şimdi oynamak için ücretsiz oyunlar eğlenceli

şimdi oynamak için ücretsiz oyunlar eğlenceli

Freeplaynow.com'a hoşgeldiniz - Yarış oyunları, aksiyon, atıcılık, macera, kızlar için oyunlar, bulmaca, strateji ve çok daha fazlası dahil olmak üzere ücretsiz çevrimiçi oyunlar için en iyi kaynak. Online ücretsiz oyunların tümünü, hiçbir indirme gerektirmeden doğrudan oynayabilirsiniz. Ruh haliniz ne olursa olsun, başka yerlerde bulabileceğiniz sıradan oyunlardan daha fazlasını bulacaksınız.

Koleksiyonlarımızda, artık cep telefonları veya tabletlerle gittiğiniz her yerde akıllı telefonlar üzerinden oynayabileceğiniz html5 ve şimdi oynayabileceğiniz masaüstü oyunları da bulunuyor.

Size oynayabileceğiniz oyunların geniş çeşitliliğini garanti edebilir ve size yeni içerikler sunmak için düzenli olarak güncellenmektedir. Lütfen daha çok oynamak için geri dönebilmeniz için bize yer işareti koyun. Ücretsiz çevrimiçi oyunları oynamak için eğlence saatlerinin tadını çıkarın.

Şu anda oynamak için en iyi 25 bedava oyun

PC'de, konsolda veya cepte oynuyor olsanız da, teknik olarak çok fazla ücretsiz oyun var, ancak oynamak için bir kuruşa mal olmayacak en iyi oyunları bulmak, beklediğinizden daha zor olabilir. kalite gerçekten değişebilir. Ama endişelenmeyin, şu anda indirebileceğiniz ve oynamanız gereken en iyi 25 ücretsiz oyun listemizle yardımcı olmak için buradayız. Burada bol var ve her şeyden önce, zevk kesinlikle NOTHING mükemmel fiyata geliyor.

Tamam, bedava oyundan çok daha uzun bir demo ama yine de Super Mario Run ile denemek için bol bol var. Seviyede gezinirken ve bir parmağınızla canavarlara saldırırken, becerikli bir beceriyle karışmayı başarabilen özgür koşucu fikrini akıllıca ele alıyor. Muhtemelen tüm oyunun kilidini açmak için bir miktar nakit para harcamak isteyeceksiniz ama puanları azamileştirmek ve seferlerin mükemmelleştirilmesi zaman alacaktır - bu özel paraların bazıları yani ulaşması zor. Kesinlikle ücretsiz bol eğlence burada.

Oldukça popüler Call of Duty çok oyunculu modelini alın, doğrayın, kendi oyununa dönüştürün ve Blacklight: Özetle Reddedin. Deathmatch, Capture the Flag, Domination, ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm ana oyun modları burada. Bu oyunun orijinal bir şey yapmadığı söylenemez; Bir oyuncuyu bir duvardaki zayıf noktalardan düşmanın bulunduğu yere kadar her şeyi gösteren HRV tamircisi ilginç. Ama kullanımdayken çekim yapamazsınız, bu da onu çok tehlikeli kılar. Ayrıca, oyun içi silah depoları, maçın ortalamasını yükseltmeye izin veriyor, bu yüzden kötü bir yükleme seçeneği her zaman bir ölüm cezası olmayacaktır. Hepsinden iyisi, atlamak için hiçbir şey yapmıyor, bu yüzden PC veya PS4'teki atıcı taraftarlar bir koşuşturma yapmalı.

World of Warplanes, bazı ciddi it dalaşı yapan tek oyun değil. War Thunder ayrıca, büyük açık hava savaşları ve onlarca seçilebilir düzlem ile gökyüzünü kontrol ediyor. Çok oyunculu seçeneklerin yanı sıra, War Thunder, tekli oyuncuların solo misyonlar ve dinamik kampanyalar gibi keyfini çıkarmaları için birkaç şey sunuyor. Hepsinden iyisi, gelecekteki güncellemeler, War Thunder'ın zaten bildiğimiz havaya ek olarak kara ve denizle savaşmamıza izin vereceğini gösteriyor. Wargaming, bize bu seçenekleri sunmak için iki oyun (ve yolda üçüncü) aldı; War Thunder bir durakta yapmayı umuyor. Tanklar ve Savaş uçakları dünyasının burada gerçek bir rekabet var.

Killer Instinct, Xbox One piyasaya sürüldüğünde oyun dünyasına zafer getirisini getirdi, ancak normal dövüş oyununu tamamen yeni bir şey lehine çevirdi. Şu anda Killer Instinct'ı indirebilir ve yalnızca sizin için tek bir karakterin olacak olmasına rağmen, kalbinizin içeriğiyle oynayabilirsiniz. Bu bir sürtünme gibi gelebilir, ama bu, yeni Katil İçgüdüsünün ne hakkında olduğu hakkında bir fikir sahibi olmanızı engellemez. Kötü kombolarını ve çılgın dövüş eylemini gördükten sonra oyun yeteneklidir, hepimiz çengel olmak için ihtiyacımız olacak. Artı Jago oldukça harika, yani kötü bir karakterle sıkışıp kalmıyor gibisin.

Belki de PS3 veya oyun PC'niz yok, ama yine de bedavaya oynayabileceğin bir pasta istiyorsun. Neyse ki senin için, Xbox 360, takım çalışmasına ağır bir vurgu yapan üçüncü şahıs bir çevrimiçi avcı olan Happy Wars'a sahip. Her oyunda amaç, farklı asker sınıflarını kullanarak muhalif kalenizi fırlatmak ve (oldukça yayalara rağmen) savaşmak çılgınca. Ücretsiz olarak iyi bir oyun kama elde edersiniz, ama muhtemelen biraz nakit ödediği yüksek seviye oyuncuların yanında yetersiz kalmayı beklersiniz.

Belki League of Legends makinesinde anonim bir cog olmak istemiyorsunuz. Belki de Dota 2 sizi hardcore temsilcisi ile korkutuyor. Yine de iyi bir MOBA oyunu oynamak istiyorsun. Hemen hemen her dinden ve inançtan gelen tanrılar arasında kazığa odaklanan üçüncü şahıs çok oyunculu bir avcı olan SMITE'yi denemenizi öneririz. Topluluk kapsayıcı olmak için yeterince küçük, ancak tam sunucuları garanti edecek kadar büyük ve oyun sürekli yeni karakterler ve haritalar ile güncelleniyor. Evet, ücretsiz, ancak makul bir $ 30 ödeme size tüm savaşçılara ve yaşam için sonraki güncellemelere erişim hakkı veren Ultimate Gods Pack'i alır.

19. Hearthstone: Warcraft Kahramanları

Eğer Magic: The Gathering ve Pokemon gibi tahsil edilebilir kart oyunlarını oynadıysanız, o zaman Hearthstone: Warcraft Heroes, aradığınız bir mobil oyun. Hearthstone temel Sihirli formülü alır: mana biriktirerek, yaratıkları veya büyüleri çağırmak için bunu kullanır, vb. Ancak Hearthstone, Magic'in arazi tamircisini her turda bir ek mana vermekten yana daha da kolaylaştırıyor. Bu, Hearthstone'a zıplamayı çok daha kolay hale getiriyor, zira artık güvertenin temel stratejilerine, arazilerle kıymetli güverte alanına girmekten endişe etmeden odaklanabiliyorsunuz. Ofisteki pek çok Hearthstone oyunu oynadık ve bu kartlardan yeterince yararlanamıyoruz.

Sivil oyunlar yavaş ve sıkıcı mı? Evet, çoğu, öyle. Ama Hawken bunlardan biri değil. Burada korkutucu bir hızla ilerliyorlar ve insan rakiplerinizi hurdaya bölmenize yardımcı olacak iyi bir çeşitlilikte silah ve aletlerle uğraşmaya geliyorlar. Aslında, seçtiğiniz herhangi bir oyun tarzına uyacak şekilde makinanızı kişiselleştirmeye odaklanan birinci şahıs nişancıdır. Geliştiriciler de yakın zamanda taunt de eklediler, bu yüzden düşmanları 100b ölümcül bir makinenin içinden çay poşetlerine çuvallamak yerine bir anahtara basmaktan kurtulabilirsiniz.

Bu altın yaşlıların hala popüler olduğu için bir sebep var. Şimdiye kadarki en büyük ve en iyi MMORPG'lerden biri hala sürekli güncelleniyor ve keşfedilecek devasa, sürekli gelişen bir dünya sunuyor. Ne yapmaktan hoşlandığınıza bağlı olarak, mücadele etmek için mücadele, rekabet, görevler ve mini oyunlar ile birlikte seçebileceğiniz bir dizi zorluk var. Ne yaparsanız yapın, yol boyunca eğleneceksiniz ve hiç şüphesiz bazı benzer fikirli insanlarla tanışacaksınız.

