webmoney bizi

webmoney bizi

Tüm sorularınız için bize support.wmtransfer.com adresinden ulaşabilirsiniz.

WEBMONEY ve WEBMONEY TRANSFER ticari markalarının site sahiplerinin kullanımına ticari marka sahipleri tarafından izin verilir.

WEBMONEY ve WEBMONEY TRANSFER web sitemizi ziyaret edin. WEBMONEY TRANS WEBMONEY İLETİŞİM VE YAYINLARINIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

Telif Hakkı WebMoney © 1998-

 • Найти информацию
 • Найти товары
 • Найти как ввести / вывести
 • Wiki adlı geliştiriciden
 • Спросить консультанта

WEBMONEY ve WEBMONEY TRANSFER web sitemizi ziyaret edin. WEBMONEY TRANS WEBMONEY İLETİŞİM VE YAYINLARINIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

webmoney.us - Web Para Ziyaret sitesi

Başlık: WebMoneyВ ”Evrensel Ödeme Sistemi

Açıklama: WebMoney Transfer, çevrimiçi iş aktiviteleri için küresel bir çözüm sistemi ve ortamıdır.

WebMoney за короткий срок своего существования стала одной из самых популярных на рынке. Этому способствовали широкие функциональные возможности, предлагаемые системой и низкие комиссии за проведение различных операций. WebMoney знакома только в странам СНГ, иногда ее применяют и в других государствах Однако практически всем. Данная статья посвящена особенностям использования WebMoney в США.

Как использовать сервис в Америке

С ед PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal - PayPal. Из-за этого существует несколько проблем:

 1. WebMoney için web dizini.
 2. WebMoney ile ilgili daha fazla bilgi edinin.
 3. Политика американских систем и платежных сервисов такова, что на рынок очень неохотно пускают новых участников.

Поэтому все операции, которые можно совершать с WebMoney - это обмен титульных знаков на доллары и наоборот. Daha fazla bilgi WebMoney в Америке, комиссия может доходить до 20% 'inde var WebMoney на PayPal.

Как обменять или пополнить электронную валюту в США

Как и в странах СНГ для этого пользуются услугами обменников. Например, таких как Üst değiştirici.

Условия вывода и пополнения такие

Перед тем, как пополнить WebMoney в США, необходимо получить формальный аттестат. Это совершается по все той же системе аттестации. Для документа надо загрузить сканированные копии первых страниц паспорта и банковской карты.

 1. Пополнить WM можно, сделав карту Payoneer в одном из банков Америки. WebMoney-денег. Ч Webо Web WebMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM. Правда, опять-таки, комиссия при этом будет весьма большой.
 2. Daha fazla bilgi

  ve daha fazlası için tıklayınız. Также, многие предлагают обменять WebMoney в США по немного заниженному курсу. Ракостстст рикоесстель, ,коесри ,коесриель ,кори, ,кори,, ,кори,,,, ,кори,, ,кори,, ,кори, ,кори,, ,кори,, ,кори,,,, ,кори,, ,кори,,, ,кори,, ,кори,, ,кори,, ,кори, ,кори,, ,кори,, ,кори,, ,кори, ,кори,, ,кори, ,кори,,,.

Кто использует WebMoney в Америке

З Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web Web В основном людям, сотрудничающим с фрилансерами из стран СНГ. Один вариант - покупка с помощью сервиса товаров, которые в Соединенных Штатах не найти. Однако, как уже и упоминалось выше, основная причина, почему система не является популярной в США - высокие комиссии за транзакции.

Однако, в любом случае, для тех, кому не житульные знаки именно этого представителя электронных денег, способ откуда их взять всегда можно найти.

Hong Kong Webmoney Merkezi'nde sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız WMZhk!

Burada eWallet'inizi banka havalesi yoluyla her zaman yeniden şarj edebilir veya Webmoney'i alıp herhangi bir bankadaki herhangi bir hesaba çevirebilirsiniz.

Bir eWallet'iniz yoksa - burada yapmak mümkündür

Hong Kong'daki elektronik döviz hizmetimiz, dünya çapında banka havaleleriyle Webmoney almayı veya satmayı sağlar.

Bize ulaşın ve sizi mutlu etmek için elimizden geleni yapacağız!

Webmoney (Web Parası) 'nın bireylere ve tüzel kişilere satılmasını ve satılmasını sağlıyoruz. inputing WM banka havalesi ve bir banka hesabına satılan webmoney değerinin çevirisi yoluyla cüzdanlar (WMZ, WMR) mümkün olan en kısa sürede üretilir (genellikle bir iş günü) ve eksiksiz bir muhasebe belgeleri seti eşlik eder.

Banka hesabınız yok mu? Herhangi bir bankanın şubesinde hesabımıza nakit olarak nakit para koyabilirsiniz (başvuru yaptığınızda göreceğiniz hesabın detayları). Basitçe, her banka tarafından farklı şekillerde ücretlendirilen komisyonun maliyetinden daha pahalı olacaktır.

Bireysel ve tüzel kişilere hizmetler

 • Giriş - Bir banka hesabından banka havalesi yoluyla cüzdanınızın tamamlanması (WM'yi satın al);
 • Giriş - Western Union ile cüzdanınızı (WM satın alın) tamamlayın;

Şu anda, elektronik cüzdanlar WMR, WMZ ile çalışıyoruz. Banka havalesi, Western Union ile bizden e-para satın alabilirsiniz. Giriş, sitenin sağ kenar çubuğunda listelenen rezervlerimiz içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tutarı aşan miktarla ilgileniyorsanız, siparişi girebilirsiniz, ancak şartlar ve komisyonların bireysel şartlarında. Bu tip servisler operatöre önceden kararlaştırılmıştır. Parayı cüzdanınıza aktarmanız, parayı aldıktan sonra birkaç dakika içinde gerçekleştirilir.

 • Bir banka hesabına banka havalesi yoluyla cüzdanınızdan (Satış WM) çıktısı;

Takma ad sahiplerinin çıktısı ve 7 günden kısa kayıt süresi imkansızdır.

Yasadışı ödeme ve yasa dışı uygulamaların tekliflerini dikkate almıyoruz. Lütfen, bu tür isteklerle gelmeyin ve bize yazmayın.

Sunulan mal ve hizmetler WebMoney Transfer sistemini kullanan bir kişi veya kuruluş tarafından görevlendirilmez. Fiyatlandırma ve teklifler hakkında hizmet veren ve kararlar alan bağımsız bir şirketiz. WebMoney Transfer sistemini işleten işletmeler, hizmetlerin sağlanmasına katılımları için komisyon veya başka bir ücret alamazlar ve eylemlerimizden sorumlu değildirler. WebMoney Transfer tarafından yapılan doğrulama, sadece iletişim bilgilerimizi ve kimliğimizi onaylar. Bu bizim isteğimizle gerçekleştirilir ve satış WebMoney operatörleri sistemi ile herhangi bir şekilde bağlı olduğumuz anlamına gelmez.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

31 − = 25

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map