1

- Kaynaklar Masterpost -> http://hetalia-videogames.deviantart.com/art/RPG-MAKER-RESOURCES-MASTERPOST-443052084

- Http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_file_hosting_services adresinde kontrol edebileceğiniz birçok dosya barındırma hizmetinin bir listesini ve karşılaştırmasını buldum.

- Ve yine, bilgi ve kaynaklar masterpost'u tamamen tekrar edinceye kadar, sizi şu şeylerden birine bağlayacağım, bu oyunun yaratıcılarına şu anda "dosya çok ağır" problemi yardımcı olabilir: http: //forums.rpgmakerweb.com/index.php?/topic/3799-releasing-games-without-needing-rtp-lightweight-and-easy/

Şimdi diğer önemli konularla! İlk başta çok sıkı hissetse bile, grupta en çok şey için çok fazla şey değiştirdiğimizi hatırlatırız. öyleyse lütfen yeni kuralları, yönergeleri, gönderim koşullarını, vb. okuyunuz. Onları ön sayfada (büyük kırmızı harflerin olduğu yerde) ve galeri klasörlerinde bulacaksınız.

Ayrıca, tüm klasör açıklamaları ve ön sayfadaki bilgiler de güncellenir. Göndermeden önce lütfen bunları okuyun, aksi takdirde sapma muhtemelen reddedilir (veya yöneticilerden biri reddedilmemesine karar verdiğinde silinir). Her çeşit sapmayı kabul eden birkaç yönetici vardır (bazen de hetalia olmayan şeyler bile!) Ve kim olduklarını buldukları anda, değişecekleri umuduyla onları "azarlayacağım", ve eğer olmazsa, İşten atıldı XD Bu arada, en azından kuralları bir kez okuyunuz, bu yüzden buraya ait olmayan oyun ekran görüntüleri ve metin girişleri ile bize su basmayın!

Merhaba! Yine kurucuydu. Sadece net bir şey yapmak istedim. Sana hatırlatmam gerek Miku Miku Dance (MMD) modellerini kullanırsanız, kullandığınız şeyi kullanmak zorundasınız! Kullanılmak üzere serbest olsalar bile, bunun kanıtını göstermeniz gerekir. Piksel sprite için bana ve başkalarına borçlu olduğunuzu görüyorum ama siz MMD yaratıcılarını tamamen görmezden geliyorsunuz. Bu iyi değil.

Telif hakkıyla korunan müzik ve resmi resimler ve diğer şeyler gibi diğer kaynaklara gelince. Oyunlarınızda kullandığınız tüm kaynaklar kendi yaratıcılığınız veya ücretsiz kullanım kaynaklarınız olsaydı, bu çok zor olurdu, ancak bu zor olabilir.

Her şeyden önce, yöneticileriniz projelerinize katılmaya veya grafikler ya da arsa emirleri ya da bunun gibi şeyler için istekte bulunmaya müsait değildir. Bu grup başka bir DA grubu gibidir. Örneğin, bir Anime grubunun çizimleri ve mangayı tanıttığını söyleyin, ancak yöneticilere sormaya gitmezsiniz "hey bu fikre sahibim, yöneticiler lütfen bir komikliğe dönüştürün!". Burada aynı.

Grup galerisi klasörlerinde büyük değişiklikler var. Bazı klasörleri yeniden adlandırdık, bazılarını sildik ve sizin için daha iyi çalışacak yeni şeyler oluşturduk. Yeni klasörler:

- Heta Oyunları MÜZİK

- Casual Flash oyunlar, kısa oyunlar, vb.

- Fantezi ve Bilim Kurgu RPG Oyunları

- Proje geliştirme yardımı, ekiplerin işe alınması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 69 = 76

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map