Call of Duty'deki yüzlerce genç tarafından parçalara çarpma fikri cehennem fikrinizse, World of Tanks sizin için olabilir. Bu oyun tamamen strateji, zeki-karşıt rakipler ve oyun tarzınıza uyacak şekilde doğru silahlarla tankınızı dışarı atmaktır. On taneden dokuz kez, iyi hazırlanmış bir saldırı, hızlı bir tetik parmağını parçalayacaktır, bu yüzden daha fazla hızda şiddete başvurmak isteyen yaşlı oyuncular için idealdir.

Paladins, Overwatch'ın orta çağda kurulduğu sanki renkli, neşeli ve dolgun, ateşli sesler ve çizgi haritalarla dolu. Dışında, iyi önlem için atılan bazı silahlarla biliyorsun. Tüm haritalar, çöl tapınaklarından buzul kalelerine kadar belirgin bir şekilde eski zaman geçiriyorlar. Ayrıca oyun, heyecanlı ancak cazibeli. Etrafa sıçramak yerine, haritaya atlamak ve yarışmak için kendi savaş gücünüzü elde edersiniz, böylece uygun bir paladin gibi hissedersiniz. Başlangıcından itibaren 8 karakter serbest bırakıldı, bu yüzden çılgın maçlarda hangi rolü oynamayı severseniz seçin. Peki ne bekliyorsun? Paladins'e git!

Son dakika haberleri: Overwatch'ın karakter tabanlı çok oyunculu extravanganzas üzerinde bir tekeli yoktur. Hiç bir saldırı gibi karnına sarılı üç davul bashes bir Ogre oynamak istedim? Ya da belki de bölünmüş kişilik bir şövalye daha çok şeydir. Her iki durumda da, PS4 ve PC'deki Paragon, kendi tuhaflıkları ve oyun tarzlarıyla bir ton benzersiz karaktere sahiptir. Kalbinde çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası olan telaşlı kavgalar, her yerde yayılan animasyonlara sahiptir, böylece her zaman savaşın derinliklerinde olduğunuzu hissedersiniz. Mass Effect gibi görünen bir şeyi denemek için hevesliyse, fantastik alemde bir adım attı, en iyi bahsiniz Paragon.

Bu ücretsiz oynanabilen MMO'nun lehine iki büyük etken vardır. Bir: Neverwinter Nights dahil olmak üzere inanılmaz Neverwinter PC oyunları serisine dayanıyor. Two: Neverwinter, bir bütün olarak Zindanlar ve Dragons isimlerine, özellikle de D modifiye versiyonuna dayanır.&D 4. Baskı kuralları (size ne kadar etkili olduğunu söylememize gerek yok D&D olabilir. Vin Diesel, Tanrı aşkına oynar. Güçlü bir arka plan olmadan bile, Neverwinter, seçim yapmak için altı sınıf ve tamamlamak için bir görevler ile keyifli bir MMO. Uzun zaman d&Yeni bir video oyunu için acı çeken D hayranları, iştahlarını duymak için Neverwinter'dan başka bir şey istemiyor.

Basitçe, DC Universe Online, konsolda sahip olabileceğiniz en eğlenceli ve ücretsiz oyun deneyimlerinden biridir. Birkaç yıl boyunca PS3'te dolaşıyor ve kayalık bir başlangıca rağmen, şimdi süper kahramanlar ve kötü adamların büyük bir kadrosuna sahip tam teşekküllü bir MMORPG. Özellikle PSN (PC'de de mevcut) ile oyunu sıkıştırıyorsanız, uzun süren ilk indirme ile birlikte gelir. Ancak bundan sonra ücretsiz oyun yığınları elde edersiniz ve indirilebilir ücretli içeriğin bir kısmı inanılmaz bir değere sahiptir.

Her zamanki gibi en popüler ücretsiz PC oyunlarından biri olan DOTA 2, en iyi oyunculara ciddi para ödeyen bir MOBA olan bir yukarıdan aşağı arena savaşçısıdır. Ancak bu sadece obsessifler ya da profesyoneller için değil. Bunun yerine, Steam Topluluğu formlarına dalın, bazı rehberleri okuyun, bazı oyuncularla konuşun ve daha sonra birkaç arkadaşınızla orijinal MOBA'ya ve tarihteki en büyük PC oyunlarından birine bağlanmanıza yardımcı olacak ipleri bağlayın.

Fire Emblem Heroes, ortalama Nintendo hayranınız için aldığı kadar iyi. Yani telefonunuzdaki ücretsiz bir versiyon yumruk atıyor çok fazla düğme. Bu, oynamak için çeşitli modlara sahiptir ve yapılacak şeylerin kısa olmamasıdır. Öykü Haritaları, Askr Krallığı'nı kurtarmak için savaşırken serideki çeşitli kilitlenebilir kahramanlara karşı klasik sıra tabanlı ızgara savaşlarına katılmanızı sağlar. Sonra, EXP, diğer oyuncularla savaşmak için arena düelloları ve yakalamak için sınırlı zaman etkinliklerini kazanmak için kullanabileceğiniz bir eğitim kulesi var.

Free-to-play atıcıların babası budur - bu, Planetside 2'de ne kadar çok oyuna sahip olduğunuzu şaşırtıyor. Haritalar çok büyük, üç farklı grup var, artı çoğu oyun sırasında yüzlerce oyuncu sunuculara doldu. Aslında, ya bir arkadaşınızı yanınıza almanızı ya da başlamadan önce oyun hakkında bilgi edinmenizi öneririz, çünkü burada anlaşılması gereken çok şey var. Bazı parayı vermezseniz ilerleme yavaş olabilir, ancak başlangıç ​​silahları herhangi bir çarpışmada size bir savaş şansı vermek için yeterince iyi, bu yüzden başlangıçtan itibaren rekabetçi olabilirsiniz.

Kasım 2016 itibariyle, ÇKP Oyunları'nın sürükleyici ve tamamen hummalı mekanı MMO, yeni 'alfa klonları' sistemi sayesinde ücretsiz oynanıyor. Bu, tüm madencilik, korsanlık, üretim, ticaret, keşif ve mücadele için temel olarak size erişim sağlayan World of Warcraft gibi sınırsız ücretsiz bir denemeye benzer, ancak aylık ücret ödemediğiniz sürece belirli becerilerinizi sınırlar dışında tutabilirsiniz. Ancak, ödeme duvarının önünde hala çok erişilebilir bir içerikle, mutlak bir neşe ve açılış için bir pazarlık.

Muhtemelen bu listedeki tuhaf oyunlardan biri ama daha sonra Grasshopper Manufacture stüdyosundan ne beklerdiniz? Büyük Ölçekli depremlerin dünyanın büyük bir kısmını mahvettikten ve Güney Batı Tokyo'nun okyanusa dağılmasından sonra MS 2026 yılında başlayalım. Bu, oyuncuya, kullandıkları pantalondan başka hiçbir şeyle başlayıp, büyük bir kuleye tırmanma görevi veriyor - her şeyi öldür, yol boyunca daha iyi zırh ya da silah topla ve hayatta kalmaya çalış. Öldüğünde, sizin ve diğer oyuncuların ölüm verilerinin toplandığı ve diğerlerinin savaşması için çok daha tehlikeli düşmanları yarattığı bir yerde, büyük bir asenkron çok oyunculu twist var.

Muhtemelen son iki yılda ortaya çıkan en iyi mobil oyunlardan biri olan Fallout Shelter herkesi fırtınadan aldı ve hala özgür olduğuna inanmak zor. IOS ve android kullanıcıları, kendi kasalarını ve oyuncaklarını zavallı şüpheli kasa sakinlerinin yaşamlarıyla kontrol edebilirler. Onları atıklara gönder. Akıncılardan gelen kasayı savunmak için hayatlarını bırakmasını sağlayın. Ya da, eğer manyakal hissediyorsanız, sadece bir varlığa sahip olduğunuz gibi, onların yokluğundaki anlık anlarını sabote edin. biraz güç ile deli (hey, olur).

Bu tarihin en büyük mobil oyunlarından biri ve hala tüm sözünü temel avı üzerine inşa ediyor. Pokemon Go'nun temel fikri basittir - gerçek dünyanın etrafında pokemon peşinde koşmak ve parmakların iyi hedeflenmiş bir hareketi ile onları yakalamak. Farklı yaratıklar farklı alanlarda yaşarken, boşlukları doldurmak için başkalarını açabilir ve evrimleştirebilirsiniz. Her yürüyüşe bir maceraya dönüşüyor ve son zamanlarda oyun, 80 Altın ve Gümüş Pokemon (toplamı 219'a kadar getiriyor) ekleyerek evrimi, davranışları ve daha fazlasını genişleten büyük bir güncellemeyi düşürdü. Sadece dikkatli ol, her şeyi üstlenmez.

PS4 piyasaya sürüldüğünde, çoğu erken evlat ediciler Killzone, Call of Duty ve Battlefield gibi oyunlara odaklanmıştı. Ne kadar maceracı olsa da, Warframe'i ücretsiz olarak gördü ve “neden denemiyorsun?” Diye düşündü. Dalmayı yapanların iyi bir yığınının, Warframe'in fütürist dünyasına girmeye, Tenno savaşçılarını güçlendirmeye ve dört kişilik takımlardaki uzaylı belalarla mücadele etmeye devam etmesini isteriz. Oyun özellikle gruplar halinde oldukça bağımlılık yaratıyor ve platinde (Warframe'in prim para birimi) harcamadan elde edilebilecek yükseltmelerin miktarı hayret verici. Bu, uğraşmayı sevdiğimiz ücretsiz bir savaştır.

Doki Doki Edebiyat Kulübü, bazı okul kız escort olarak reddetme. Çok değil. Teknik olarak romantik bir görsel roman, psikolojik dehşet dolu dolu bir terör hikayesine dönüşerek beklentileri çok fazla altüst ediyor. Bu yavaş yanık korkunç bir gizemdir ve eğer stresli hissetmekten hoşlanan kişilerden biriyseniz mutlak bir şekilde oynamalısınız ve bir oyunun sizin ve diğer duyguların kontrolünü tamamen ele almaktan başka bir şey yapmasına engel olmaz. Bu çok parlak.

Bu sınırlı bir süre sadece bir tür teklif, eğer PC'nizde EA'nın korkunç korkularını ücretsiz oynamak istiyorsanız, şimdi Origins'e gidin. Bu klasik oyun birkaç yıl önce olabilir (2008'de piyasaya sürülmüştür), ama o orada en korkunç oyunlarından biri olarak durmuyor. Sen, Planet Crackers'ın bir takımını kurtarmaya çalışan Isaac Clarke'ı oynuyorsun - evet, gerçekten - ne görüp ne duyabildiğin kötü bir uzaylı kuvvetten. Neyse ki, hiç kimsenin çığlık duyduğunu kimse duyamaz, ama oturma odanızda, birkaç asi terör sahnesi olabilir.

Eğer Fortnite: Battle Royale'ı daha önce duymamışsanız, oldukça büyük bir kayanın altında saklanıyor olabilirsiniz - ya da bir çalılıkta? Epic Games 'PlayerUnknown BattleGrounds-esque 100 oyuncu PvP oyun modu Xbox One, PS4, PC ve Mac üzerinde oynamak ücretsizdir. 'Normal' çok oyunculu mod hala ücretli bir deneyim, ancak Battle Royale oynamak ve tamamen inanılmaz. GR + ofisinde neredeyse herkes her gün oynuyor. Dahil olsun. Başlamak için yardıma ihtiyacınız varsa, üzerinde isminizle birlikte destansı bir Fortnite Battle Royal ipuçları rehberi var.

Çocuklar için ücretsiz, ilginç ve zorlu oyunların tadını çıkarın (kızlar & boys) Learn4Good.com'daki lise gençleri aracılığıyla. Şimdi online oynamak için eğlenceli oyunlar arcade aksiyon oyunları, klasik tarzı platform oyunları, RPG macera oyunları, serin sporları içerir & araba yarışı oyunları, mantık bulmacaları, interaktif beyin teaser aktiviteleri, sert strateji oyunları ve daha fazlası!

Kale Smasher, kalelerdeki büyük taşları doğru bir şekilde başlatmanız ve yolunuzdaki her şeyi yok etmeniz gereken çocuklar ve gençler için bir ortaçağ temalı mancınık fırlatma oyunudur! Bir dizi düşman kaleye saldırıyorsunuz (kuşatıyorsunuz) ve etkileyici savaş silahınızla ateş etmeye hazırsınız - güçlü, eski okuldaki tahta bir mancınık. Her kalenin Keep'ini (güçlü tutma) doğru bir şekilde parçalayarak ve aynı zamanda düşman şövalyelerinizi devasa hava taşıtlarınızla ortadan kaldırarak olabildiğince çok puan kazanın.

Yetenek gerekli: Buradaki başarının anahtarı, Keep'i ve düşmanlarınızı mümkün olduğu kadar az sayıda atışta yok etmek için fazladan puanlar kazandığınızda başarının anahtarıdır. Açıların, gücün ve yörüngenin anlaşılması, genellikle mancınık açısını çekimler arasında dikkatlice ayarlamanız gereken bu eski moda imha oyununda başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Her bir farklı kaleye saldırmanın en iyi yolu olarak stratejik planlama yetenekleriniz de test edilir. Ayrıca bir çok potansiyel deneme ve hata gerekiyor, bu yüzden sabırlı olmanız gerekecek. Öyleyse, usta ortaçağ nişancı olmak için kuşatma yetenekleri olduğunu mu düşünüyorsun? Bu mancınık yükleme zamanı. Hazır? Amaç! Ateş!

Billy Square, cesur seviyelerde bir dizi cesur küçük Billy the Square'i tıklamanız ve sürüklemeniz gereken çocuklar için eğlenceli ve zorlu bir arcade oyunu - yol boyunca sivri uçlu, macun ve diğer tehlikeli nesnelerden kaçın. Billy'nin ailesinin, zor Bay Mean tarafından çalınan değerli yiyeceklerini almasına yardım edin. Oyun ekranının etrafına onu itmek için bir top gibi bilye atarsın, sonra her seviyede ilerlemek için onu kare şeklindeki bir sepete daldırırsın. Kırmızı Gücü alan alanlarına dikkat edin, çünkü içlerinde bir kez Billy'nin hareketini kontrol edemezsiniz. Zamanlama ve doğruluk, başarının anahtarıdır, çünkü bir tıklama, sürükleme ve serbest bırakma eylemi kullanarak Billy'yi (kare şeklinde olsa bile) bir top gibi atmak zorundasınız.

Bu eğlenceli beceri tabanlı aktivite, aynı zamanda, daha sonraki seviyelerde havada uçarken, farenizle Billy'yi yakalamanız gerektiğinden, hızlı tepkilerinizi de test edecektir. Stratejik planlama yetenekleriniz de, dikenli alanlar aracılığıyla dikkatlice güvenli yollar oluşturmanız gerektiğinden devreye girecektir. Bu sevimli küçük adama, korkunç Bay Mean'a karşı arayışında destek vermeye hazır mısınız? Yardımını gerçekten kullanabiliyordu, ve söylediği gibi - burası Kare olmak için Kalça!

Blok kaldırma, beceri tabanlı bir arcade oyunu oyna! Flash 4Z, hedefinizin her seviyede olabildiğince çok renkli blokları kaldırmak olduğu zorlu bir çevrimiçi oyun. Chief Block Buster olarak, oyun ızgarasından olabildiğince verimli olarak aynı renkli, bitişik bloklardan oluşan grupları "ortadan kaldırmak" zorundasınız.

Bu renkli blok eşleştirme etkinliği, ilkokul çağındaki çocuklar için fare tıklaması yapıcı bir bulmaca çözme eğlenceli, görsel bir sorun olduğunu kanıtlıyor. Burada iyi gözlem ve konsantrasyon becerileri önemlidir, bu yüzden bazı büyük blok bozma işlemlerini yapmaya hazır olalım!

Piu Piu, çocuklar, gençler ve yetişkinler için zorlu, görsel farkındalığa dayalı bir online bulmaca oyunudur. Dikkatli bir fare hareketi ile bir 'mavi şey' manevra yapmak için dikkatli bir fare hareketi ile algısal becerileri birleştirmeniz gerekir. Konsept çok basit - Yeşil şekiller toplayın ve kırmızı şekillerden kaçının. Bununla birlikte, oyun ekranı ilerledikçe zorluk artar, oyun ekranı kısmen engellenir, ters çevrilir, ters çevrilir ve daha fazlası.

Bu kolay oynanabilen, henüz zor, interaktif bir beyin-teaser oyunu, gördüğünüz şeyleri odaklayıp yorumlamanızı ve problemi her seviyede çözebilmeniz için görsel algı yeteneklerinizi ve analitik düşünme yeteneğinizi kullanmanızı gerektirir. Tuhaf seviye düzenlemeleri, sizi “konfor bölgesi” nizden çıkarır ve sizi sert ya da risk başarısızlığına yoğunlaştırmaya zorlar!

Kolobok tehlikeli engel dolu seviyeleri tamamlamak için yardımcı özel güçler elde etmek için çeşitli mantarlar yiyor korkusuz form değiştirici küre (gülen yüz) rehber gerekir eğlenceli ve ilginç bir platform bulmaca oyunudur. Kolobok rolünü oynar, atlayışı, yuvarlanan, gülen surat karakterini (belirli mantarları yedikten sonra), suları dondurmak için kartopuna dönüşebilir, engelleri yakmak için ateş topu, uçurumlarda gezinmek için yüzen bir top, ve dahası!

Sonuna doğru bir yarış olan birçok çevrimiçi platform macera oyunlarından farklı olarak, burada yaptığınız her hareketi durup düşünmeniz gerekir. Bazı seviyeler, ne zaman hareket edeceğinizi dikkatli bir şekilde seçmeye, ve hangi mantarların yemek yemeye (hangi sırayla) sahip olmanız gerektiğine dair beyin-teaser zorlukları gibi davranır. Mantıksal düşünme ve iyi bir stratejik planlamanın yanı sıra, klavyenizde zaman zaman hızlı olmalısınız (Dikkat edin - Size ulaşmak için örümcekler, yarasalar ve porcupinler var!). Problem çözme eyleminin tadını çıkarın!

Tetris Master, klasik bir düşme engelleyici puzzler. Oyuncunun, oyun ızgarasının genişliğine ulaşan blokların tam çizgisini oluşturarak ve ortadan kaldırarak, kulenizi mümkün olduğunca düşük tutmasını sağlamak. Bu ikonik çarşı başlığının havalı bir retro versiyonudur ve hızlı reaksiyon hızı, iyi konsantrasyon seviyeleri ve baskı altında kurnaz karar verme gerektirir. Tartışmasız evrensel blok bina bulmacasına damgasını vurmaya hazır mısınız?

Sualtı hava hokeyi yapmayı düşünmemiş olabileceğinizi düşünmek doğru mu? Eğer öyleyse, endişelenme. Bugün, dalış yapmak ve gitmek için iyi bir zaman! Sea Pong, 80’lik klasik arcade ‘Pong’ oyun konseptine dayanan, egzantrik bir çevrimiçi hava hokeyi tarzı bir oyundur. Ancak burada, bir dizi yüksek oktanlı “sualtı ping-pong” oyunlarında zor bilgisayar rakiplerine karşı oynamalısınız!

Kürek, oyun ekranının alt yarısını savunan sportif bir ahtapottur ve “puf topunu” rakibinizi ekranın üstündeki (alan) üstünden zorlamaya çalışmalısınız! Akıllı fare hareketi ile iyi el göz koordinasyonu, dikkatli bir şekilde nesne topunu (esas olarak "mercan" ızgarasının kenarlarından) saptırmaya çalışırken ve rakibinizin savunma görevlisi aracılığıyla başarının anahtarıdır. Hızlı tepkiler ve doğru atış yerleştirme, rekabette uzun vadede ilerlemeyi sağlamak için gerekli olan temel becerilerdir! Mercan krallığının sığ sularında pong tarihini oluşturmaya hazır, üst formda hissediyor musunuz? Zafer arayışında iyi şanslar!

E-Derinlik Melek, her seviyede iki yan yana çizgi roman sayfaları arasında 5 küçük fark bulup ortadan kaldırmanız gereken zorlu bir nokta-farklılıklar bulmaca oyunudur. Popüler Japon bilimkurgu eylem manga webcomic ‘E-Derinlik Meleği’ne dayanarak, bu çocuklar için daha büyük bir zorlu görsel bulmaca. & İki görüntü arasındaki en ufak tutarsızlık için uyanık olmanız gereken gençler. Sadece ekstra bir ayakkabı bağı, eksik bir saç tutacağı veya biraz daha büyük bir düğme olabilir - Siz kartal gözler onları görmeye hazır olmalıdır!

Bu fark bulucu oyunu oynamak için nedenler: Her bir resim görüntüsünün her bir inişini, zor farkları bulmak için tararken görme, odaklanma ve konsantrasyon becerilerinizi test edin ve kullanın. Bu iki manga çizgi romanının hevesli bir hayranı olmak zorunda değilsiniz, görünüşte aynı görünen iki imgede minik farklılıkların ortaya çıkması zor görsel zorluğun tadını çıkartın.

Kazanma stratejisi: Doğal olarak, iyi gözlem ve konsantrasyon becerileri burada gereklidir. Aramanızla ilgili akıllı olun, çünkü farklılıkların ana karakterler ve nesneler üzerinde ön, orta ve açık olması çok olası değildir. Bunun yerine, giyim, arka plan nesneleri, fayanslar ve diğer görünüşte önemsiz detaylara odaklanın.

Kolay, orta, zor ve son derece zor: 16 ayrı bulmacadan oluşan mükemmel, eski-okullu bir masa oyunu mücadelesi oynayın: Solo gerçekten eğlenceli ama zorlu, 1 oyunculu, mantık tabanlı görsel bulmaca (yetişkinler ve yaşlılar arasındaki küçük çocuklar için) Bu Peg Solitaire (aynı zamanda Solo Noble ve BrainVita olarak da bilinir) kurallarını izler - Çin Daması'na benzer bir klasik atlama tahtası oyunu.

Solo'da oyunun amacı, dairesel mandalların sayısını sadece 1 solo kalan pege indirmektir (Pegs, diğer mandallar tarafından ‘üstünden zıpladığında - ortadan kaldırılır; Yalnız, ilerledikçe daha fazla mandalla ve daha az kullanılabilir ızgara alanıyla 16 giderek artan-zor mini oyunlar (seviyeleri).

Gerekli beceri / strateji: Peg solitaire oyunları zor bir çözüm bulmak için keskin mantık ve analitik düşünme becerileri gereken beyin teaser bulmaca problem çözme zordur. Tam odaklanma ve konsantrasyon, büyük kararlılık ve dayanıklılık burada gereklidir - Özellikle daha sonraki seviyelerde Yalnız bulmacaları çözmek için gerçekten '' bölgede '' olması gerekir. İyi bir strateji, zamanınızı almak ve ilerideki birkaç hareketi görselleştirmek. Saat baskısı yoktur, bu yüzden atlama hareketlerinizi önceden dikkatli bir şekilde planlayın.

Yoğun bir günün ardından biraz buhar atmanız gerekiyorsa veya basit bir şekilde eski moda yaramazlık yapmayı seviyorsanız, aklınızı hafif yürekli bir şekilde rahatlatmak için bazı sanal vazoları (gerçek şeyden ziyade) kırmayı deneyin. . Vazo Kesici 2, tutumu ile eğlenceli ve becerikli beceri tabanlı, sapan atış oyunudur ve uzman işaretçiliği kesin zamanlama ile birleştirir. Cazip vazoların tahrip edilmesi için bir tada sahip bir arsız, sapan-wielding dinozorun sıradışı rolünü oynarsınız ve iyi yerleştirilmiş, ustaca zamanlanmış ve dikkatli bir şekilde taşınan kayalar kullanarak her bir seviyedeki değerli kapları paramparça etmelidir. . Hareket eden hedefler, ulaşılması zor vazolar, ışınlanma ışınları, tuhaf engeller ve daha fazlası gibi çekim zorlukları ile karşı karşıya kaldığınızda, dikkati dağıtan tüm engelleri ortadan kaldırmanız, 'bölgeye' girmeniz ve bu vazolara hoşçakal öpmeniz gerekir!

Bu uzun ve titreşimli atış arcade oyunu, hassas, ölü gözlü doğruluk ve bilgisayar farenizin kesin kullanımı ile ilgilidir. Kenar boşlukları çok sınırlı ve küçüktür, hatta bir dinozorun saçınızın atış yörüngesindeki değişimin büyüklüğünü gizlemesi, anlık başarı ile kötü başarısızlık arasındaki farkı ifade eder. İyi bir el-göz koordinasyonu ve basitçe “işi başarmak”, sapan çekim cephanenizde hayati önem taşıyan çarklardır. Avantajlarınız için konturları ve engelleri kullanmayı hatırlayın ve bu oyunun fizik kurallarına ve kurallarına uyduğunu unutmayın, bu yüzden, açıların temel bir anlayışı ve kaya füzelerinin muhtemel rotası gereklidir. Tamam bu Dino-Dennis the Menace'ı bir Sapan Usta Yüce'ye dönüştürelim!

Amatör golfçüler Augusta, St Andrews, Pebble Beach ve dünyadaki diğer ikonik golf sahalarında oynamayı hayal ediyorlar. Ancak, neden daha iyi gidebildiğini ve uzaydaki sanal golfün harika bir versiyonunu oynayabildiğin için neden sadece dünyevi derslere yerleştin! Gravitee 2, gerçek dışı bir dünya dışı fizik ve beceri tabanlı bir oyun, uzayın uzak bir bölgesinde bulunan bir dizi gezegen dolu deliğe golf oynadığınız yerdir. Topları itip atmak ve her türlü nesneye tepki vermekle, mini golfün tuhaf ve tahmin edilemez doğasına çok benzeyen alışılmamış bir spor deneyimi yaşayacaksınız. Topunuzu kontrol etmek, her bir gezegenin kütlesini ve yerçekimsel çekişini ve her vuruşun gücünü, açısını ve yörüngesini hesaba katmanız gerektiğinden oldukça zor olabilir. Bu eğlenceli ve eksantrik 1 oyunculu çevrimiçi golf tabanlı oyun iyi bir yargılama, kesin doğruluk, bol sabır, sürekli bir el ve şeylerin salınımına girebilmek için bir deneme ve hata yığını gerektirir! Hayatının en vahşi sürüşüne hazırlanın!

Cep telefonu, tablet, dizüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya masaüstü PC'de heyecanlı bir çevrimiçi hava hokeyi simülasyon oyunu! Air Hockey hedef ve hedefin raket geçmiş ve boş goalmouth içine disk / disk çekerek gol atmak olduğu popüler gerçek hayat masa üstü oyun esinlenerek çocuklar ve gençler için eğlenceli ve zorlu beceri tabanlı bir oyun! Burada, 7 oyunculuğu kazanan ilk oyuncunun kazanan olduğu yüksek yoğunluklu maçlarda üç bilgisayar muhabiri alıyorsunuz!

Bu HTML5 tabanlı, hızlı tempolu hava hokeyi / arcade oyunu, iOS ve Android cihazlarda ve PC / Mac için çoğu web tarayıcısında çalışmalıdır. Tıpkı gerçek hayatta hava hokeyi oynamak gibi, refleksleriniz ve el-göz koordinasyon becerileriniz, kendi hedefinizi savunarak rakibi iğneleyici atışlarla birleştirmek istiyorsanız gerçekten keskin olmalıdır. Sabit bir ele ve tablanın yarısına geldiğinde diskin nereye gideceğini tahmin etme yeteneğine ihtiyacınız var. Karar verme becerileri de devreye giriyor - Örneğin, büyük bir liderde oturuyorsanız, bazen güvenli oynamak ve rakibinizin hata yapması için ümit etmek daha iyidir (kazaen 'kendi hedefleri', tüm seviyeler!).

Cep telefonu, tablet, dizüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlarda oynanabilen bu son derece zorlu bir bulmaca oyununda, dönebilen yuvarlak renk yakalayıcılar üzerinde düşen renklerle düşen dairesel blokları eşleştirin! Şekiller, görevinizin "catch9rsquo" olduğu hızlı tempolu, refleks tabanlı, görsel bir eşleme yapıcıdır; Çok renkli dönen tabanda aynı renkle eşleştirerek düşen bloklar. Sonraki seviyelerin kilidini açmak için üst üste 50 ardışık doğru eşleşmeye basın!

Yetenek gerekli: Bu son derece etkileşimli, renk yakalayan beceri ve beyin teaser oyunu, çok hızlı bir analitik düşünme ve reaksiyon becerileri gerektirir; böylece "renkli yakalayıcı" aracını hızlı ve başarılı bir şekilde döndürürsünüz. 9 seviyenin her birinde olabildiğince yüksek puan almayı denediğinizde, doğru klavye kontrolü veya parmak vurma becerileri çok önemlidir. Düşen renkli bloklar ilerledikçe hız artar, bu nedenle üst düzey konsantrasyonlar ve hızlı refleksler korumak için gereklidir!

Boomshine'de yüzen baloncuklar, bağımlılık yaratan bir zamanlama tabanlı beceri ve zincir reaksiyonu oyunu ve ilk çekirdekli bir patlamadan kaçınmanız gereken görsel bulmaca ve patlama yarıçapında gerekli sayıda hareketli balonun yakalanmasını ve aydınlatılmasını umuyoruz. Sürekli hareket eden kabarcıklara sahip kapalı bir ızgarada, oyun alanını dikkatli bir şekilde gözlemlemeli ve en uygun zincir reaksiyonuna neden olacağını düşündüğünüz tam zamanında patlamanız ve renkli baloncukların maksimum sayıda olmasını sağlamalısınız.

Bu eğlenceli oynamak için nedenleri, kabarcık haşhaş, beyin teaser oyunu: Bu, yaratıcı düşünme becerilerinizi, patlamanızı ve sonraki zincirleme reaksiyonunuzu tetiklemek için en iyi anı bulmak için kullanmanız gereken harika bir zamanlama tabanlı, problem çözme bilmecesidir. Mümkün olduğu kadar patlama yarıçapında çok sayıda kabarcık bulundurmaya çalıştıkça sabrınızı ve zamanınızı test edin ve egzersiz yapın.

Kazanma stratejisi: Sabırla sahneyi gözlemleyin ve grev için çok iyi bir an bekleyin! Ancak, bu oyun başlar başlamaz neredeyse bu olabilir, bu yüzden kapalı uyarı olmalı! Baloncuklar oyun alanının çevresinde rastgele yüzüyorlar - ama sık sık sıkı sıkıya bağlı bir kümeye dönüşüyorlar… Ve grev için en iyi zaman bu!

Stratejik bir twist ile çevrimiçi, zorlu, ızgara tabanlı, eşleşen bir arcade oyunu ve renk koordinasyonu aktivitesi oynayın. Beş, bir 9X9 kare ızgara etrafında renkli topları hareket ettirmeniz gereken, 5 ya da daha fazla bitişik aynı renkli topun olabildiğince bitişik oluşturduğu etkileşimli, görsel bir eşleme bulmaca. Yaptığınız her hareket sonrasında yeni toplar ızgaraya eklenir.

İyi gözlem becerileri, keskin konsantrasyon, akıllı strateji ve belirleme rezervleri burada, ızgara etrafındaki topları manevraya getirmeye çalışırken (grup oluşumlarına) avantaj sağlar. Analitik düşünme, aynı zamanda, toplar için oyun ızgarasının etrafında ve planladığınız yerleşimde serbestçe hareket etmenin en iyi yolunu planladığınız ve anladığınız için de gereklidir. Ok Master Matcher - görsel problem çözme becerilerinizi hareket halindeyken görelim.

Bazı nadir koyunların aşırı spor fanatik hayranları olduğu bilinen bir gerçektir ve mümkün olan her yerde çılgınlık temelli etkinliklere coşkuyla katılacaktır! Şans eseri bugün, bu yünlü göz kamaştırıcılarına karşı harekete geçtik - ve sizi sıcak bir şekilde katılmaya davet ettiler! Para Koyunları, sarp bir uçurumdan atlamak ve yere olabildiğince çabuk ve güvenli bir şekilde paraşüt atmak zorunda olduğunuz, yoğun ve yüksek bağımlılık yaratan bir refleks-temelli atlama beceri oyunudur. Sen, pervasız, risk alan bir koyun rolünü oynuyor ve 8 giderek zorlu (ve tuhaf) temel atlama yarışmalarına katılma fırsatına sahipsin. Zamanlama, bu sıradışı ve şaşırtıcı derecede zor bir arcade oyununda anahtar içeriktir. Atlayışınızı zamanlamada usta olmak için reflekslerinizin üzerinde kesinlikle olmanız gerekir. Tam odaklanma ve stratejik planlama da önemlidir - Rakiplerinize yetişmeniz gerekiyorsa, havada bile olsa, atlama stratejinizi yeniden düşünmek isteyebilirsiniz! Bir inanç sıçraması yapmaya ve koyun uçurumun atlama büyük, baaaaaad dünyasına girmeye hazır mısınız? Hazır… Kararlı… Git!

Beslemek için sevimli bir gruba yardım et! Om Nom Nom Munch, çocuklar için eğlenceli, bağımlılık yapan ve zorlayıcı bir tepki oyunudur. & gerçekten hızlı ve doğru fare hareketi gerektiren gençler! Bu ilginç fare beceri tabanlı arcade oyununda, her seviyede en sevdiği yapraklı öğünlerin belirli bir yüzdesini yumuşatmak için bir aç grubundaki böceklere yardım etmelisiniz. Bu açgözlü yem, akşam yemeğinden büyük ısırıklar almayı seviyor, ancak farenizi hızlı bir şekilde konumlandırmanız ve böylece her bir yapraktan en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve aksiyon almanız gerekiyor. Ne kadar çok yerse, ardı ardına gelen bitler o kadar hızlı olur - bu yüzden ayak parmaklarınız üzerinde olsanız ve harekete geçmeniz daha iyi olur!

Bu zor online aksiyon oyunu, akıllı, doğru fare konumlandırma becerileri gerektirir. Grubunuzun ısırma boyutu ve şekli hızlı bir şekilde değişir (hemen hemen her saniye) ve el-göz koordinasyonu becerileriniz, oyun ekranınız boyunca farenizi hızlı bir şekilde manevra yapmaya çalışırken test edilir. Oyun ekranının sağ tarafındaki yüzde puanlarına dikkat etmeli ve aynı zamanda merkezdeki titizlikle uğraşmaya da odaklanmalısınız! İpeksi hareketlerin gerekli mi? Hazımsızlık hakkında endişelenme!

Amacınız, arka bahçenizde kazarak milyoner olmak için bu eğlenceli, yükseltme tabanlı beceri oyununda mümkün olduğunca çok değerli değerli taşlar! Bağımsız Miner interaktif, yeraltı madenciliği simülasyonu ve strateji oyunudur ve her gün “yeraltı” yı kullanmanız ve mümkün olduğunca çok değerli kıymetleri keşfetmeye çalışmanız gerekir. Daha sonra, madencilik ekipmanınızı ilerledikçe geliştirmek için mücevherlerden elde edilen geliri kullanabilirsiniz.

Yetenek gerekli: Hızlı reaksiyonları, keskin gözlem ve beklenti becerilerini ve toprağınızı en iyi kalitede taşlara doğru dikkatlice yönlendirmek için iyi karar verme becerilerini kullanın.

Cep telefonu, tablet, dizüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya masaüstü PC üzerinde oynanabilir, İnanılmaz Ninja oldukça basit bir şekilde en zor Flappy Bird tarzı mesafe meydan okuma oyunlarından biridir! Burada, yan kaydırma oyunu ekranındaki dar kapılardan akrobatik, çift atlama bir ninjaya rehberlik etmelisiniz. Ancak, yan duvarlar veya kapıların çatısı ile yapılan herhangi bir temas anında bir FAIL ile sonuçlanır! Ninja'nızın yaptığı her kapı için bir puan kazanırsın. Bu, hedefinizin her yeni koşu ile en yüksek puanlarınızı yenmek olduğu tek seviyeli, tek düğmeli bir hayatta kalma mücadelesidir.

Bu gerçekten zor, çevrimiçi, HTML5 tabanlı uzaktan platform oyunu, iOS / Android cihazlarda ve PC / Mac için çoğu web tarayıcısında çalışmalıdır. Oyunu tam ekran ile oynamak için cihazınızı yatay olarak çevirmeniz gerekebilir. Çok keskin reaksiyon hızına ek olarak, el-göz koordinasyonu ve zamanlama becerileri, yüksek düzeyde sabır, kararlılık ve konsantrasyon hayati derecede önemlidir. Araştırmanızın başlangıcında, deneme ve yanıltma için bir isteklilik de önemlidir, çünkü küçük ninja'nın gerekli hareketiyle gerçekten hızlanmak için birkaç koşuya sahip olabilirsiniz. Bu zorlu mücadelenin tadını çıkarın!

Kontroller: Ninja atlayışınızı yapmak için oyun ekranındaki herhangi bir yere tıklayın veya dokunun. Havadayken ikinci bir tıklama / dokunma, bir "çift atlama" ile sonuçlanır. Bunlar mevcut tek kontroller. Ninja'nız, atlama yeteneklerini sıfırlamak için her bir çift atlamadan sonra sağlam bir zeminde koşmalıdır. Bu, her iki atlamadan sonra inişlerinizi zamanlamanın gerekli olduğu anlamına gelir.

Starshine, ışıklı bir yıldızdaki ışık demetini ateşlemeniz gereken zorlu ve sıradışı bir atış-temelli bulmaca ve beceri oyunudur ve diğer ışık demetlerinin aydınlatması için birbirinden ışık saçan bir zincir reaksiyonu başlatmasını umarız. her seviyede tüm yıldızlar! İlk çekimi ateşlemeniz ve sonuçta ortaya çıkan ışın sapmalarının etraftaki her yıldızı yakmasını sağlamanız gerekir.

Hem genç hem de büyük çocuklar için bu yenilikçi beyin teaser etkinliği 50 problem çözme seviyesi ve olası çözümlerin mutlak bir gökadası sunar. Burada önemli olan, ışıklı ışınların zincir reaksiyonunu tahmin edebilmeniz ve her seviyede bir çözüm üretebilmeniz için, her bir ışıklı yıldızın olası yörüngesini yargılamaktır. Yüce sabrın ve bir aslanın köleleştirilmiş kararlılığının başarılı olması gerekir. Ok Star Shooter, gece gökyüzünü aydınlatmanın zamanı geldi!

Global Player, hızlı tempolu bir tepki süresi zorlaması ve lojistik ve paket sıralama görsel puzzle oyunu (sadece fare ile oynanır), her seviyede büyük bir konveyör bandını dikkatli bir şekilde yönetmeniz ve her bir renk kodlu sandığın kullanılmasını sağlamalısınız. Doğru dağıtım aracına ulaşır. Büyük bir kargo dağıtım merkezinde Lojistik / Tedarik Zinciri Yöneticisinin rolünü oynarsınız ve paketleri, ilgili düzlemlere, kamyonlara yönlendirmek için, giderek karmaşıklaşan konveyör bant sistemleri üzerindeki okların (anahtarların) yönünü hızlı ve sürekli olarak değiştirmelidir. ve gemiler.

Yetenek gerekli: Bu yüksek yoğunluklu, tıkla ve tıkla, reaksiyona dayalı beceri oyunu, keskin gözlem yetenekleri, paketlerin sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim edildiği bir ortam yaratmak için hızlı beyin çalışması, refleksler ve el-göz koordinasyonu ile birleştirilmelidir. Doğru taşıma modu (Saat, her seviyede ilerliyor!). Renk koordinasyonu becerileri de ana rol oynar - Her renkli paket, ilgili renkli araç istasyonuna taşınmalıdır. Odaklanma, konsantrasyon, büyük disiplin ve hızlı yaklaşan görevlere hazır olmak, iyi bir yönetici ve operatörün becerileri gerektirir.

Bir valiz seçin ve sanal bir servet kazanmak üzere olup olmadığını öğrenin.

Birinin kafasından bir elma çekmek çok tehlikelidir. Evde denemeyin. Bunun yerine bu oyunda deneyin!

1-36 of 130 oyunlar

Bu PC son kez donmuş! Bu çılgın online oyunda seçtiğiniz araç veya silahla parçalara ayırın. Dünyanın en iyi BT kullanıcısı bile düzeltemedikçe durmayın!

Bu maç 3 bulmaca oyununda tonlarca kurabiye ve diğer tatlıları bağlarken muhteşem bir ormanı keşfedebilirsiniz. Süre dolmadan önce hepsini doğru partilere koyabilir misin?

Tropikal bir yolculuğa çıkın ve bu gizemli mücevherlerin her birini bağlayın.

Birinin kafasından bir elma çekmek çok tehlikelidir. Evde denemeyin. Bunun yerine bu oyunda deneyin!

Bir çöp adam yarat ve onu harika bir maceraya götürmeye hazır ol. Bu online oyunda hazine sandıklarının kilidini açmak, ejderhalarla mücadele etmek ve daha fazlasını yapmak için çizim becerilerinize ihtiyacı olacak.

İnterneti fethetmek ve ünlü bir çevrimiçi ünlü olmak için gerekenlere sahip misiniz? Video yüklerken kar elde edip edemeyeceğinizi ve bu simülasyon oyunundaki harika uygulamaları kullanıp kullanmayacağınızı görün.

Donald Trump, iyi bir kahkaha ve eğlence için bir trompet ile Trump!

Bir valiz seçin ve sanal bir servet kazanmak üzere olup olmadığını öğrenin.

Bu anket sorularının en popüler cevaplarını tahmin edebilir ve rakibinizden daha yüksek puan alabilir misiniz?

Bu alanda bütün bu yılanlar için bolca yer var. ya da var mı Bu zorlu io oyununda yılanınızın yok edilmesini ne kadar süre engelleyebilirsiniz? Tonlarca güç topağı yaparken, diğer sürüngen sürüngenlerinden uzak durmanız gerekecek.

Bombalarınızı hazırlayın ve en iyi bot kazanın.

Savaşa dalmadan önce bu sevimli yaratıklardan birinin kontrolünü elinize alın. Bu vahşi oyunda birbirleriyle kavga ediyorlar. Ne kadar dayanacaksın

Bu güçlü T-Rex gevşek, ama daha da tehlikeli hale getirmek için bir Gatling silahı var! Bu eğlenceli arcade oyununda etrafta durun, askerler yiyin ve silahlarınızla araçları yok edin!

Bu büyülü çevrimiçi oyunda neyin peşinde olduğunu asla bilemezsiniz. Yeni nesneler oluşturmak için dünya, rüzgar ve daha fazlasını öğelerini birleştirin.

Tableti Patlat

Siz ve eziniz birbiriniz için mükemmel misiniz? Bu mistik makine ile cevabı keşfedin.

Bu tamamen kaotik dünyadaki tüm zorlukların üstesinden gelmek için mükemmel savaşçıyı yaratabilir misin?

Bir denizaltı dünyasını keşfederken, bu küçük çocuk kayıp arkadaşlarını aramaya başlar.

Rakiplerinizi bu heyecan verici io oyununda dışarıda bırakabilir misiniz? Dünyanın her yerinden oyunculara karşı rekabet ederken bir spinner kontrol altına almak ve power-ups toplamak.

Bu zorlu io oyununda hücrelerini toplayıp güçlü bir altıgen taban oluşturabilir misin? Hücrelerinizi düşmanlarınızdan koruyup koruyamayacağınızı ve mümkün olduğu kadar çok bölgeyi fethedip edemeyeceğinizi görün.

Bir başka inanılmaz eğlenceli macera için bulanık-bulanık yaratıklara katılın.

Şov başlasın! Çemberler yerinde, seyirci bekliyor: atla - su ılık.

Süper harika yunus atlayışları, hileler ve diğer rad sahneleri ile başka bir gün için akvaryuma geri dönün.

GuessIt Party'e katılın ve diğer oyuncuları zekice bırakmak için eğlenceli soruları yaratıcı yollarla yanıtlayın! Eğlenceli, eğlenceli ve hızlı, büyük kazanma ve puan kazanma oyununun adıdır. Tahmin edebilir misin?

Bu kızın eğlence parkında geçirdiği eğlence günü pistlere atladı! Bu çılgın coaster'den bir yol bulmasına yardım et.

Bu sevimli io oyununda ne kadar sürecek? Yiyecek ve su toplamaya çalışırken bu küçük fareyi yönlendir. Onu diğer kemirgenlerden koruyabilir misin, böylece büyük ve güçlü olabilir mi?

Bu tuhaf yeni Troll Face Quest'te popüler TV şovlarını dolaşın! Nihai pranking oyunu memes ve profesyonel spor sonrası gitti. Şimdi tamamen yeni bir hedefle geri döndü: TV şovları! Dünya çapında 50 milyondan fazla kurulumla, Troll Face Quest franchise şimdi dünyanın en başarılı pranking oyun serisidir. Troll Face Quest TV Şovlarında trolling dünyasında yüce hükümdarlık için savaşacaksınız! Şaşkınlık yaratan bulmacalardan şantaj yap ve en sevdiğin TV şovlarını şaka! Troll Face Quest TV Show'larındaki tüm keskin ve keskin seviyeleri incelerken, çeşitli hit dramalar, komediler ve daha pek çok sahne ve karakterle karşılaşacaksınız! Netflix ve soğuk mu? Bugün değil! Şaka ya onlarda ya da senin üstünde! Kış geldiğinde, undead nefis insan beyni üzerinde munch yerine troll için hazır olacak !. Bu nedenle, bir kaç sarı anti-trolling tulum ile bu muhteşem trol savaşlarına hazırlanmanız gerekecek. Ayrıca hızlı bir “Troll Jail Free” kartına ihtiyacınız varsa çarpık bir avukat veya iki tane de kiralamak isteyebilirsiniz. Muhtemelen Beyaz Saray'ın kapılarını geçene kadar sadece bir zaman meselesi. Genel Müdür'ün iyi bir espri anlayışı olduğunu umarsınız! Troll Face Quest TV Showlarının her seviyesinde bulabileceğiniz gizli nesnelerin tuhaf ve tuhaf dünyası, başınızı duvara çarpmanızı sağlayabilir. Kendinize büyük bir baş ağrısı vermeden önce bir adım atmaya dikkat edin. Size ulaşmalarına izin verirseniz, bu düpedüz çılgın tıkanıklık seviyeleri, sizi en yakın psişik koğuşuna yönlendirebilir! Ama odaklanmaya devam ederseniz ve sakin olursanız, bu acımasız trolleri kendi oyunlarında yenersiniz! Bir sonraki trol yayınına hazır ol. Havaya çıkmak üzeresin!

 • Tarayıcı Oyunları
 • Upjers,
 • Çevrimiçi oyunlar

Kendi eğlence parkınızı açın ve çalıştırın - rollercoasters, korku salonu ve aradaki tüm gezintilerden… burada çok eğlenmeniz garanti!

 • Tarayıcı Oyunları
 • Eğlenceli oyunlar,
 • Bulmaca

Belli bir arkeolog kaderin balosunu kovalamak için yardımınıza ihtiyaç duyar. Macera oyunu online katılın ve en iyi deneyin benzersiz bulmacalar düzinelerce vermek! Bu maç-3 tarayıcı oyununda gökkuşağı havai fişekleri ortaya çıkarın ve başarınızı Facebook'ta paylaşın.

 • Tarayıcı Oyunları
 • iOS
 • Playa Oyunları

Senin iç korsanı kanal ve diğer tüm tarayıcı ve mobil oyuncuları üstün swashbuckler olduğunu göster! Yeni adaları fethedin, kuduz timsahlara karşı savaşın ve zamanla resmi sıralamanın zirvesine tırmanmak için karanlık büyüyü kullanın.

 • Facebook Oyunları,
 • Çevrimiçi oyunlar,
 • Simülasyon

Bu sosyal oyunda altın paralar ve ay kristalleri üzerinde ellerinizi almak biraz özveri gerektirir - ama çocuk, buna değer mi? Sadece yeni bir profil oluştur ve fantezi çiftliğini büyütmeye başlamaya hazırsın.

Free-to-play tarayıcı oyununda Hero Zero, koltuğunuzdan ayrılmadan bile gerçek bir kahraman olma şansını yakalar! Birçok önemli görev ve kötü kötüler sizi bekliyor.

 • Oyunlar indir,
 • Bilgisayar oyunları,
 • Ankama

Altı büyülü yumurtaları toplayın ve inanılmaz derecede güçlü olun! Maceracı olarak kırsal bölgeyi gezdirir, harika arkadaşlar edinir ve birçok gizemi öğrenirsiniz.

 • Tarayıcı Oyunları
 • Intenium,
 • Simülasyon

Bu ücretsiz online oyunun tropikal ve rahatlatıcı dünyasına adım atın. İşçilerinizi kontrol edin ve işi bitirin, ancak kendi hızınızda ve aceleniz olmadan.

 • Tarayıcı Oyunları
 • Artix Eğlence,
 • RPG

Dünyanın dört bir yanından ilginç yaratıklar, harika topraklar ve sayısız diğer oyuncularla dolu bir fantezi dünyasını keşfederken arkadaşlarınız ve ailenizle eğlenceli bir maceraya hazırlanın.

 • Tarayıcı Oyunları
 • Playa Oyunları
 • Spor Dalları

Nihai çılgın futbol oyuncusu ol ve bu ilginç, ücretsiz oynanabilir tarayıcı oyununun keyfini çıkar. Eğer eğlence ve spor yapıyorsanız, daha fazla bakmayın.

 • Tarayıcı Oyunları
 • Playa Oyunları
 • Çevrimiçi oyunlar

Kendi karakterini yarattın! Sekiz farklı yarış arasından seçim yapabilir ve Shakes ve Fidget'te heyecan verici görevlerle yüzleşebilirsiniz.

 • Tarayıcı Oyunları
 • Çevrimiçi oyunlar,
 • Eğlenceli oyunlar

Bir felaket oldu! Prenses, 18'inci yaş gününde kaçırıldı ve nerede tutulduğunu kimse bilmiyor.

Güçlü ejderhaları toplayın ve savaşa katılın! Üç veya daha fazla sihirli küre bağlamak bir saldırı gönderecektir, bu nedenle bu ücretsiz oynatma uygulamasında mobil cihazlar için diğer ejderha ustalarını ele geçirirken olabildiğince çok eşleşme bulduğunuzdan emin olun.

 • Mobil Oyunlar
 • Bandai Namco,
 • Uygulamalar

Hemen hemen herkes bu arcade video oyununa aşina! Şimdi, iPhone ve iPad'inize Pac-Man oynayabilirsiniz.

 • Tarayıcı Oyunları
 • Simülasyon,
 • Hayat Simülasyonu

Sosyalleşme, mini oyunlar ve interaktif eğlencenin mega dünyasına alın. Sevimli yüksek derece özelleştirilebilir avatar ile diğer binlerce oyuncu ile ağ ve oynadığınız gibi akış puanları kazanın.

 • Mobil Oyunlar
 • Sualtı,
 • Orman

Rovio, dikkatlerini sevgili Angry Birds'lerine adamıştır. Şimdi, yeni bir hayvan kahramanı için zamanın limelight içinde zamanı!

 • Tarayıcı Oyunları
 • iOS
 • Simülasyon

Bu simülasyonda mükemmel insanı yaratın ve başarılı bir yaşam sürmek için kocanızın tüm gerekli özelliklerinde eğitin! Daha fazla aptalca dans etme ya da içme, çünkü sorumluluk alma ve harika bir insana yardım etme vakti.

Kahvaltı için şekerleme ve akşam yemeği için daha fazla şekerleme, sadece yumuşak yastıklarda uzun napslar ile kesintiye uğradı. Sizleri, The Cut the Rope'un renkli dünyasına tanıtan insanlar tarafından getirilen bu mobil oyunda Om Nom yaşamını yaşayın. Kendi evlat edinme zamanı.

 • Mobil Oyunlar
 • iOS
 • Kızlar için oyunlar

My Little Pony serisine dayanan bu mobil oyunda arkadaşlık büyüsünü yaşayın. En sevdiğin karakterleri online oyna ve Equestria'yı kurduğun cenneti yok etmeye çalışan kötü güçlerden kurtar. Bir kahraman ol…

Koyun olmanın vakti yok! Henüz Zynga’nın en heyecan verici ücretsiz arcade oyununa katılma şansına atla, Mountain Goat Mountain.

 • Mobil Oyunlar
 • Eğlenceli oyunlar,
 • Masa oyunları

En sevdiğin masa oyununu her zaman nerede ve ne zaman istersen çalmayı istedin mi? Artık bunu yapma şansın var! Mobil cihazınıza indirin ve gittiğiniz her yere götürün.

Olmak istediğiniz ve sahip olduğunuz güçlerinizden kurtulmak için Yeşim İmparatorluğu'ndan kaçan Maymun Kral ol! Ubisoft’daki mobil oyunda diğer oyuncular ve hayvan ruhları yardımınıza geleceğinden, sonsuz koşucu zorluklarıyla yüzleşmekten endişe etmeyin.

En sevdiğin maymunu seç, onların şeffaf toplarına atla ve renkli labirentlerle onlara rehberlik et. Maymunu topun içinde yönlendirmek yerine, topun hangi yöne döneceğini etkileyen her katın tüm katını hareket ettirin…

Pac-Man, daha önce hiç görmediğiniz gibi. İlk bakışta Pac-Man 256 orijinaline benziyor, ancak çok yakında bunun tam özellikli olduğunun farkına varacaksınız!

 • Mobil Oyunlar
 • iOS
 • Bandai Namco

80'li yıllardan beri, dairesel, kiraz yeme oyun karakteri bir kez daha o kötü ghouls'larla savaşıyor. Çocukluk anılarını canlandırın ve 21. yüzyıl PAC-MAN serüvenine katılın.

Bu eğlenceli online maç-3 oyunda onların kabarcık tuzakları gelen sevimli bebek pandaları kurtarırken beceri ve strateji oyunu için hazırlanın. Zavallı ayıları kurtarmak için gerekenlere sahip misiniz?

 • Mobil Oyunlar
 • Nintendo,
 • Pokémon

Pokémon Shuffle Mobile'da aynı türden üç veya daha fazla Pokémon'u birleştirin. Daha fazla puan için kombinasyonları etkinleştir!

Arr, dostum! Bu mobil oyunda, her gün gerçek bir swashbuckler rolüne girerken, ganimet ve diğer hazineler için yarışırken, Talk-like-a-Pirate-Day. Diğer oyuncular seni almak için dışarı çıktı, bu yüzden sağlam duvarlar koyup savaş hazırladığınızdan emin olun.

Yürüyen ölüler, Bitkiler vs Zombies 2'de geri döndü. Onlar, beynini yemeye geri döndüler ve savunmak için tek bir yol var - bitkiler ile.

Dikkat edin - zombiler evinize saldırmaya çalışıyor! Yapabileceğin tek bir şey var: evini büyüyen bitkiler ile savun. Doğru duydunuz - bu oyun, gecenin yaşayan canlı türlerine karşı gecenin canlı ölü yaratıklarını ortaya çıkarır.

 • Oyunlar indir,
 • Bilgisayar oyunları,
 • Çevrimiçi oyunlar

Dünya çapında savaşın ardından, gemi kaptanları kendi hizmetlerini en yüksek teklif sahiplerine satıyorlardı ve ekiplerini kendi hayatları boyunca evlerine en az etki eden çatışmalarda buluyorlardı.

Fotoğraflarınızı dünyanın her yerinden oyuncularla paylaşın ve iOS ve Android için mevcut bu ücretsiz uygulamada zor bulmacalara dönüştürün! Hangman meydan okumasından esinlenerek çok oyunculu bilmecelerde oyun oynayın ve birkaç denemede doğru kelimeyi tahmin edin.

Yavru, yavru kedi ve domuz yavruları senin yardımına ihtiyacım var! Hırsızlar her yerde yüzlerce evcil hayvanı kaçırdılar ve sahipleri onları geri almak için her şeyi yapıyorlardı. Bu bulmaca oyununda, hepsini kurtarmak için beyin gücüne ihtiyacınız var…

Tek boynuzlu at arkadaşının yardımıyla, mandalları yok edip en yüksek skorlara ulaşacaksın. Bitkiler vs Zombies yaratıcıları iOS ve Android mobil cihazlar için bu yeni ve renkli bir bulmaca yarışması geliyor. Her seviyeyi tamamlamak için mermiler vur!

İyi bir hikayeyi seviyor musun? Gizemleri çözmede iyi misiniz? Şey, gizemli bir adadan miras kalan bir kaşif olan Pearl Wallace'ın sürükleyici hikâyesinden sizi alacak olan bu büyüleyici gizli nesneler oyununa atlayın….

Sadece renkli ve gündelik değil, aynı zamanda oyuncuları güçlerini birleştirmeye ve birlikte çalışmaya davet eden bu mobil uygulamadaki kötü Bay Moelleux ve onun cömert kölelerini yenmek için taze malzemeler ve lezzetli ikramlar kullanın. Puan toplamak ve tatlı aşamalarında oynamak!

Rüyalarınızın adasına hoş geldiniz! Paradise Bay'de, işlerin sorunsuz ilerlediğinden emin olmak size kalmış.

 • Tarayıcı Oyunları
 • Çevrimiçi oyunlar,
 • PvE

Genç oyuncular için sanal bir panda dünyası - burada çocuklar oyun oynayabilir, sohbet edebilir, İngilizcelerini geliştirebilir ve sanal arkadaşlarla tanışabilirler. İnternette çocuklar için güvenli bir yer.

AiAi, MeeMee, Baby ve GonGon yepyeni bir macera için akıllı telefonlara ve tabletlere geri döndü. Sadece bu sefer, yolculukları genellikle alışkın olduklarından daha dikey. Şimdi, yaşayacağın zıplayanlardan başım dönme.

Mirror World'e girin ve Facebook'ta veya mobil cihazınızda bulunan bu gizli nesne oyununda usta bir dedektif olun. Sadece ücretsiz oyun uygulamasını indirin ve tuhaf karakterleri buluşturarak ve suçları çözerek büyülü ilk elden yaşayın.

Minion Paradise'ta tropik bir cennette tatile gitme zamanı! Mayolarını al, güneş losyonu giy ve rahatla.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map